Home

Forumas

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
:ok: va ir finalas projekto :) O dėl variklio- tai gal naujesnio triapiko variklį su dėže eina įkraut?
Žinutės: 11
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-07-18
Vaida.M parašė:
žodžiu įdomi ta LT Ikea... 
galima nusipirkti lovos sijas: https://www.ikea.lt/lt/products/miegamasis/lovadezes/kitos-lovos/skorva-centrine-sija-art-90124534 bet negalima įsigyti laikiklių joms :D randu amazon'e po 21 eur už porą, tai kažkaip nuliūdino. Esu Ikea laiškelį parašius, bet kažkaip vilčių nededu. Nes iš esmės - nusipirkai jų lovą, va surenkant vaikas numetė kur tą būtent detalę - ir viskas? perki naują lovą, nes tvirtinimų atskirai neparduoda? 


dar pasėdėjau ant jų čiužinių - turi pigučių, tai spyruokliniai klaikūs... visai malonūs putų poliuretano čiužiniai, 10-12-14cm storio, kainos atitinkamai nuo 85eur iki 169eur. 
Bijau, kad 10cm gal kietokas bišk. Įdomu ar miegoti nėra labai karšta ant jų. 


Nusiunčiau savo virtuvinės spintos matmenis konstruktorei, bandysim sudėlioti baisiai funkcionalią spintą. 


O iš depresiją varančių žinių - bėga vanduo :DDDDD anais metais nebėgo, šiais bėga... dabar viduj plastiko lubos sudėtos, tai neaišku, kur skylė... stovi stiklainiukas :D 
Esu pradėjus dialogą su Digama, jie sakė turi kažkokį produktą, kuriuo hermetizuoja iš išorės fūrų kabinas, tai turbūt man reikės stogo dangą kažkuo padengti. Neprieina tik rankos paskaityt, ką man ten susiuntė per info apie produktus. 
giliai įkvepiam :D ir pirmyn. Noriu važiuoti vasarą. Noriu :)