Home

Forumas

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Aš jose paprastai ir piluosi. Kažkaip neteko sutikti o gal nepastebėjau. O tariasi čia kempingai ar tos aikštelės?
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tomas.J parašė:

Aš jose paprastai ir piluosi. Kažkaip neteko sutikti o gal nepastebėjau. O tariasi čia kempingai ar tos aikštelės?
Kempingai - mėgėjai tartis

Aš visada turiu į MapPoint susimetęs visų nemokamų ir mokamų aikštelių koordinates (pagal valstybes), tai praktiškai labai retas atvejis, kad prireiktų mokamų, nors per karsčius stengiamės kartą per parą išsipilti

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Gal yra kažkokia duomenų bazė, iš kur galima pagal šalį parsisiųsti? Ar po vieną rankiotis tenka?
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tomas.J parašė:

Gal yra kažkokia duomenų bazė, iš kur galima pagal šalį parsisiųsti? Ar po vieną rankiotis tenka?
Bazė yra Ten tik koordinatės, tad ją reikia gerokai perdaryti - surūšiuoti, kuriose kas yra (vanduo, išpylimai, stovėjimai ir t.t.), kur mokamos, kur ne. Vienu žodžiu reikia truputi "pažaisti" su transformacijomis...
Mokant naudotis Excel-u, nieko sudėtingo, bet laiko "suvalgo":D
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Gal yra kažkokia duomenų bazė, iš kur galima pagal šalį parsisiųsti? Ar po vieną rankiotis tenka?
Yra ir visokiausių bazių, google mapsuose daug žmonės dalinasi, va toks pvz
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Man tai patogiau, kad važiuojant palei maršrutą visada būtų GPS ekrane:
Važiuoji ir palei visą maršrutą vienoje vietoje -maršrutas lankytini objektai, aikštelės, šiaip visi įdomesni objektai... praktiškai viskas ko gali prireikti


Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Park4night programėlėje yra paieškos filtras, galima užsidėti tik tai ko reikia ir viską atvaizduoja žemėlapyje, bet manau, kad tokią opciją turi ir daugiau programėlių, tik man neteko susidurti.
Arvydo variantas iš viso superinis, tik va reikia padirbėti su sukėlimu.
Taip pat rekomenduoju patikusias ar reikiamas vietas pasižymėti žvaigždute ar kitu savo sugalvotu žymėjimu ar kategorija google žemėlapiuose, man asmeniškai labai praverčia ir pats pasžymėjimo procesas gan greitas.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Sukėlimas užima max 1 min. Užtrunka duomenų bazės paruošimas, kad prie kiekvienos aikštelės rodytų komentarą...  F3:
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Ačiū. Iš Campercontact atsisiunčiau. Parėjo kažkoks CSV failas, excel jį atidarė. Vienos koordinatės visi duomenys vienoje eilutėje. Jei naudodamasis funkcija "eilutes į stulpelius" pasidarysiu vien koordinačių stulpelį- ar pavyks paskui sukelti tarkim į Sygic? Ar geriau to nedaryti ir keisti tik pavadinimo galą- kaip pvz. pas Arvydą- vanduo, išpylimas ir pan.?
Žodžiu noriu sužinoti eiliškumą- atsisiunčiau, persidariau pagal save (kiek galiu keisti?), sukėliau į Sygic (kaip tą padaryti?)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:


Ačiū. Iš Campercontact atsisiunčiau. Parėjo kažkoks CSV failas, excel jį atidarė. Vienos koordinatės visi duomenys vienoje eilutėje. Jei naudodamasis funkcija 'eilutes į stulpelius' pasidarysiu vien koordinačių stulpelį- ar pavyks paskui sukelti tarkim į Sygic? Ar geriau to nedaryti ir keisti tik pavadinimo galą- kaip pvz. pas Arvydą- vanduo, išpylimas ir pan.?
Žodžiu noriu sužinoti eiliškumą- atsisiunčiau, persidariau pagal save (kiek galiu keisti?), sukėliau į Sygic (kaip tą padaryti?)
Jei atsisiuntei CSV formatu tai jis taikytas Garminui, i Sygic deti reikalingas UPI  arba RUPI.
Pats  formato konvertavimas aprašomas tokiose ar panašiose puslapiuose: POI EDIT
čia rašo apie sygica  poiplaza pats POI siuntimas apmokestintas, bet infos daug.

o tau siunčiant gal dave pasirinkti kokiam formate? dažnai duoda, tik skubant baksteli bet ką , vėliau nežinai ką su tuom veikti :)