Home

Forumas

Dainiau, paimk ir mane drauge. Varysim kur akys veda. O siaip rimtai, tai mes praeitais metais vaziavom vaziavom, kol viena diena nusprendem: gana , ilsimes, veikiam bele ka. Tikrai buvo smagu. Todel siemet apsibreziau tik dvi kryptis ir keliones trukme. Tada isdalinsiu visiems keliones dalyviams uzduotis pasiruosti. Ir kasdien vadovas bus kitas... :)
Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
praeita kelione irgi vaziavau panasiu principu...pavaziavom,pamatem, radom gera vieta ir kritom ilsetis. +30,saule, baseinai... tuo metu lt lietus ir +15...ir taip atgal netraukė....
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Dainiau, paimk ir mane drauge. Varysim kur akys veda. O siaip rimtai, tai mes praeitais metais vaziavom vaziavom, kol viena diena nusprendem: gana , ilsimes, veikiam bele ka. Tikrai buvo smagu. Todel siemet apsibreziau tik dvi kryptis ir keliones trukme. Tada isdalinsiu visiems keliones dalyviams uzduotis pasiruosti. Ir kasdien vadovas bus kitas... :)
Puiku Marijau! Mums tinka :)

Žinutės: 43
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-12-21
nu tu paziurek...as ce kogero ikuriau ,,laukinio kemperizmo megeju kuopele,,. pirmais metais kaip tik kemperi buvom nusipirke as  ant a4 formato   zemelapius atsispaudziau rytu europos ir su tais lapais ir keliavom... ir tai buvo musu pirma isvyka i europa,,, ir nieko,gryzom. Tame ir yra idomumas  , vaziuoti kur akys veda,  stoti kur grazu,,, ir jokiu greitkeliu. tik krypti susigalvoti reikia ir tiek.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Dainius.D parašė:
Marijus.K parašė:
Dainiau, paimk ir mane drauge. Varysim kur akys veda. O siaip rimtai, tai mes praeitais metais vaziavom vaziavom, kol viena diena nusprendem: gana , ilsimes, veikiam bele ka. Tikrai buvo smagu. Todel siemet apsibreziau tik dvi kryptis ir keliones trukme. Tada isdalinsiu visiems keliones dalyviams uzduotis pasiruosti. Ir kasdien vadovas bus kitas... :)
Puiku Marijau! Mums tinka :)

Na tada ir as su jumis i kompanija:iki:
Ok. Mes du kemperiai, plius Dainius, plius Janis. Jau keturi, kas dar? Darysim ne zygi, o ekspedicija...:geras:
Žinutės: 43
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-12-21
eee,ce mano  ideja taip keliauti..turesit ir mane paimti..:D
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Gimsta planas :)

Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
Taip pritariu, Viktoriui. Net negaliu isivaizduoti, kaip galima suplanuoti visa kelione valandos tikslumu. Źinai tikslą iki kur turi nuvažiuoji ir važiuoji. Vienoje vietoje gali užtrukti valandą ir jau neidomu , kitoje vietoje gali uźtrukti para ar daugiau. Juk tam ir yra atostogos , kad nelektum ir nežiuretum į laikrodį,kad jau ten jau nespejai . 
Žinutės: 154
Nuotraukos: 296
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-18
Labas visiems.
As irgi mėgstu važioti ten kur akis veda, gal istikruju  padarom ekspedicija.