Home

Forumas

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Greicio palaikymo sistema :hmz: Sunku net patiketi :hmz:Ar ji veikia ? Ar galima apie ja placiau su foto :)
Žinutės: 1599
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Nereikia šio kemperio pirkti. Už nedaug didesnę kainą rasi tvarkingą ir su važiuoti tinkamu varikliu (2,5TD), o šitas variklis visiška nesąmonė (nesupykit kas tokį turit:))


Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Nepykstam :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Janis.C parašė:


Greicio palaikymo sistema :hmz: Sunku net patiketi :hmz:Ar ji veikia ? Ar galima apie ja placiau su foto :)
Šituo konkrečiu atveju buvau sumontavęs sistemą su trosu veikiančia nuo vakuumo, apsuku daviklis ant rato magnetas, kol veikia viskas kaip ir ok, bet kai variklis nebepavilkdavo , kartais išmesdavo ir reikėdavo vėl per nauja paleisti, bet budavo atveju kai išmetinėdavo vėl ir vėl, tada išjungdavau, pavažiuodavau kurį laiką be jos ir vėl veikdavo, na tokia su kaprizais buvo, bet diduma laiko veikė.
Va vienas iš variantų ,, tik man atrodo šitas jau nuo kompo nuima signala ir per kompą suvaldo, man tokį panašu į naujai pirkta bando įmontuoti, dėje kol kas nesėkmingai :mustis:kruizas
Dar ruseliai apie tai diskutuoja: ru forumas apie kruiza

o čia jau koks pas mane buvo , mechaninis:  mechaninis kruizas


Žinutės: 69
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-05-01
Dekui uz visu nuomones. 

Robertai, mum Jusu kemperis patiko, tik buvo perdidelis musu 2 zmoniu ekipazui :) Dziugu, kad pardavete, tikekimes nauji seimininkai bus patenkinti.

Proventa, jeigu pasidalinsi skelbimu, gal ir apsvarstysim :) 

Tetis skambinosi savo draugui, kuris veza masinas is vokietijos, sake jis pasidairys ir mum kemperio, beto sake ( kaip ir pats maniau ) kad uz menesio, kai baigiiasi kemperiu sezonas, ju padauges ir kainos kristelt turetu apie 10%. 

Velgi pradejau dairytis marketplaats.nl ir mobile.de skelbimuose, nes lietuvos rinka apstojo siulyti naujus variantus. Vis dar neatmetam galimybes pirkti jau mineta kemperi, bet liepsna musu sirdysi vis blesta jam :) 

Vakar uzmaciau idealu kemperi olanduose, pazeistas po krusos , bet 1996 metu fiatas, atrode viskas idealiai , bet po 3 valandu po skelbimo idejimo jau buvo parduotas :) 

Nu ka tesiam paieskas vis dar liko 2.5 menesio isirinkti naujus namus. 
Didelis dekui bendruomenei uz patarimus ir kritika!! 
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
Janis.C parašė:
Greicio palaikymo sistema :hmz: Sunku net patiketi :hmz:Ar ji veikia ? Ar galima apie ja placiau su foto :)
nieko čia Jani stebuklingo,pas mane buvo ir senam 92m kemperyje ir dabar naujasniam toks pats autopilotas .vienas iš pavyzdžių čia arba čia jam,kaip greičio signalo davikliui pakanka herkono nuo spidometro tokio pačio kaip taksistai naudoja taksometrams
Cia jei kas netingi pasiversti, vokieciu straipsnelis apie devetus kemperius renkantis:Straipsnis