Home

Forumas

Žinutės: 14
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-23
Manau, kad ribotai tikrai galėsit naudotis. Nors esminius keitimus darysime pasitarę apie tai platesniame rate. Dabar planuojame apie "rimtesnius" pasikeitimus diskutuoti rugsėjį per sezono uždarymą. 
Suprantu kad viskas preliminaru, taciau ar turite omeny kazka panasaus taip kaip dabar tikrasis narys ir netikrasis?
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Žinutė - visoms laisvoms papūgoms! nes jos labiausiai čia pyksta :D

- tai ką matote dabar niekaip nepasikeis, tą ir matysite, tikrai nebus paslėptos jokios temos kurias dabar matote, ar mato google ir padeda atvesti mum dar daugiau žinių,nuomonių ir bendraminčių, kitu atveju mano galva to forumo išvis nereikia, jeigu jis yra uždaras
- nuo rugsėjo bus sukurta papildomi subforumai ir galimybė kurti nuotraukų albumus kurie būtų matomi tik oficialaus klubo nariams (VŠĮ), tokiu atveju klubo nariai turės savo zoną, kurioje greičiausiai neaptarinės klausimų apie šaldytuvus, kemperių svorį ir pan... o diskutuos apie klubo veiklą ir dalininsis susitikimų nuotraukomis.
- kas atsitiks su dabartiniu klubo nario (tikras narys) statuso, dar neaišku, aš bučiau jį linkes pervadinti į "aktyvus narys" ir jį duoti automatiškai, nuo tam tikro žinučių kiekio, įkelto nuotraukų, koordinačių kiekio... iš principo jokio dviračio išradinėjimo, taip daro daugelis forumų, įleidžia į paslėptas temas tik nuo tam tikro žinučių kiekio ir dažniausiai tie paslėpti subforumai, nėra tokie aktualus. Bet kokiu atveju laukiu rudeninio susitikimo su dar daugiau idėjų.

Aš puslapio išlaikymą ir savo darbą jį tobulinant (kiek jau lieka to laiko) priskiriu prie visuomeninės veiklos (tikiuosi, kad gerinu mūsų šalį, taip suvesdamas bendraminčius) ir kaip ir sakiau jau daug kartų, asmeniškai neiškosiu čia naudos. Kad kiltų dar mažiau klausimų, šiuo metu puslapio išlaikymas (hostingas) kainuoja tarp 25-30 eur už menesį ir metinis 3 domenų mokestis (kemperiuklubas.lt, kemperiųklubas.lt ir campersclub.lt). Jeigu ateis tokia diena, kai išlaikymo kaštai man taps našta, kreipsiuosi į visus (įskaitant laisvas papūgas) ir prašysiu pagalbos.
Tai taip iseitu, kad neistojusiems nebus prieinama informacija apie Vsi veikla, susitikimimus ir kita tiesiogiai susijusia veikla? Visa kita turetu buti kaip dabar, as teisingai suprantu? Suprantu, kad viskas dar kurimo procese, daug kas nenuspresta ir neisdiskutuota. Taciau kiek suprantu preliminariai taip gaunasi kaip rasiau?
Žinutės: 178
Nuotraukos: 363
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-12
Marijus.K parašė:
Tai taip iseitu, kad neistojusiems nebus prieinama informacija apie Vsi veikla, susitikimimus ir kita tiesiogiai susijusia veikla? Visa kita turetu buti kaip dabar, as teisingai suprantu? Suprantu, kad viskas dar kurimo procese, daug kas nenuspresta ir neisdiskutuota. Taciau kiek suprantu preliminariai taip gaunasi kaip rasiau?
Viska teisingai Marijau supratai. 
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
aš nemanau, kad kieno nors tikslas yra bausti ir drausti :) kiek aš suprantu, VŠĮ įkurtas tam, jog lengviau būtų organizuoti susitikimus, pritraukti besireklamuojančias įmones, gauti nuolaidas, keliaujam po kaimynines šalis, matom kaip tvarkosi jų klubai ir pan, vėl niekas čia dviračio neišradinėja :)

dar noriu priminti apie formumo taisykles, jog nepagrįsti kaltinimai, įžeidinėjimai, privedinėjimai savo samokslo teorijų, nebus toleruojami ir va tie asmenys kurie kursto neapykanta gali būti pašalinti iš narių sarašo, bet šitas yra nuo pat pradžių, taip kad čia tik priminimas, juolab piktintintis nėra kuo, nevieno žmogaus teisės nėra pakeistos ar apribotos
Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Na Arvydai, nesakau kad izeidineji ar kazkaip kitaip. Tiesiog siulau pries kritikuojant isklausyti tu kas cia ka isteige. Sutinku su Robertu, turi buti aiskumas. Beje, vaikinai as cia tikrai ne prie ko. KAdangi as seniai nedalyvauju klubo suvaziavimuose, as taip pat nezinau kas cia ir kaip. Buvau viena ausim girdejes. Bet manes tai neliecia tai ir nuplauke ta informacija.
Beje as nesu apsisprendes stoti, nestoti. ne pinigu klausimas. Klausimas kokios turesiu naudos. Ar man to reikia. As asmeniskai, atvirai snekant, nesu ir dabar labai suzavetas, kai kai kurie personos uzsimane ima kazka istrina, kazka paliko, kazko ne. Toks biski nerimtas reikalas. Kazkokios chebros. Bet laikas parodys. O gal tai ir geras dalykas bus tas VSI.
Marijau,
Jei " Kazkokios chebros" turi omeny grupines savaitgalines ar ilgesnes išvykas ,tai nieks netrukdo ir pačiam sudaryti maršrutą , pasikviesti kolegas ir t.t. O man ir kolegoms manau tai tinka. Tikrai galvoju,kad tai nėra nusikaltimas.
Zenonai, nereaguok asmeniskai. As visiskai turiu kitka omeny nei pats rasai. Jusu keliones yra labai sveikintinos ir manau kad prie ju noretu daugelis jungtis. As beje karts nuo karto irgi ta darau, tik daznai kemperistai buna ne klubieciai. Ir nematau cia nieko blogo. Atvirksciai, noreciau kada pasiorganizuoti kokia isvyka, kokiu netradiciniu keliavimu. Bet gal ateityje.
 Kadangi daugelis nesusipratimu ivyksta del nesusikalbejimo, tai pasakysiu tiesiai ka siuo atveju turiu omeny ir tai tikrai Zenonai nera nukreipta i pati ar Jusu kompanija: Pries kuri laika skelbimu skiltyje buvo idetas skelbimas apie parduodama daikta. Zmogus surase kaina, ka parduoda ir tt. Tada vienas klubietis idejo nuoroda, kad pardavejas pardavineja gerokai brangiau ir neva stengiasi pasipelnyti is klubieciu. Mano didziai nuostabai vienas is musu Moderatoriu, kuri visada laikiau garbingu zmogum, dideliu keliautoju ir tt eme teisinti krastieti pardaveja, kad neva kaip nori taip uzsidirbineja. Eme trinti pasisakymus apie per didele kaina ir tt. Susidare toks ispudis, kad tas moderatorius viska padarytu kad tik jo miestietis uzsivirintu kapeika. Zinot, tai panasu i chebra, kuri turi bendru tikslu brangiai parduoti ir ka nors apknisti. Man visada atrode kad sis klubas yra bendraminciu kompanija, turinti bendru tikslu, pomegiu. Jei mes turim skelbimu skyriu, tai ne tam kad nupirke is Ebay , uzsideje dvigubai parduotume biciuliui. Apie kokia nuosirdzia pagalba mes kalbame, jei stengiames viens kita apknisti ir tai toleruoja moderatorius? Tai reiskia politika visa tokia kad nedaryti skaidriai, uzstoti saviski, kuris arciau kuno ir panasiai. Nepykit, man tai nesuprantama. Nebuvo ne karto kad man kas is klubo paskambines nesulauktu pagalbos, patarimo ar dar ko. Be jokiu pinigu ir naudos sau. Netgi i blusu turgu Rumsiskese atveziu ko man nereikia ir pardaviau uz tiek kiek kas dave. Matau ir Giedrius taip dalina. O situ pasibizniavimu kolegu saskaita as nesuprantu. Man tai svetima. Ir dar kai moderatorius ta toleruoja tai isvis kazkaip ta chebra neskaniai kvepia.
P.S saminingai nerasiau vardu, kad nesumaisyciau.
Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Zenonai, nereaguok asmeniskai. As visiskai turiu kitka omeny nei pats rasai. Jusu keliones yra labai sveikintinos ir manau kad prie ju noretu daugelis jungtis. As beje karts nuo karto irgi ta darau, tik daznai kemperistai buna ne klubieciai. Ir nematau cia nieko blogo. Atvirksciai, noreciau kada pasiorganizuoti kokia isvyka, kokiu netradiciniu keliavimu. Bet gal ateityje.
 Kadangi daugelis nesusipratimu ivyksta del nesusikalbejimo, tai pasakysiu tiesiai ka siuo atveju turiu omeny ir tai tikrai Zenonai nera nukreipta i pati ar Jusu kompanija: Pries kuri laika skelbimu skiltyje buvo idetas skelbimas apie parduodama daikta. Zmogus surase kaina, ka parduoda ir tt. Tada vienas klubietis idejo nuoroda, kad pardavejas pardavineja gerokai brangiau ir neva stengiasi pasipelnyti is klubieciu. Mano didziai nuostabai vienas is musu Moderatoriu, kuri visada laikiau garbingu zmogum, dideliu keliautoju ir tt eme teisinti krastieti pardaveja, kad neva kaip nori taip uzsidirbineja. Eme trinti pasisakymus apie per didele kaina ir tt. Susidare toks ispudis, kad tas moderatorius viska padarytu kad tik jo miestietis uzsivirintu kapeika. Zinot, tai panasu i chebra, kuri turi bendru tikslu brangiai parduoti ir ka nors apknisti. Man visada atrode kad sis klubas yra bendraminciu kompanija, turinti bendru tikslu, pomegiu. Jei mes turim skelbimu skyriu, tai ne tam kad nupirke is Ebay , uzsideje dvigubai parduotume biciuliui. Apie kokia nuosirdzia pagalba mes kalbame, jei stengiames viens kita apknisti ir tai toleruoja moderatorius? Tai reiskia politika visa tokia kad nedaryti skaidriai, uzstoti saviski, kuris arciau kuno ir panasiai. Nepykit, man tai nesuprantama. Nebuvo ne karto kad man kas is klubo paskambines nesulauktu pagalbos, patarimo ar dar ko. Be jokiu pinigu ir naudos sau. Netgi i blusu turgu Rumsiskese atveziu ko man nereikia ir pardaviau uz tiek kiek kas dave. Matau ir Giedrius taip dalina. O situ pasibizniavimu kolegu saskaita as nesuprantu. Man tai svetima. Ir dar kai moderatorius ta toleruoja tai isvis kazkaip ta chebra neskaniai kvepia.
P.S saminingai nerasiau vardu, kad nesumaisyciau.
Tikrai nieko nepriimu asmeniškai.Tikrai nepykstu.Atsiprašau,jog ne taip supratau...
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Marijau, moderatoriai nėra detektyvai. Niekas neiškos kiekvienos įkeltos prekės kainos, nesiaškins kaip žmogus pats ją įsigijo ir už kiek. 

Ir dar kartą, prašau jokių samokslo teorijų čia neskleisti ir nekurstyti žmonių.