Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Janis.C parašė:

Robertas.M parašė:

Janis.C parašė:

Pas mane vc bakas 40litru as uzpilu api 250ml sio skyscio manes viekada jis nera pavedes.Netgi pasakyciau atvirksciai daugiau stebina nes kai tikiesi ispilant fui,jo nebuna .Kalbu apie karstas dienas 3-4max uzsistovi.
O kas čia per bakas40 lt? Ar jis standartinis? Kaip toki išnešti? Turi sveikatos vienok....
Taip man subega i talpa ne i kasete.Isleidi kaip Marijus rase kaip ir kitas nuotekas.
O kaip padaryta? per smulkintuvą ar tiesiogiai kaip nors? gal pafotkinti gali kaip viskas padaryta?

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Bega tiesiai i talpa.Net nezinau kaip tie smulkintuvai atrodo.Siuo metu pas mane remontuojamas kiemas ir kemperis stovi aiksteleje.Jei man primintumet po kokios savaites ar pusantros as galesiu nufotografuoti.
Smulkintuvas turi toki mygtuka. Tiksliau du. Vienas spaudi smulkina ir vandeni pila, kitas be vandenio. Tiesiog manau kaip kriauklese namie buna tokie smulkintuvai. Turetu buti panasus pagal garsa.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Janis.C parašė:
Bega tiesiai i talpa.Net nezinau kaip tie smulkintuvai atrodo.Siuo metu pas mane remontuojamas kiemas ir kemperis stovi aiksteleje.Jei man primintumet po kokios savaites ar pusantros as galesiu nufotografuoti.
Smulkintuvas koks nors panašus į šitą daiktas: Smulkintuvas
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Ne tokio tikrai nera.
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Nesuprantu, kam taip viską apsisunkinti? Kuo čia patogiau ar dar kas, ko nesuprantu?
Karštomis dienomis išsipylu kas dieną, kai ne karšta kas antrą.... 
Vietų kur tai galima atlikti tiktai netrūksta. Lietuvoje, Lenkijoje pristatyta "Tuo tou", kitose šalyse spec. išpylimo vietos. Tiesa vokiečiai kai kur pradėjo montuoti užrakinamas, kol neįmeti euro, neišpilsi... bet ar tai labai didelė problema?


Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:

Nesuprantu, kam taip viską apsisunkinti? Kuo čia patogiau ar dar kas, ko nesuprantu?
Karštomis dienomis išsipylu kas dieną, kai ne karšta kas antrą.... 
Vietų kur tai galima atlikti tiktai netrūksta. Lietuvoje, Lenkijoje pristatyta 'Tuo tou', kitose šalyse spec. išpylimo vietos. Tiesa vokiečiai kai kur pradėjo montuoti užrakinamas, kol neįmeti euro, neišpilsi... bet ar tai labai didelė problema?




Man įdomios visokios galimybės. O ir atostogas praleisti kas dieną nešiojant tą "svajonių dėžutę" ne visada viliojanti perspektyva, juolab , kad sąlygos leidžia, bet kaip ir pats sakai noriu suprasti kuo tai geriau ir ar iš ties geriau įvertinus visas opcijas, o ne tik išsipylimo dažnį. Va ir pasvarstom. Šia vasara balkanuose ne tik tu plastikiniu wc buvo neperteklius vietomis , bet net kempinguose ( bent 3-juose) nebuvo purvino vandens išpylimo, kas nustebino (Kroatija), wc išpilimas į bendrą ir jokiu ten cheminiu specialių vietų. Į klausimą kur dėti vandenį , sako pilk ant žemės ir tiek,  sausa reikia laistyti. O Anglijoje parkinguose iš viso wc nepasitaikė, visi krūmai "užminuoti" aplinkui, aikštelės dvokia (kaip tik pora savaičių karščio ir be lietaus buvo), tada prisitaikai prie vietinės kultūros, suprantama.  
Kai uzsakinejau kemperi ilgai svarsciau ar imti kasete ar talpa. Vokieciai ikalbinejo, sake kad patogiau, maziau visokiu bedu. Pasiemiau. Man tikrai patogiau, galiu nepilti ir visa savaite. Per beveik trejus metus dar daugiau nei puse nebuvau pripildes. Mano nuomone tai tikrai higieniskesnis dalykas. Cia manau reiketu ziureti tai kaip evoliucija. Buvo kazkokia talpa kaip priekabose lauke, paskui atsirado kasete viduje su plude, su nuleidimu, dabar pereina prie talpu. Net neabejoju kad po 10 metu daugelis kemperiu, kuriems leidzia svoris bus tokie.
 Robertai, manau malunelis turetu buti panasus.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:

Kai uzsakinejau kemperi ilgai svarsciau ar imti kasete ar talpa. Vokieciai ikalbinejo, sake kad patogiau, maziau visokiu bedu. Pasiemiau. Man tikrai patogiau, galiu nepilti ir visa savaite. Per beveik trejus metus dar daugiau nei puse nebuvau pripildes. Mano nuomone tai tikrai higieniskesnis dalykas. Cia manau reiketu ziureti tai kaip evoliucija. Buvo kazkokia talpa kaip priekabose lauke, paskui atsirado kasete viduje su plude, su nuleidimu, dabar pereina prie talpu. Net neabejoju kad po 10 metu daugelis kemperiu, kuriems leidzia svoris bus tokie.
 Robertai, manau malunelis turetu buti panasus.
Kurtais taip ir svarstau, bet dėl visa ko noriu aptarti , o tai išlis kokie reikalai dėl kuriu man netinka ir tiek, kol kas matau kaip teisinga sprendima, juolab , kad reikalui esant gali ir senuoju budu užpildęs kokia tam skirtą talpą išnešti. 
Kokia talpa litrais tavo kemperyje tam reikalui, kad nepadauginčiau :)
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Taip as kas keturias penkias dienas ispilu. O jei buna galimybe naudotis viesu tai tada tik nakti jei reikaliukas :D ir uztenka daugiau nei savaitei.Anksciau turejau nelabai pigesne bet prasta chemija,tai buvo kvapu net kartais ypac tokiu.O dabar si chemija pasitvirtino ir telieka stebeti kad neuzsipildytu netinkamu momentu.