Home

Forumas

Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
mums, naujiems nariams, tai skamba kaip nusivylimas iš senbuvių.... tai gal nevertėjo priimti tiek daug naujų narių, jie visi tokie skirtingi.... aš kaip tik, nedrįstu kartais reikštis, nes jaučiu, kad senbuviai turi savo sugyventą bendravimo stilių, ir mes, naujokai, galbūt nepataikom į "natas" :) pamokinkit :alus:
Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
Gintaras.K parašė:
Aš jau pasiilgsti laikų, kai klube narių buvo nedaug, rašėm gal irgi mažiau, bet viskas vyko kažkaip draugiškiau, paprasčiau...
Dabar daug narių, daug veiksmo, - atsidarai forumą, matai, 50 ar 80 naujų žinučių, o skaityti kaip ir nėra ką. Kartais visa tai primena sceną iš filmo 'Aukso veršis', kai Balaganovas su Panikovskiu stumdėsi ir vienas kitam vis replikavo' 'O tu kas čia toks?..'
Darbe tenka gauti visokių laiškų iš, klientų, partnerių, laikraščio skaitytojų. Tuos atvejus, kai parašiusį norisi pasiųsti tolyn ar tiesiog net nežinai, ką čia jam atsakyti 'ant karštųjų', išmokau pasilikti kitam rytui. Ateini pailsėjęs, nuleidęs gazą, ir vietoj to, kad iš  vakaro 'ant karštųjų' lepteltum kokią nesąmonę ( dėl kurios gal vėliau pats gailėtumeisi), parašai ramiai ir mandagiai.
Kolegos, kitąkart prieš spausdami 'Atsakyti', bent paskaitykit, ką parašėt ir norėtumėt tokį postą skaityti patys... Arba pasilikit atsakymo rašymą kitai dienai - gal ryte ir visai praeis noras rašyti :)
Gražaus pavasario visiems! :veliava:
Nu Gintarai super.As rasyti nemoku. Bet super viskas I Tasaka.
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Gintarai, neįmanoma Jums nepritarti! :alus: 
Aš labai noriu tikėti, kad forume dabar buvo tam tikra raidos krizė (kaip vaikams būna). Dar labiau tikiuosi, kad ji jau po truputį praeina, iš klaidų mokomasi ir bendravimas bus vis taktiškesnis ir kokybiškesnis 

P.s. Puiki strategija - nesiųsti atsakymo pasikarščiavus, leisti sau nurimti. Tikrai dažnai užkerta kelią bereikšmiams konfliktams. Darbe ir asmeniniame gyvenime :) 
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
VIRGINIJA, GINTARAI, keliu į Jūsų sveikatą!!!
Žinutės: 238
Nuotraukos: 1565
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Gintarai! :geras:
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Sveiki,as daznai bunu gyvenime karstakosis.Cia kazkaip atvirksciai jauciuosi ramiai,nes apie pomegius susirasinejam,taciau tikrai pats esu cia "gaves per stoga" nuo tokiu naujoku kaip ir as pats,kad daugiau tolerancijos ir ir t.t. nors tikrai nebuvau issisokes.Visada zinutemis sunkiau yra pamatyti tikras zmogaus emocijas,nes visu charakteriai savotiski.Bet faktas yra tikrai,kad keletas zmoniu forume tikrai nepraeina pro sali neuzkabindami kitu,nors temos ju ir neliecia.Ir dar manau,kad neesme ar naujokas ar "senis",svarbu normalus bendravimas.
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Darius.V parašė:
mums, naujiems nariams, tai skamba kaip nusivylimas iš senbuvių.... tai gal nevertėjo priimti tiek daug naujų narių, jie visi tokie skirtingi.... aš kaip tik, nedrįstu kartais reikštis, nes jaučiu, kad senbuviai turi savo sugyventą bendravimo stilių, ir mes, naujokai, galbūt nepataikom į 'natas' :) pamokinkit :alus:
Kolegos, niekas nieko tikrai neskirsto į senbuvius ar naujokus. Aš džiaugiuosi kiekvienu prisijungusiu, ypač jei matau, kad jis aktyvus (gerąja prasme), prigyja, dalinasi įspūdžiais ir patirtimi. Nors visi esam labai skirtingi, tačiau visi sergam ta pačia liga - kemperiais, kemperiavimu... Tai ir ...sirkim būtent tuo: diskusijos (mano nuomone, jos niekam neperšu) ir turėtų būti apie tai. Apie politiką ar panašius dalykus galima išsilieti kad ir delfio komentaruose, jei poreikis yra. O jei jau taip norim papolitikuoti, pablevyzgoti, tai ir įkurkim skyrelį "Blevyzgos" - mačiau kažkuriam tinklapyje tokį... :D 
Dariau, jokio ypatingo bendravimo stiliaus nėra: tiesiog pradžioje buvo mažiau narių, bet daugiau pagarbos vienas kitam, daugiau mandagumo, nebuvo kvailų pasipešiojimų (na , pasakykit, ir dėl ko gi mums, kemperistams, pešiotis?). Štai ir viskas. Nebijokit reikštis, jei turite ką pasakyt, tik reikštis reiktų, kaip sakoma, "į temą". 
Žinutės: 432
Nuotraukos: 1596
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-06
Gintaras.K parašė:
Darius.V parašė:
mums, naujiems nariams, tai skamba kaip nusivylimas iš senbuvių.... tai gal nevertėjo priimti tiek daug naujų narių, jie visi tokie skirtingi.... aš kaip tik, nedrįstu kartais reikštis, nes jaučiu, kad senbuviai turi savo sugyventą bendravimo stilių, ir mes, naujokai, galbūt nepataikom į 'natas' :) pamokinkit :alus:
Kolegos, niekas nieko tikrai neskirsto į senbuvius ar naujokus. Aš džiaugiuosi kiekvienu prisijungusiu, ypač jei matau, kad jis aktyvus (gerąja prasme), prigyja, dalinasi įspūdžiais ir patirtimi. Nors visi esam labai skirtingi, tačiau visi sergam ta pačia liga - kemperiais, kemperiavimu... Tai ir ...sirkim būtent tuo: diskusijos (mano nuomone, jos niekam neperšu) ir turėtų būti apie tai. Apie politiką ar panašius dalykus galima išsilieti kad ir delfio komentaruose, jei poreikis yra. O jei jau taip norim papolitikuoti, pablevyzgoti, tai ir įkurkim skyrelį 'Blevyzgos' - mačiau kažkuriam tinklapyje tokį... :D 
Dariau, jokio ypatingo bendravimo stiliaus nėra: tiesiog pradžioje buvo mažiau narių, bet daugiau pagarbos vienas kitam, daugiau mandagumo, nebuvo kvailų pasipešiojimų (na , pasakykit, ir dėl ko gi mums, kemperistams, pešiotis?). Štai ir viskas. Nebijokit reikštis, jei turite ką pasakyt, tik reikštis reiktų, kaip sakoma, 'į temą'. 
  Gintarai,aciu uz issakytas mintis.Manau,kad visi,kurie esam pajute ta draugiska atmosfera pasiilgstam jos.Kuo daugiau zmoniu,tuo daugiau poziuriu,daugiau nuomoniu-toks gyvenimas :) Bet pagarba bendraminciui turetu but,labai tikiuosi,kad kada nors taip ir bus... :iki: