Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Ričardas.V parašė:
Per Suomiją grįžinėjam Via Karelija, kelyje elnių labai daug.   

Grįžinėjate namo?
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Ir man netikėtai tenka kemperiaut Norvegijoje.Atplaukiau vakar i Karlshamna ir nakvoju Lilehameryje.Rytdienos tikslas Alesund,vėliau Maloy.Ir visa tai tik todėl kad laivo savininkas neleido niekam iš igulos nariu atskristi lėktuvu.Visi suvažiuosim ratuoti
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
Ričardas.V parašė:
Per Suomiją grįžinėjam Via Karelija, kelyje elnių labai daug.   

Grįžinėjate namo?
Taip, link namų. Norvegijos estafetė Justinui :)
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Pas mane daug foto nebus.Bet eilini karta isitikūnu kad Norgej kempingai nereikalingi.Aikšteliu kiek nori
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Justinas.S parašė:
Pas mane daug foto nebus.Bet eilini karta isitikūnu kad Norgej kempingai nereikalingi.Aikšteliu kiek nori
Ir pilna normalaus serviso kemperiams! Kartais servisas buna kempingo teritorijoje ir nėra aiško ar ten kemping ar municipalinis. Taip yra Andojos saloje pvz.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
Justinas.S parašė:
Pas mane daug foto nebus.Bet eilini karta isitikūnu kad Norgej kempingai nereikalingi.Aikšteliu kiek nori
Ir pilna normalaus serviso kemperiams! Kartais servisas buna kempingo teritorijoje ir nėra aiško ar ten kemping ar municipalinis. Taip yra Andojos saloje pvz.
Suomijoje ir Norvegijoje bendrai praleidome 2 savaites. Išlaidų nakvynei -0. Vanduo, nuotekų , wc išpylimas be problemų
 Stovime Helsinkyje, aikštelė iš campertontact nemokama, kemperių nemažai. Nakvynė irgi nemokama.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
Justinas.S parašė:
Pas mane daug foto nebus.Bet eilini karta isitikūnu kad Norgej kempingai nereikalingi.Aikšteliu kiek nori
Ir pilna normalaus serviso kemperiams! Kartais servisas buna kempingo teritorijoje ir nėra aiško ar ten kemping ar municipalinis. Taip yra Andojos saloje pvz.
Ir kartais miške aptinki medinį WC su boileriu ir karštu vandeniu:)

Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Nesusilaikiau nenufotografaves.Pakeles aikštelė su vaizdu i fiorda.Švaru,tvarkinga,wc matot patys kokie.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Justinas.S parašė:
Nesusilaikiau nenufotografaves.Pakeles aikštelė su vaizdu i fiorda.Švaru,tvarkinga,wc matot patys kokie.
Kaip rašo per Euronews - No comment :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Kankinamas nostalgijos po šios vasaros kelionės planuojant kitą sekančiai vasarai užsiroviau ant informacijos dėl žvejybos. Dar šia vasara kas žvejojo ne tam skirtose spec bazese žuvies limitas buvo 10 kg, nuo 2021-01-01 nauja tvarka ir žuvį vežti per norgės sieną legaliai galės tik tie kurie gaudo komerciniuose taškuose. Žodžiu dabar nuvaževe kemperiu neprisigaudom daugiau nei galime suvalgyti ten budami, nes jei ant sienos pagaus bus bauda. Arba reikia butinai sustoti registruotam taške , kas man visai nereikalinga.