Home

Forumas

Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Giedrius.B parašė:
Vaida ar dar nepavargote ar dar liko kantrybės?
Žaviuosi jumis - jau du metus atstatinėjate ir panašu, kad vis dar nepraradote entuziazmo.


WOW! :hi:
Nemeluosiu, vienu metu jau labai igrise viskas buvo...  Gal puse metu nieko nedarem. Dar ir dabar yra kas isorej nebaigta, bet buvo labai igrise... Tai va perejom prie vidaus- jau beveik pasiilgus buvau :) smagu vel
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Bus kuom pasidziaugti kai pabaigsit,smagu matyti savo darba padaryta iki galo.Ne kiekvienas gali tureti tokia kantrybe ir uzsispyrima.Pagarba.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Vaida.M parašė:

Giedrius.B parašė:

Vaida ar dar nepavargote ar dar liko kantrybės?
Žaviuosi jumis - jau du metus atstatinėjate ir panašu, kad vis dar nepraradote entuziazmo.


WOW! :hi:
Nemeluosiu, vienu metu jau labai igrise viskas buvo...  Gal puse metu nieko nedarem. Dar ir dabar yra kas isorej nebaigta, bet buvo labai igrise... Tai va perejom prie vidaus- jau beveik pasiilgus buvau :) smagu vel
Suprantu Jus, pažįstamas jausmas:) Vieną projektėlį 3 metus dariau, visko buvo- ir buvo pažadėta, kad viskas, ryt į metalo laužą viskas važiuoja, buvo pusmečio pertraukų, bet finišas buvo sėkmingas:)
Linkiu sėkmingos projekto pabaigos:iki:
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Sveiki kolegos :) žiemą kažkaip prameditavom, papirkaliojau visokių dalykėlių. Suderinau su kėbulistu, aptirpsta sniego krūva kieme, traukiam kercherį - nuplaunam savo džiaugsmą ir vežam, kad pabaigtų, ko aš nebegaliu. Likę keli moldingai ir mane nuo minčių apie glaistymą ir šveitimą purto, tai viskas - tegu jau užbaigia jis. Po žiemos matosi, kad kai kur ir perdaryt reikės. Gražiai laikosi tik tos dalys, kurias profesionalus dažytojas tvarkė. 
Nusipirkau dyzelinį šildytuvą, čia kai šaltukas paspaudė :) 
tai dabar viduj sienos baigtos, grindis vienoj vietoj pavirint reikia (kėbulistas padarys) ir jau galima baigti dėti izoliaciją+fanerą+linoleumą.
3 sėdimos vietos yra, bus galima į TA nuvažiuoti, gal jau susitvarkyti popierius. 
Sniego kažkiek ant stogo liko, nepasiekiu nukast, tai vis stebiu, kai tirpsta - sausa viduj, kiba būsiu visas skyles užklijavus :) 
Manau šių metų karantinas ir darba siš namš mane labai paskatino susiimti pavasariui ir pabaigti šį projektą. Jau labai labai noriu iš namų kažkur išlyst :D tikiuosi vasarą bent tarp savivaldybių judėt galima bus. 

beja, gal paskaitys, kas su šunim važinėja - kaip juos laikot? Lengvojoj turiu variocage narvą, bet galvoju ar kempery reik numatyt vietą jam. Suprantu, kad su kemperiuku pas mane visai kiti greičiai bus, bet vistiek saugumas rūpi  
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Dedat petnešas ir rišat prie stalo kojos. Jei ant sėdynės- yra trumpi pavadeliai su jungtimi į saugos diržų lizdą.
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Kol dažytojas mūsų nepriima, dirbam viduj. Išsipjaustėm savaitgalį fanerą grindims, tai kitą savaitgalį jau linoleumo eilė bus. Galvojau apie kilimus ir jaukumą, bet pas mane du dideli šunys, iš esmės viena trumpakailė ir neužsiima žemiškais dalykais purvuose, o va vokietis.... na jam nėra blogo oro :) Tai manau, kad jau galutiniam etape užsakysiu keletą forminių kilimėlių ir pasitiesiu juos norimose vietose. Ar gal prie durų kokį skalbiamą patiesiu. 
Liūdna, kad vis dar uždarytos dauguma parduotuvių, arba dirba tiek, kad pagal kodą gali kažką užsakyt... na kaip ir internetu. O man va reikia kampukų grindims, pačiupinėti juos reikia. 
Galvoj pradeda suktis mintys apie konstrukcinius baldų dalykus. Bus neardoma lova, o po ja sandėliukas. Iš salono galvoju du stalčius daryti, o iš bagažinės pusės, pusė lovos pakeliama bus, jei reiktų kažką patogiau įdėti ar toliau pasiekti. Nesu tikra, kokio pločio ta lova bus tiksliai, manau apie 1,5-1,6m  tai labai solidi miegama vieta gausis. Kemperio plotis - čia jau nepažaisi - 2,05m. 
Po lovos, sekantis etapas - išardyti turimą salelę su virykle/praustuvu/saldytuvu. Pagaminti naują, pagal reikiamus matmenis/formą. Kai pažiūriu į jos galinę dalį su tuo visu vamzdelių raizgalynu :D tada sakau sau "ne šiandien" - dabar lovą galvok :D 
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Vaida.M parašė:
Kol dažytojas mūsų nepriima, dirbam viduj. Išsipjaustėm savaitgalį fanerą grindims, tai kitą savaitgalį jau linoleumo eilė bus. Galvojau apie kilimus ir jaukumą, bet pas mane du dideli šunys, iš esmės viena trumpakailė ir neužsiima žemiškais dalykais purvuose, o va vokietis.... na jam nėra blogo oro :) Tai manau, kad jau galutiniam etape užsakysiu keletą forminių kilimėlių ir pasitiesiu juos norimose vietose. Ar gal prie durų kokį skalbiamą patiesiu. 
Liūdna, kad vis dar uždarytos dauguma parduotuvių, arba dirba tiek, kad pagal kodą gali kažką užsakyt... na kaip ir internetu. O man va reikia kampukų grindims, pačiupinėti juos reikia. 
Galvoj pradeda suktis mintys apie konstrukcinius baldų dalykus. Bus neardoma lova, o po ja sandėliukas. Iš salono galvoju du stalčius daryti, o iš bagažinės pusės, pusė lovos pakeliama bus, jei reiktų kažką patogiau įdėti ar toliau pasiekti. Nesu tikra, kokio pločio ta lova bus tiksliai, manau apie 1,5-1,6m  tai labai solidi miegama vieta gausis. Kemperio plotis - čia jau nepažaisi - 2,05m. 
Po lovos, sekantis etapas - išardyti turimą salelę su virykle/praustuvu/saldytuvu. Pagaminti naują, pagal reikiamus matmenis/formą. Kai pažiūriu į jos galinę dalį su tuo visu vamzdelių raizgalynu :D tada sakau sau 'ne šiandien' - dabar lovą galvok :D 
:geras:
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Panašu, kad mažulė turi grindis!!! Liko kampukai. Girdėjau senukai atsidaro, eisiu, kaip į šventę :) čiupinėt visokių dalykų. Kitą savaitgalį dėsim kampukus ir šoninėm durim apmušalus konstruosiu, nes labai jau liūdnai atrodo. Na, o toliau reikės rimtai pažiūrėti į baldų klausimą. 
Labai įdomu, koki kemperiuose būna spintelių ir stalčiukų užraktai? Man kuo toliau, tuo daugiau klausimų, o kaži kokius indus/rakandus naudojat, kame juos laikot, kad nebarškėtų. Reiktų gal į kokį kemperių nuomos punktą įsiprašyti ir apčiupineti :) 
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
 
Na va, oficialiai turime grindis! Bus galima statyti trečią sėdynę, o po ja tupės pečiukas. 
Žinutės: 33
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-10
dar nepavargot