Home

Forumas

Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Aurelijus.B parašė:
Mano bakas padalintas per pusę, i viena jo dalį eina pakliūti, o vo i kitą...
Ir išleidimas mizarnas.
Turetu but ir kitoje puseje kamstis, uz vairuotojo sedynes po sedima dalim, kur atbuli sedi :)
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Arturas.U parašė:
Aurelijus.B parašė:
Mano bakas padalintas per pusę, i viena jo dalį eina pakliūti, o vo i kitą...
Ir išleidimas mizarnas.
Turetu but ir kitoje puseje kamstis, uz vairuotojo sedynes po sedima dalim, kur atbuli sedi :)
Va ten ir lengva pakliūti. Ten ir mačiau kad yra kažkokių nuosėdų. O, kaip pakliūti kur po keleivio sėdyne?
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Aurelijus.B parašė:
Arturas.U parašė:
Aurelijus.B parašė:
Mano bakas padalintas per pusę, i viena jo dalį eina pakliūti, o vo i kitą...
Ir išleidimas mizarnas.
Turetu but ir kitoje puseje kamstis, uz vairuotojo sedynes po sedima dalim, kur atbuli sedi :)
Va ten ir lengva pakliūti. Ten ir mačiau kad yra kažkokių nuosėdų. O, kaip pakliūti kur po keleivio sėdyne?
Pas mane tai pakelus sedynes ir fanieros dangti matosi bakas, pro ten ir prie siurbliuko daeini
Žinutės: 238
Nuotraukos: 1565
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Viena karta nuiminejau abi sedynes(vairuotojo ir keleivio) ir abu bakus,tada ranka su kempine ir pirmyn.Issiplove liuks.
Žinutės: 36
Nuotraukos: 293
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-03-24
Sveiki,
Norėčiau atgaivinti seną temą ir pasiklausti patyrusių kemperistų kokias priemones naudojate ar kaip nors kitaip profilaktiškai kuo tai skalaujate švaraus vandens baką ir sistemą, prieš pradedant sezono pradžią po gilaus žiemos miego? Iš anksto dėkoju už pasidalintus patarimus 
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Šiek tiek diskutuota temoje - Vandens filtravimas kemperyje
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Vytautas.Š parašė:
Sveiki,
Norėčiau atgaivinti seną temą ir pasiklausti patyrusių kemperistų kokias priemones naudojate ar kaip nors kitaip profilaktiškai kuo tai skalaujate švaraus vandens baką ir sistemą, prieš pradedant sezono pradžią po gilaus žiemos miego? Iš anksto dėkoju už pasidalintus patarimus 
Man patiko Marijaus variantas su dantų skalavimo tabletėmis. Jos garantuotai bus nekenksmingos sveikatai ir tikėtina darys kas reikalinga. Klausimas dėl, proporcijų, kiek ten jų reikia. Dar manau tiktu vandenilio peroksidas. Na ir galima pasižiūrėti ką parduoda tam tikslui specializuotos krautuvės.
Pirkdavom kažkokį sidabruota šmėrą, nežinau ar veikia, bet pildavome su viltimi :)
Žinutės: 10
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2021-07-07
naudokit paprastą sodą. Tos protezų skalavimo tabletės yra soda,tik brangesnė.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Bernadeta.D parašė:
naudokit paprastą sodą. Tos protezų skalavimo tabletės yra soda,tik brangesnė.
Ačiū! Kartais taip darau, bijojau būti išjuoktas :geda: kai tiek visokiu prabangių naujovių. Logiškas sprendimas.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Man vis neramu sugadinti vandens lygio matuoklius. Kiek suprantu, ten lyg aliuminiai davikliai panardinti. Skaičiau, kad nuo sodos prasideda oksidacija. Gal kas turite šiuo klausimu žinių?