Home

Forumas

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Veikia jis bet kada- stovint, važiuojant, dieną, naktį, variklis įjungtas, išjungtas...


Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Praeitais metais Graikijoje išbandžiau. Negaliu pasakyti, kad vėsintuvas  atšaldo kemperio erdvę, panašiau, kad, kaip ir priklauso pagal pavadinimą, atvėsina šiek tiek. 
Galiu tik pasakyti, kad be vėsintuvo būtų buvusios "šakės", su vėsintuvu buvo tiesiog lengviau. Iš esmės- gelbėjo! Gelbėjo ir važiuojant ir stovint. Pučia toks vėsokokas vėjalis ir geriau po juo būti. Lauke buvo 36laipsniai viduje, panašiai, nors pagal aprašymą, turėtu apie 5laipsnius sumažinti temperatūrą. 
Tiesa dar tokia, kad tam vėsintuvui ko gero keturis metus nekeistas filtras ir nedarytas aptarnavimas. Pakeitus filtrą gal būtų dar geriau.
Po Graikijos pirmas daiktas, kurį įsigyčiau kemperiui, tai, ko gero, būtų vėsintuvas :) 

Dainiau, pagal medicina, atvesinti patalpa daugiau nei 5 laipsniais nei aplinkos temperatura- nesveika. Tai techniskai kaip ir viskas teisinga. :)
Žinutės: 70
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-02
Tomas.J parašė:
12V be bakelio. Jungiasi prie kemperio vandens sistemos. 24V su bakeliu ir siurbliu.


Ar kas vedėte vandenį nuo kemperio vandens sistemos iki vėsintuvo? Iš pirmo žvilgsnio atrodo gana problematiška.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Audrius.Š parašė:
Tomas.J parašė:
12V be bakelio. Jungiasi prie kemperio vandens sistemos. 24V su bakeliu ir siurbliu.


Ar kas vedėte vandenį nuo kemperio vandens sistemos iki vėsintuvo? Iš pirmo žvilgsnio atrodo gana problematiška.
Aš esu pasidaręs pats, nieko sudėtingo. Yra keli variantai, kai jungiasi prie sistemos ir valdo siurbliuką ir kitas atvejis kai sistemoje visada palaikomas slėgis, tada tik prisijungti prie vamzdyno.
Žinutės: 70
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-02
Robertas.M parašė:

Audrius.Š parašė:

Tomas.J parašė:

12V be bakelio. Jungiasi prie kemperio vandens sistemos. 24V su bakeliu ir siurbliu.


Ar kas vedėte vandenį nuo kemperio vandens sistemos iki vėsintuvo? Iš pirmo žvilgsnio atrodo gana problematiška.
Aš esu pasidaręs pats, nieko sudėtingo. Yra keli variantai, kai jungiasi prie sistemos ir valdo siurbliuką ir kitas atvejis kai sistemoje visada palaikomas slėgis, tada tik prisijungti prie vamzdyno.
Darei NIESMAN'e? Kaip tokį atstumą po apdaila praėjai, ar užtenka vietos, nesusisploja vamzdelis?

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Nuo pačio aparato visais atvejais vamzdukas eina per stogą iki reikiamos vietos , tada :baisu: darai skylę kur nors kur spinta iki lubų ( spintoje radau kur prisijungti) arba spintelė palei lubas  ir per spinteles iki spintos ar kur reikia kur yra vandentiekio reikalai. Pafotkinsiu prie progos jei mano paaiškinimas nelabai suprantamas :D ....... bet montavau ji nes turėjau iš anksčiau, svoris jo didelis, nauda iš jo na yra šiokia tokia , bet ar verta ji tampytis abejonėse aš.
 Man labai įtartinas jo veikimo principas, esmė tame kad  jis garina vandenį per tokią kempinę, kaip ir gerai, žiemai niekas neužšąla, bet kiek ten visokio brudo per laiką prisirenka viskas kaupiasi kempinėje( kad ir vieno sezono metu) ir viskas ten užsistovi pelkė gaunasi , o po to su paduodamu oru keliauja į plaučius? Gal klystu bet šlapias daiktas ir einantis per ji lauko oras su viskuom kas jame yra kažin ko gali prisiveisti, bet čia teoriniai pamastimai, gamina, pardavinėja tai matyt patikrinta ir gerai, o  visa kita tik mano fantazijos  nes kol kas  legionėlės neužpuolė :)

Jei teisingai supratau pats esi Vilnietis, atvažiuok ir viską parodysiu.
Žinutės: 70
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-02
Robertas.M parašė:
Nuo pačio aparato visais atvejais vamzdukas eina per stogą iki reikiamos vietos , tada :baisu: darai skylę kur nors kur spinta iki lubų ( spintoje radau kur prisijungti) arba spintelė palei lubas  ir per spinteles iki spintos ar kur reikia kur yra vandentiekio reikalai. Pafotkinsiu prie progos jei mano paaiškinimas nelabai suprantamas :D ....... bet montavau ji nes turėjau iš anksčiau, svoris jo didelis, nauda iš jo na yra šiokia tokia , bet ar verta ji tampytis abejonėse aš.
 Man labai įtartinas jo veikimo principas, esmė tame kad  jis garina vandenį per tokią kempinę, kaip ir gerai, žiemai niekas neužšąla, bet kiek ten visokio brudo per laiką prisirenka viskas kaupiasi kempinėje( kad ir vieno sezono metu) ir viskas ten užsistovi pelkė gaunasi , o po to su paduodamu oru keliauja į plaučius? Gal klystu bet šlapias daiktas ir einantis per ji lauko oras su viskuom kas jame yra kažin ko gali prisiveisti, bet čia teoriniai pamastimai, gamina, pardavinėja tai matyt patikrinta ir gerai, o  visa kita tik mano fantazijos  nes kol kas  legionėlės neužpuolė :)


Jei teisingai supratau pats esi Vilnietis, atvažiuok ir viską parodysiu.
Ai supratau, jei išore per stogą tada viskas aišku, nes aš vis galvojau, kad po apdaila jį vesti reikia.
Na čia rašo, kad bent kartą per 2 mėnesius valyti filtrą, ir kas įdomiausia, kad kas 6 mėnesius pompas keisti: "Note:Take out the pumps every 2 months and clean them with
an air blast. We suggest to change them every 6 (six) months."
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Audrius.Š parašė:
Robertas.M parašė:
Nuo pačio aparato visais atvejais vamzdukas eina per stogą iki reikiamos vietos , tada :baisu: darai skylę kur nors kur spinta iki lubų ( spintoje radau kur prisijungti) arba spintelė palei lubas  ir per spinteles iki spintos ar kur reikia kur yra vandentiekio reikalai. Pafotkinsiu prie progos jei mano paaiškinimas nelabai suprantamas :D ....... bet montavau ji nes turėjau iš anksčiau, svoris jo didelis, nauda iš jo na yra šiokia tokia , bet ar verta ji tampytis abejonėse aš.
 Man labai įtartinas jo veikimo principas, esmė tame kad  jis garina vandenį per tokią kempinę, kaip ir gerai, žiemai niekas neužšąla, bet kiek ten visokio brudo per laiką prisirenka viskas kaupiasi kempinėje( kad ir vieno sezono metu) ir viskas ten užsistovi pelkė gaunasi , o po to su paduodamu oru keliauja į plaučius? Gal klystu bet šlapias daiktas ir einantis per ji lauko oras su viskuom kas jame yra kažin ko gali prisiveisti, bet čia teoriniai pamastimai, gamina, pardavinėja tai matyt patikrinta ir gerai, o  visa kita tik mano fantazijos  nes kol kas  legionėlės neužpuolė :)


Jei teisingai supratau pats esi Vilnietis, atvažiuok ir viską parodysiu.
Ai supratau, jei išore per stogą tada viskas aišku, nes aš vis galvojau, kad po apdaila jį vesti reikia.
Na čia rašo, kad bent kartą per 2 mėnesius valyti filtrą, ir kas įdomiausia, kad kas 6 mėnesius pompas keisti: 'Note:Take out the pumps every 2 months and clean them with
an air blast. We suggest to change them every 6 (six) months.'
Jei jungi prie sleginės sistemos  tai pompos visai nenaudoji, nera ką ir keisti , o dėl valimo tai tikrai reikia tai prisiminti ir daryti, nes kvėpuosi nežinai kuo. Naudodamas tą daiktą palikinėk pravirą langą ir instrukcijoje apie tai rašo, nes drėgmės bus, susitaikyk su tuom. 
Manau greiciau ten grybelis gali veistis nei legioneles. Na bet vistiek ne i sveikata.