Home

Forumas

Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Janis.C parašė:
Gyvent gal ir komfortiska bet rasti stovejimo vieta tokiam tikrai problematiska.Europoje su mazesniu dar gali rasti ne kempingo vieta bet su tokiu tikrai sunkiau.
Ką jau ir kalbėti apie parkavimąsi miestuose, nors ir nedideliuose, jei mažam laisvą vietą rasti nemaža problema. Būna ir kuriozų... pasistatai į lengvųjų vietą, nors mūsiškis trumpas tik 5,98 m, o išvažiuoti niekaip. Pasirodo "pusprotis vakarietikas" papildomą stovėjimo eilę susiorganizavo.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Hebra, apie ka klausimas yra zmogaus? Parkavimus, keliones kaina ar navigacijas. Manau jei pirko, zino tuos atsakymus. 
As maciau kaip venspilio miesto kempinge tokio dydzio atvaziaves pasiparkavo, tai nepatikejau savo akimis. Taip kad cia kiekvieno reikalas.
Del patarimu, tai sunku ka ir patarti. Manau geriausia imti ir kopijuoti nuo tokio dydzio kemperio.
Turint daugiau vietos ir svorio, tai deciau DYDELI vandens ir nuoteku bakus, taip pat DYDELI duju baliona ir DYDELES batarkes. Visa kita manau kaip ir visur. 
Jei kondicionieriu naudosit, tai aisku ir generatoriaus vieta turi buti numatyta.
O toliau, sekmes, lauksime vaizdu.

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tadas.Z parašė:
Hebra, apie ka klausimas yra zmogaus? Parkavimus, keliones kaina ar navigacijas. Manau jei pirko, zino tuos atsakymus. 
As maciau kaip venspilio miesto kempinge tokio dydzio atvaziaves pasiparkavo, tai nepatikejau savo akimis. Taip kad cia kiekvieno reikalas.
Del patarimu, tai sunku ka ir patarti. Manau geriausia imti ir kopijuoti nuo tokio dydzio kemperio.
Turint daugiau vietos ir svorio, tai deciau DYDELI vandens ir nuoteku bakus, taip pat DYDELI duju baliona ir DYDELES batarkes. Visa kita manau kaip ir visur. 
Jei kondicionieriu naudosit, tai aisku ir generatoriaus vieta turi buti numatyta.
O toliau, sekmes, lauksime vaizdu.


Man tie patys reikalai belikę aktualūs užtikrinant ilgesne autonomiją, Kitkas tik bižutėrija. Kad ir daug yra paslaugos taškų europoje, bet važiuoji ne vien ten, o ir prie ju rištis ir nuolat galvoti apie tai užknisa. Gerai kai atsargų daug ir gali sau leisti atsipalaiduoti.
Žinutės: 165
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-27
Nematau čia problemos,dar geriau kuo didesnis tuo geriau,aš taipat planuoju pirkti sunkvežimi ir irenginėti.Gali vežtis tiek dviračius tiek motoroleri su tokiu kemperiu,tad su dviračiu arba motoroleriu nulėksi kur reikia,o kas perka tokius dičkius manau supranta kiek kūro valgys,važiavimo greitį ir parkingo problemas,viskas išsprendžiama.Ne akmens amžius.

Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Robertas.M parašė:
Tadas.Z parašė:
Hebra, apie ka klausimas yra zmogaus? Parkavimus, keliones kaina ar navigacijas. Manau jei pirko, zino tuos atsakymus. 
As maciau kaip venspilio miesto kempinge tokio dydzio atvaziaves pasiparkavo, tai nepatikejau savo akimis. Taip kad cia kiekvieno reikalas.
Del patarimu, tai sunku ka ir patarti. Manau geriausia imti ir kopijuoti nuo tokio dydzio kemperio.
Turint daugiau vietos ir svorio, tai deciau DYDELI vandens ir nuoteku bakus, taip pat DYDELI duju baliona ir DYDELES batarkes. Visa kita manau kaip ir visur. 
Jei kondicionieriu naudosit, tai aisku ir generatoriaus vieta turi buti numatyta.
O toliau, sekmes, lauksime vaizdu.


Man tie patys reikalai belikę aktualūs užtikrinant ilgesne autonomiją, Kitkas tik bižutėrija. Kad ir daug yra paslaugos taškų europoje, bet važiuoji ne vien ten, o ir prie ju rištis ir nuolat galvoti apie tai užknisa. Gerai kai atsargų daug ir gali sau leisti atsipalaiduoti.
Suprantu jei autonomijos užteks visai kelionei, bet deje. Priedo gabaritai gabaritams nelygūs. Gaila Marijus išėjęs iš forumo, va jis tikrai patartų.
Žinutės: 13
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2021-01-06
Šitų "problemų" nebijau, nes visi miestai turi specialias aikštelės autobusams, dažniausiai centre ir dažnu atveju net nemokamas. O kaimo vietovėse tikrai galima rasti kur apsistoti. Aš neturiu tikslo niekam nieko įrodinėti, apie keliones po Europą žinau daug, aš tik norėjau paklausti dėl įrengimo, pvz. kiek litrų į minutę rinktis siurbliuką, ar galima daryti vieną didelę nuotekų talpa ir naudoti bakterijas, kokio dydžio kondicionierius turėtų būti, ir t.t
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marius.Č parašė:
Šitų 'problemų' nebijau, nes visi miestai turi specialias aikštelės autobusams, dažniausiai centre ir dažnu atveju net nemokamas. O kaimo vietovėse tikrai galima rasti kur apsistoti. Aš neturiu tikslo niekam nieko įrodinėti, apie keliones po Europą žinau daug, aš tik norėjau paklausti dėl įrengimo, pvz. kiek litrų į minutę rinktis siurbliuką, ar galima daryti vieną didelę nuotekų talpa ir naudoti bakterijas, kokio dydžio kondicionierius turėtų būti, ir t.t
Nuoteku talpas daryčiau dvi. Siurbliukai ne tokia prabanga, daryčiau vidutini jei nežinočiau ko noriu ir jei netinkamas keisčiau į galingesni/silpnesni. Kondicionieriaus ir automobilinio užtenka, bet tai klausimas keblus nes priklauso nuo dominuojančios kelionių krypties, automobilio termoizoliacijos, kuria darysi pats kokia norėsi, kuo rimtesnė- tuo mažiau reikia kondišeno. Langų kiekis ir didis taip pat bus kriterijus kiek tau reikės kondišenų, taip pat asmeniniai įpročiai bei jautrumas karščiui.

Žinutės: 13
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2021-01-06
Robertas.M parašė:
Marius.Č parašė:
Šitų 'problemų' nebijau, nes visi miestai turi specialias aikštelės autobusams, dažniausiai centre ir dažnu atveju net nemokamas. O kaimo vietovėse tikrai galima rasti kur apsistoti. Aš neturiu tikslo niekam nieko įrodinėti, apie keliones po Europą žinau daug, aš tik norėjau paklausti dėl įrengimo, pvz. kiek litrų į minutę rinktis siurbliuką, ar galima daryti vieną didelę nuotekų talpa ir naudoti bakterijas, kokio dydžio kondicionierius turėtų būti, ir t.t
Nuoteku talpas daryčiau dvi. Siurbliukai ne tokia prabanga, daryčiau vidutini jei nežinočiau ko noriu ir jei netinkamas keisčiau į galingesni/silpnesni. Kondicionieriaus ir automobilinio užtenka, bet tai klausimas keblus nes priklauso nuo dominuojančios kelionių krypties, automobilio termoizoliacijos, kuria darysi pats kokia norėsi, kuo rimtesnė- tuo mažiau reikia kondišeno. Langų kiekis ir didis taip pat bus kriterijus kiek tau reikės kondišenų, taip pat asmeniniai įpročiai bei jautrumas karščiui.

Įdomu išgirsti argumentus.. Aš galvoju daryti 600ltr. bendra nuotekų baką ir naudoti bakterijas, kad išpilamas vanduo jau būtų biologiškai apvalytas. Išsiurbimui naudoti specialų siurbliuką, kuris ir susmulkina. Galvoju apie 18 ltr/min siurbliuką, kad dušas būtų panašesnis į namų. Planuoja dėti 18 vn. 55ah geliniu gilaus iškrovimo akumuliatorių bloką ir Honda 4kw generatorių. Saulės baterijų neplanuoja, nes kadangi autobusas labai aukštas, bijau kad medžių šakos nudaužys.
Didžiausias klausimas kol kas yra kaip pritaikyti generatoriui dujų įrangą, nes nesinori turėti trijų rūšių kurą.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marius.Č parašė:
Robertas.M parašė:
Marius.Č parašė:
Šitų 'problemų' nebijau, nes visi miestai turi specialias aikštelės autobusams, dažniausiai centre ir dažnu atveju net nemokamas. O kaimo vietovėse tikrai galima rasti kur apsistoti. Aš neturiu tikslo niekam nieko įrodinėti, apie keliones po Europą žinau daug, aš tik norėjau paklausti dėl įrengimo, pvz. kiek litrų į minutę rinktis siurbliuką, ar galima daryti vieną didelę nuotekų talpa ir naudoti bakterijas, kokio dydžio kondicionierius turėtų būti, ir t.t
Nuoteku talpas daryčiau dvi. Siurbliukai ne tokia prabanga, daryčiau vidutini jei nežinočiau ko noriu ir jei netinkamas keisčiau į galingesni/silpnesni. Kondicionieriaus ir automobilinio užtenka, bet tai klausimas keblus nes priklauso nuo dominuojančios kelionių krypties, automobilio termoizoliacijos, kuria darysi pats kokia norėsi, kuo rimtesnė- tuo mažiau reikia kondišeno. Langų kiekis ir didis taip pat bus kriterijus kiek tau reikės kondišenų, taip pat asmeniniai įpročiai bei jautrumas karščiui.

Įdomu išgirsti argumentus.. Aš galvoju daryti 600ltr. bendra nuotekų baką ir naudoti bakterijas, kad išpilamas vanduo jau būtų biologiškai apvalytas. Išsiurbimui naudoti specialų siurbliuką, kuris ir susmulkina. Galvoju apie 18 ltr/min siurbliuką, kad dušas būtų panašesnis į namų. Planuoja dėti 18 vn. 55ah geliniu gilaus iškrovimo akumuliatorių bloką ir Honda 4kw generatorių. Saulės baterijų neplanuoja, nes kadangi autobusas labai aukštas, bijau kad medžių šakos nudaužys.
Didžiausias klausimas kol kas yra kaip pritaikyti generatoriui dujų įrangą, nes nesinori turėti trijų rūšių kurą.
Dėl vandens nuoteku, vien dušo virtuvės vandeni kartasi gali rasti kur išleisti niekam nekenkdamas gerokai dažniau nei su "priedais", bet čia tas atvejis kai be baktėrijų, su jomis kaip ir kas nežinau. 
Spėju bus skirtingai skirtingu metu laiku dėl temperatūrų.  Kitas momentas kriauklės kartais alsuoja bako turiniu, sifonai net jei jie yra- gan greitai išdžiūsta, tam naudojami kriauklių kamščiai, kurie kartais kažkodėl kur nors dingsta, iššoka, ar užsimiršta... :)

Akumai jau kaip ir aptarta, daugumos balsais pritarta, kad geriau naudoti LiFePO4 batareikas, tada kaip ir saules bateriju ir generetoriaus galima atsisakyti, bent jau taip teigia tie kurie bando jas naudoti. 

Siurbliukas toks yra tikrai gerai, man pasiteisino. Pasidariau atskirus bakus. ššš reikalams mažesni , o vandeniui didesni ir išleidus š, per tokį siurblį , kas yra patogų , nes galima naudoti kokiu 15m šlangą, praplaunu ššš baką dušo ir virtuvės pamuiliu vandeniu, kad nesikauptu nuosedos ir nenaudoti švaraus vandens. Čia taip pat veikia siurbliukas ir viskas po spaudimu...
Lygiagrečiai paliktos ar naujai sumontuota tradicinė sistėma su čiaupais , kad avariniu atvėju butu galimybė išleisti paprastuoju budu.

Apie baktėrijas, jei turi daugiau informacijos , pasidalink prašau, gal irgi kokia įmesti reiktu, maš dar mažiau kvapu butu :)

Žinutės: 13
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2021-01-06
Sifonai bus pas mus kaip namuose, taip kad neišdžius. Tualetas irgi kaip namuose, todėl ir kanalizacija galvoju kaip su biologinio valymo įrenginiais. Apie bakterijas galima pasiskaityti https://hansgroup.lt/iranga/biomax-m-6m/?gclid=CjwKCAiAxeX_BRASEiwAc1QdkW0W5Eg66UbQjEuGVoHrCTKxeuZ73ahpsuyKIU6AIafn-u0MD3IerBoC4q0QAvD_BwE
Generatoriaus vis tiek reikės, nes planuoja multi split buitinį šilumos siurblį dėti, tai vien jis naudos apie 1.7 kW.. Net ir su tiek akumuliatorių net visos nakties gali neištraukti.
O dėl dujų įrangos generatoriui nėra pasiūlymų?