Home

Forumas

Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
Planavau suvaziavimo aukcionui paleisti, jeigu toks bus :)
Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
Pirma is Froli nuorodų irgi turiu. Man nepatiko. Aš ja naudoju tik kai stovim, lėkščių džiovinimui bet ne jų transportavimui... Kad lėkštes transportuoti tame stovelyje reikia daug vietos tureti.. 
Anželika.& parašė:
Planavau suvaziavimo aukcionui paleisti, jeigu toks bus :)
Man tai sitas pasiteisino ir naudojame.
Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
Marijus.K parašė:
Anželika.& parašė:
Planavau suvaziavimo aukcionui paleisti, jeigu toks bus :)
Man tai sitas pasiteisino ir naudojame.
Jis neblogas tik naudos daugiau kai didesne šeima važinėja. Kai mes dviese tai taures turime firmines ir stovi bariuke su laikikliais tai tiek puodukų kiek jame skyliu neturime/nenaudojame... Del to ir neprisigyveno...
Žinutės: 30
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-09
Na va pasidirbinom. Pati stalčių perkemem žemiau, nes iš esmės neaiški jo paskirtis man ten... Ir va susidėjo pietų amunicija... Ten gale po sriubinem lėkštę dar apačioj 6 normalios didelės slepiasi... Viso 18 lėkščių ir 6 puodeliai... Biski kitaip norėjom.. Nesigavo, bet nėra padėties be išeities :) lėkščių laikikliai iš ikejos.. Pragulejo palėpė 5 metus... Va ir prisireikė... Norėjau strypelius paminkstint kad lėkštės minkštai glaustusi, bet ne barška ir taip :) žodžiu dabar džiaugiuosi, o kelionej  bus matyt :))) 
Akvile.P parašė:
Na va pasidirbinom. Pati stalčių perkemem žemiau, nes iš esmės neaiški jo paskirtis man ten... Ir va susidėjo pietų amunicija... Ten gale po sriubinem lėkštę dar apačioj 6 normalios didelės slepiasi... Viso 18 lėkščių ir 6 puodeliai... Biski kitaip norėjom.. Nesigavo, bet nėra padėties be išeities :) lėkščių laikikliai iš ikejos.. Pragulejo palėpė 5 metus... Va ir prisireikė... Norėjau strypelius paminkstint kad lėkštės minkštai glaustusi, bet ne barška ir taip :) žodžiu dabar džiaugiuosi, o kelionej  bus matyt :))) 
sveiki. Mes tokius laikiklius naudojam.Nebarška važiojant,tik reikia iki galo priveržti.O tarp lėkščių dedam gumines servetėles ir viskas ok.