Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Vaida.M parašė:
Va ir as sau ta pati sakau, nu dabar jau tiek nueita- reik varyt pirmyn.
Seip pakrito sveikata, tai daugiau guglinau nei dirbau. Bet rezultatas yra :) labai patiko ideja ikea profiliukus lovai panaudoti. 

Tai du tokie, reik pagalvot ka su treciu daryt, mat noriu, kad is bagazines puses pakelt butu galima lovos plolstuma, kad idet kazka patogiai didesnio. Tai va ta dalis turi buti varstoma. 
Dar turim debatus del lovos plocio, telpa kaip ir 1.4m ir 1.6m - namie miegam 1.6m ir ploto sociai, tai vyras sako gal siauresne, o as va galvoju, kad bent miegui tai jau tegul super patogu buna. Tai laimes turbut tas, kas pirmas ciuzini nupirks :D 
Toks čiužinių pirkimo metodas, gali padvigubinti jų kiekį :D
Aš irgi bučiau už platų, o kilojimuisi visokiu baldiniu pribambasu yra, arba elementarūs amortizatoriai dujiniai, kaip auto kapotui kiloti tik jie gyvatės brangūs jei stipresni. 
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Aš ir už platų, nemažiau 1,6m :geras:
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
žodžiu įdomi ta LT Ikea... 
galima nusipirkti lovos sijas: https://www.ikea.lt/lt/products/miegamasis/lovadezes/kitos-lovos/skorva-centrine-sija-art-90124534 bet negalima įsigyti laikiklių joms :D randu amazon'e po 21 eur už porą, tai kažkaip nuliūdino. Esu Ikea laiškelį parašius, bet kažkaip vilčių nededu. Nes iš esmės - nusipirkai jų lovą, va surenkant vaikas numetė kur tą būtent detalę - ir viskas? perki naują lovą, nes tvirtinimų atskirai neparduoda? 

dar pasėdėjau ant jų čiužinių - turi pigučių, tai spyruokliniai klaikūs... visai malonūs putų poliuretano čiužiniai, 10-12-14cm storio, kainos atitinkamai nuo 85eur iki 169eur. 
Bijau, kad 10cm gal kietokas bišk. Įdomu ar miegoti nėra labai karšta ant jų. 

Nusiunčiau savo virtuvinės spintos matmenis konstruktorei, bandysim sudėlioti baisiai funkcionalią spintą. 

O iš depresiją varančių žinių - bėga vanduo :DDDDD anais metais nebėgo, šiais bėga... dabar viduj plastiko lubos sudėtos, tai neaišku, kur skylė... stovi stiklainiukas :D 
Esu pradėjus dialogą su Digama, jie sakė turi kažkokį produktą, kuriuo hermetizuoja iš išorės fūrų kabinas, tai turbūt man reikės stogo dangą kažkuo padengti. Neprieina tik rankos paskaityt, ką man ten susiuntė per info apie produktus. 
giliai įkvepiam :D ir pirmyn. Noriu važiuoti vasarą. Noriu :)
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Vartotojiška visuomenė taip jau supranta "žaliąją ekonomika", reikia laikiklio - pirk lovą.
Man panašiai buvo Suomijos šiaurėje.... reikėjo pakeisti angliukus generatoriuje. Sakė, kad jie taip nedirba, bet gali pakeisti visą generatorių, kurį galėtų pristatyti iš sostinės greičiausiai per kokias 3-5 dienas, jei pavyktų... bet per 7-10 dienų, tai tikrai :D
Va taip jau yra pas tuos "vakarietikus"... tik žodžiais mala, kad jie labai rūpinasi planeta ir jos išsaugojimu, o iš tikrųjų galvoja tik, kaip kuo didesnį pelną gauti :baisu:
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Vaida.M parašė:
žodžiu įdomi ta LT Ikea... 
galima nusipirkti lovos sijas: https://www.ikea.lt/lt/products/miegamasis/lovadezes/kitos-lovos/skorva-centrine-sija-art-90124534 bet negalima įsigyti laikiklių joms :D randu amazon'e po 21 eur už porą, tai kažkaip nuliūdino. Esu Ikea laiškelį parašius, bet kažkaip vilčių nededu. Nes iš esmės - nusipirkai jų lovą, va surenkant vaikas numetė kur tą būtent detalę - ir viskas? perki naują lovą, nes tvirtinimų atskirai neparduoda? 


dar pasėdėjau ant jų čiužinių - turi pigučių, tai spyruokliniai klaikūs... visai malonūs putų poliuretano čiužiniai, 10-12-14cm storio, kainos atitinkamai nuo 85eur iki 169eur. 
Bijau, kad 10cm gal kietokas bišk. Įdomu ar miegoti nėra labai karšta ant jų. 


Nusiunčiau savo virtuvinės spintos matmenis konstruktorei, bandysim sudėlioti baisiai funkcionalią spintą. 


O iš depresiją varančių žinių - bėga vanduo :DDDDD anais metais nebėgo, šiais bėga... dabar viduj plastiko lubos sudėtos, tai neaišku, kur skylė... stovi stiklainiukas :D 
Esu pradėjus dialogą su Digama, jie sakė turi kažkokį produktą, kuriuo hermetizuoja iš išorės fūrų kabinas, tai turbūt man reikės stogo dangą kažkuo padengti. Neprieina tik rankos paskaityt, ką man ten susiuntė per info apie produktus. 
giliai įkvepiam :D ir pirmyn. Noriu važiuoti vasarą. Noriu :)
Stogas visas tikrai ne kiauras, kur nors sujungimas, liukas, kampas...
Tikiu šitokia juosta ar analogiška. Mano kemperis profilaktiškai jau gamykloje apklijuotas per sudurimus viršuje.
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Pas mus stoge buvo daug skyluciu, nezinau, kas ten tvirtinta buvo... Kiek ejo viska hermetiku tepem, kad is stogo i vidu lystu ir viska uzklijuotu. Tai va gal kazkuri is tu neatlaike... Nors visa rudeni jau lyg gerai buvo, net po sniego ziemos mebego, o va dabar. Hermetikas lauko darbam tinkamas buvo, tai nenoriu tiket, kad ans kaltas. 
Žinutės: 119
Nuotraukos: 114
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-30
O gal koks kondencatas susirinko? 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Vaida.M parašė:
Pas mus stoge buvo daug skyluciu, nezinau, kas ten tvirtinta buvo... Kiek ejo viska hermetiku tepem, kad is stogo i vidu lystu ir viska uzklijuotu. Tai va gal kazkuri is tu neatlaike... Nors visa rudeni jau lyg gerai buvo, net po sniego ziemos mebego, o va dabar. Hermetikas lauko darbam tinkamas buvo, tai nenoriu tiket, kad ans kaltas. 
Stebuklų nebuna, bėga nes turi per kur. Germėtikas gerai, bet juosta plačiau apima, stogams skirta, užklos net ir ten kur neit neįtartum esant skylės. Padaugint nereiktu, vistik svoris, bet bent kiek įtartinas vietas ar germetikų tepliotas vietas padengčiau. Arba kantriai ieškoti tikros priežasties ir tikėtis kad kitur nepasikartos.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Mano pirmame kemperyje taip pat taip buvo. Žinojau net kuri sandūra - tarp aliumininės ir plastikinės dalies. Pavasarį užtepliodavau hermetiku, visa sezoną puikiai laikydavo. O po žiemos vėl tas pats - bėga. Priežastis labai paprasta - žiemą metalas traukiasi, hermetikas sukietėja. Pavasarį, saulei pakaitinus, metalas staigiai plečiasi, o hermetike atsiranda įtrukimų.

Žinutės: 79
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-01-26
https://a.aliexpress.com/_m0Rh2F1