Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Sudaužiau stiklą ir aš. Iš kartono pasidariau lekalą nuvežiau į Novalda, kur stiklus pjausto. Pagamino, skyles išgrežė, užgrūdino, bet kainavo......, kokius 30eu!
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Dainius.D parašė:
Sudaužiau stiklą ir aš. Iš kartono pasidariau lekalą nuvežiau į Novalda, kur stiklus pjausto. Pagamino, skyles išgrežė, užgrūdino, bet kainavo......, kokius 30eu!
:sokiai::geras: Aš per saulė nepastebėjau,kad ne iki galo uzgesinau komforke,ir uždariau stiklą.... Neužilgo buvo "saliutai":D
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dionisas.S parašė:
Dainius.D parašė:
Sudaužiau stiklą ir aš. Iš kartono pasidariau lekalą nuvežiau į Novalda, kur stiklus pjausto. Pagamino, skyles išgrežė, užgrūdino, bet kainavo......, kokius 30eu!
:sokiai::geras: Aš per saulė nepastebėjau,kad ne iki galo uzgesinau komforke,ir uždariau stiklą.... Neužilgo buvo 'saliutai':D
Užuojautos.... 
ir juokinga ir graudu, bet su gyvybe suderinama!
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Robertas.M parašė:
Dionisas.S parašė:
Dainius.D parašė:
Sudaužiau stiklą ir aš. Iš kartono pasidariau lekalą nuvežiau į Novalda, kur stiklus pjausto. Pagamino, skyles išgrežė, užgrūdino, bet kainavo......, kokius 30eu!
:sokiai::geras: Aš per saulė nepastebėjau,kad ne iki galo uzgesinau komforke,ir uždariau stiklą.... Neužilgo buvo 'saliutai':D
Užuojautos.... 
ir juokinga ir graudu, bet su gyvybe suderinama!
:D Pačiam juokinga buvo:)
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Dionisai, pasiziurek koks pas tave modelis dujines. CRAMER tas pats Dometic.
Pabandyk paieskoti cia, arba ju uzklausk:
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Dionisas.S parašė:
Sveiki. Gal galite patarti,kur galima įsigyti virtuvės baldų stiklą? 51*43cm ( cramer)
Mes turejom problema savam kemperyje.Tai ant storo popieriaus nupiešiau kokio stiklo reikia.O stiklo dirbtuvės padarė tonuota grudinta stikla kokio reikia.Veiksmas buvo Vilniuje ,kreipiausi i stiklo fabriką
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Tadas.Z parašė:
Dionisai, pasiziurek koks pas tave modelis dujines. CRAMER tas pats Dometic.
Pabandyk paieskoti cia, arba ju uzklausk:
Dekui! :geras:
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Justinas.S parašė:
Dionisas.S parašė:
Sveiki. Gal galite patarti,kur galima įsigyti virtuvės baldų stiklą? 51*43cm ( cramer)
Mes turejom problema savam kemperyje.Tai ant storo popieriaus nupiešiau kokio stiklo reikia.O stiklo dirbtuvės padarė tonuota grudinta stikla kokio reikia.Veiksmas buvo Vilniuje ,kreipiausi i stiklo fabriką
Dekui. :)
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Dionisas.S parašė:
Justinas.S parašė:
Dionisas.S parašė:
Sveiki. Gal galite patarti,kur galima įsigyti virtuvės baldų stiklą? 51*43cm ( cramer)
Mes turejom problema savam kemperyje.Tai ant storo popieriaus nupiešiau kokio stiklo reikia.O stiklo dirbtuvės padarė tonuota grudinta stikla kokio reikia.Veiksmas buvo Vilniuje ,kreipiausi i stiklo fabriką
Dekui. :)
"Novalda" pavadinimas.
Tik matmenis geriau į mažąją pusę daryk, nes po grūdinimo sunkiai pasiduoda šlifavimui.
Žinoma galima sustarti su tarpiniu pamatavimu.
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Dainius.D parašė:
Dionisas.S parašė:
Justinas.S parašė:
Dionisas.S parašė:
Sveiki. Gal galite patarti,kur galima įsigyti virtuvės baldų stiklą? 51*43cm ( cramer)
Mes turejom problema savam kemperyje.Tai ant storo popieriaus nupiešiau kokio stiklo reikia.O stiklo dirbtuvės padarė tonuota grudinta stikla kokio reikia.Veiksmas buvo Vilniuje ,kreipiausi i stiklo fabriką
Dekui. :)
'Novalda' pavadinimas.
Tik matmenis geriau į mažąją pusę daryk, nes po grūdinimo sunkiai pasiduoda šlifavimui.
Žinoma galima sustarti su tarpiniu pamatavimu.
Dėkui.:)  Aš skambinau jiems,ir planuoju su kemperiu atvažiuoti,geriau jie patys viska kaip reikia išmatuos,ir vietoj susitarsim dėl tonavimo,palyginus su kriaukles stiklu..