Home

Forumas

Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
Sauliau , o kuriame draudime draudiesi? Gal gali duot kontaktus?
as draudziausi vokietijoje Wolfsburg , kiekviename didesnem miestelije ju atstovybes yra 
www.adac.de  turetu but but ju atstovybiu zemelapis
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
ADAC draudimas galioja tik vokiečiuose?
tai kad ne visoje europoje , net ir lenkuos yra astovybe su tech pagelba
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Ar kas nors apart Sauliaus bandė draustis ?ADAC
Žinutės: 106
Nuotraukos: 807
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-01-29
Mes su zmona apsidraudem ADAC.Metam abiem kainuoja 109e.M
es draudemes ADAC plius
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Kaip suprasti abudu? Tai ne kemperį draudėte, o save, ar vairuojančius asmenis reikėjo nurodyti? 
Žinutės: 6
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-07-15
Aš su draugu apsidraudėm ADAC Plius kaip ir Rita P. už 109€. Galioja draudimas mums abiem. Bevairuojant bet kokį automobilį, kemperį ar traktorių jam sugedus galim iškart ADAC skambint. Manau, kad aptarnavimas skirsis nuo šalies, nes jie turi sudarę sutartis su įvairiais servisais ir kelių pagalbom. 
---
Vieną kartą susidūrėm su ADAC Vokietijoje. Važiavom iš Hamburgo į Lietuvą ir po 5km pradėjo jaustis svilėsių kvapas - saugiklis prikepė kaip reikiant. Grįžom atgal ir viena pažystama moteris turėjo ADAC Gold Membership kortelę. Sako - duokit dokumentus ir raktelius, aš apsimesiu, kad aš vairavau mašiną ir iškviesiu ADAC. Šeštadieni po maždaug 1,5val atvažiavo, 2 valandas krapštėsi prie tų saugiklių, pakeitė, dar ir kitus saugiklius pakeitė, sutvarkė viską ir nekainavo tai nei vieno cento. 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Gabi.B parašė:
Aš su draugu apsidraudėm ADAC Plius kaip ir Rita P. už 109€. Galioja draudimas mums abiem. Bevairuojant bet kokį automobilį, kemperį ar traktorių jam sugedus galim iškart ADAC skambint. Manau, kad aptarnavimas skirsis nuo šalies, nes jie turi sudarę sutartis su įvairiais servisais ir kelių pagalbom. 
---
Vieną kartą susidūrėm su ADAC Vokietijoje. Važiavom iš Hamburgo į Lietuvą ir po 5km pradėjo jaustis svilėsių kvapas - saugiklis prikepė kaip reikiant. Grįžom atgal ir viena pažystama moteris turėjo ADAC Gold Membership kortelę. Sako - duokit dokumentus ir raktelius, aš apsimesiu, kad aš vairavau mašiną ir iškviesiu ADAC. Šeštadieni po maždaug 1,5val atvažiavo, 2 valandas krapštėsi prie tų saugiklių, pakeitė, dar ir kitus saugiklius pakeitė, sutvarkė viską ir nekainavo tai nei vieno cento. 
Supratau, reklama suveike:) reikia draustis jei tik mus draus,o ar yra kokie reikalavimai iš ju , automobiliui ar vairuotojui?ten ta vokiska teksta skaityti su vertejais vienas vargas...:geda:
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
As asmeniskai nesidraudziau, bet panasiuose klausimuose darau paprastai, rasai tiesiai jiems pats laiska su klausimais, kas tau idomu ir po 2-4 dienu gausi atsakyma. Vokieciu mano prastas lygis, tai rasau anglu kalba, o po apacia prierasa google translator ir pridedi vertimo kopija. 
Dazniausiai atsako angliskai ir taisyklingai. Sutaupysi marias laiko ir klaidu.