Home

Forumas

Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Super projektas :geras:
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Ačiū, Robertai, už nuorodą- visas stogo siūles perėjau tokia juosta.
 
 lauksim lietaus ir laikysim špygas. 

Del kelionių, na šiandien išvažiavom į kaimynines gatveles, pažiūrėti ar ji iš viso važiuoja ir kaip su bildesiais :) 
Aš ilgai save nuteikinėjau, kad tai sena mašina ir ji nebus tokia ptogi, kaip naujesnės, tai mano mantra suveikė- labai ir nenusivyliau :) aišku tai ne miesto mašina, tai laivas, pas kurį užpakalis platesnis nei priekis- ir apie tai reik galvoti siauru keliuku važiuojant :) vairas sukas lengvai, stabdys kažkur giliai nuspaustas veikia, na ir bėgiai visi 4 :) 
Su ja nepalėksi- su ja mėgausies kelione :) 
Galvoju pradžiai pasidarysim tokias dienos išvykas- kad ir nuo namų per daug nenutoltume, o ir šunys- kad pasipratintų prie naujos pramogos. Dėl vokiečio nepergyvenu, bet mano senoji madam... 
Labai pas kokį ežerą noriu, tik tikiuosi toks karštis atlėgs, per sunku visiems būtų. 
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
 
Mano langai turi rūbus!!!!! Labai nenorėjau visokių užuolaidėlių, tai plisuotos žaliuzės pasirodė pats tas. Profiliukus ėmiau siauresnius, o pačio audinio kampus nusikarpiau vietoj. Gal kažkiek šnaresio ir turės, bet važiuojant su mūsų aenu motoriuku ir 4 bėgių dėže- manau ne žaliuzės bus triukšmo šaltiniu :) 
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Atrodo puikiai:)
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Janis.C parašė:
Atrodo puikiai:)
Pritariu!
Noriu tokių pačių savo kemperiui, vietoj esančių užuolaidų.:plojimai:

Vaida, kur pirkote?
Gal galite daugiau papasakoti, kaip viską padarėte?
Ačiū!
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
na smagūs Jūsų įvertinimai :)

užsakinėjau iš el. parduotuvės solemlux.lt - pradžioj galvojau imsiu viso lango dydžio ir profilio kampus tiesiog nupjaustysiu, bet jų gamyba atrašė, kad nepavyks man profiliuko pačiai nusipjaustyt, nes ten kampuose esminiai mazgai yra, bet jie pasiūlė išeitį: gaminti profiliukus kiek siauresnius (tik tokio ilgio, kiek viršuj ir apačioj yra tiesios lango kraštinės - mano atveju 45cm), o žaliuzę daryti per visą lango plotį (mano atveju 60cm) - ir kampus jau aš apsikarpau vietoje pagal faktą. 
montuojasi jos super paprastai - 4 varžtukais: plisuotų žaliuzių montavimas

manau, kad užsakyt jas galima pas bet kurį gamintoją, tik gerai išaiškinti, ko norit, jei langų kampai irgi suapvalinti :) 
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Vaida.M parašė:

 
Mano langai turi rūbus!!!!! Labai nenorėjau visokių užuolaidėlių, tai plisuotos žaliuzės pasirodė pats tas. Profiliukus ėmiau siauresnius, o pačio audinio kampus nusikarpiau vietoj. Gal kažkiek šnaresio ir turės, bet važiuojant su mūsų aenu motoriuku ir 4 bėgių dėže- manau ne žaliuzės bus triukšmo šaltiniu :) 
Liuks! :geras:

Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
 
Na va, mano mažulllė gavo smegenus :) 

Išduosiu paslaptį, kad pirmadienį traliukas veža duslintuvo remontui ir TA ne už kalnų. Su diduma techninių dalykų išsispręsta. 
Stogas vistiek leidžia vandenį. Bet gal šį kart radau, kur: liuko hermetikas. Aplink apklijavau izoliacine juosta, bet tik del to, kad jos liko- buvau įsitikinus, kad leidžia ne čia, o kai pro jos kampitį prabėgo vanduo- nulupau (neklauskit kiek keikiausi, kai tą velnio smalą nuo stogo lupau...) - apžiūrėjau atidžiau. Panašu, kad liuko hermetikas, klijuotas prieš tris metus, atkibęs. Tad toliau bandydama įteigti sau, kad tai savotiška mindfulness praktika "čia ir dabar" (fucking psichologija) krapščiau tą brudą hermetiką. Jau kelias valandas nelyja, bet ten vistiek šlapia, tai matyt lauksiu rytojaus, kad vėl užsandarinčiau. Tai taip ir vyksta viskas- du žingsniai pirmyn- vienas atgal. 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Vaida.M parašė:
 
Na va, mano mažulllė gavo smegenus :) 


Išduosiu paslaptį, kad pirmadienį traliukas veža duslintuvo remontui ir TA ne už kalnų. Su diduma techninių dalykų išsispręsta. 
Stogas vistiek leidžia vandenį. Bet gal šį kart radau, kur: liuko hermetikas. Aplink apklijavau izoliacine juosta, bet tik del to, kad jos liko- buvau įsitikinus, kad leidžia ne čia, o kai pro jos kampitį prabėgo vanduo- nulupau (neklauskit kiek keikiausi, kai tą velnio smalą nuo stogo lupau...) - apžiūrėjau atidžiau. Panašu, kad liuko hermetikas, klijuotas prieš tris metus, atkibęs. Tad toliau bandydama įteigti sau, kad tai savotiška mindfulness praktika 'čia ir dabar' (fucking psichologija) krapščiau tą brudą hermetiką. Jau kelias valandas nelyja, bet ten vistiek šlapia, tai matyt lauksiu rytojaus, kad vėl užsandarinčiau. Tai taip ir vyksta viskas- du žingsniai pirmyn- vienas atgal. 
Nedidelus laifhakas lupinėjant visokius klijuotus paviršius, naudoti šildytuvus, fenus visokius ir tirpiklius galutiniam valymui alia vait spiritas
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Vakar įvyko TAI