Home

Forumas

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Aha:) ir paorint prie to pačio:) Panašų darbelį ir aš šią žiemą dariau:



Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Ooo!!!! Ziuriu su stepleriu, as viska klijavau. O kuo tvirtinat pacia plokste jau prie sienos? Ir medziagantokia faina, kaip zomsa? As galvoju prieky- kur daugiausiai devejimo- eko-oda, o gale ieskot malonesnio audinio. 
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Vaida.M parašė:

Ooo!!!! Ziuriu su stepleriu, as viska klijavau. O kuo tvirtinat pacia plokste jau prie sienos? Ir medziagantokia faina, kaip zomsa? As galvoju prieky- kur daugiausiai devejimo- eko-oda, o gale ieskot malonesnio audinio. 
Samariezais... Vienoj pusėj originaliai taip buvo, tik pakeičiau audinį, kad tiktų prie minkštų dalių, kitoj tokį patį padariau, kad paslėpti sienos remontą. Medžiaga iš čia. Pagrindas tuopos fanera 6mm, paminkštinimas sinteponas berods 60g, ant viršaus medžiaga. O su kabėm dariau dėl to, kad geriau išeina medžiagą ištempt.
Žinutės: 79
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-01-26
Baldiniu audiniu galit nuvaziuoti pasiziureti i Kauno Baldu isparduotuve Kaune drobes 66. Ten pigiai pardavineja likucius.PVZ likutis buna 2-3metr. Kaina 3€.Ten ir situ juke audinio buna ir odos pakaitalu ir seip visokiu audinuku.
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Dar viena viečikė - Žakona Raudondvario pl. Pas juos pirkau paminkštinimą, purškiamus klijus ir eko-odą. Šeip nustebino, kad su tais klijais labai gražiai oda išsitampe, ir nugarinėj pusėj net siauri kelių cm kraštai susiklijavo. 
Nežinojau apie drobės g. ačiū, reiks pasidomėt, nes audinių man dar reikės :) 
bus daugiau apmušalų, taip pat nežinau, kaip bus su miegamu čiužiniu, ai dar ir sienos iš ko bus nežinau. Nieko nežinau :D 

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Žakoną žinau, jie daugiau odom specializuojasi. O ką jie pasiūlė paminkštinimui? Klijus audiniams naudoju šiuos, neblogi, 4eur balionas.

Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Tai jusiskiu kaina kliju geresne, man siuos pardave, nepamenu kiek, bet kazkaip nemaloniai liko, tai matyt brungus :))

O paminkstinimui tai skirtingo storumo porolonas. 
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Blogis porolonas, blogis:) Siurbia drėgmę, ilgai neišgarina. Po ilgų paieškų renkuosi tokiems reikalams sinteponą- yra įvairių storių, tankių.
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Nu geras! Tai, jau atrodo spec. Parduotuve ir vistiek nepapasakoja visko... Nu as jo nusipirkus buvau tik priekinem durelem, kitom apdailom paieskosiu sintepono (a kur ieskot? Nelabai itariu, kaip ans isrodo) 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Vaida.M parašė:
Nu geras! Tai, jau atrodo spec. Parduotuve ir vistiek nepapasakoja visko... Nu as jo nusipirkus buvau tik priekinem durelem, kitom apdailom paieskosiu sintepono (a kur ieskot? Nelabai itariu, kaip ans isrodo) 
Įvedus tą stebuklingą žodį, google išmeta pakankamai nemažai pasirinkimų... yra ir įsigijimų internetu