Home

Forumas

Na is vokieciu gauti atsakyma per 2-4 dienas stipru. Paprastai Vokietijoje gauti atsakyma is kokio vadovo per menesi yra normali praktika. Pas juos net vaikai pazaisti susitinka pagal is anksto numatyta grafika :)
Žinutės: 6
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-07-15
Robertas.M parašė:
Gabi.B parašė:
Aš su draugu apsidraudėm ADAC Plius kaip ir Rita P. už 109€. Galioja draudimas mums abiem. Bevairuojant bet kokį automobilį, kemperį ar traktorių jam sugedus galim iškart ADAC skambint. Manau, kad aptarnavimas skirsis nuo šalies, nes jie turi sudarę sutartis su įvairiais servisais ir kelių pagalbom. 
---
Vieną kartą susidūrėm su ADAC Vokietijoje. Važiavom iš Hamburgo į Lietuvą ir po 5km pradėjo jaustis svilėsių kvapas - saugiklis prikepė kaip reikiant. Grįžom atgal ir viena pažystama moteris turėjo ADAC Gold Membership kortelę. Sako - duokit dokumentus ir raktelius, aš apsimesiu, kad aš vairavau mašiną ir iškviesiu ADAC. Šeštadieni po maždaug 1,5val atvažiavo, 2 valandas krapštėsi prie tų saugiklių, pakeitė, dar ir kitus saugiklius pakeitė, sutvarkė viską ir nekainavo tai nei vieno cento. 
Supratau, reklama suveike:) reikia draustis jei tik mus draus,o ar yra kokie reikalavimai iš ju , automobiliui ar vairuotojui?ten ta vokiska teksta skaityti su vertejais vienas vargas...:geda:
Reikalavimų automobiliui nėra, nes draudžia patį asmenį. Tad vairuojant bet kokį automobilį ir jam sugedus (gali būti ir nuomotas, ir skolintas, ir močiutės, ir kaimyno ar pan.) gali iškart ADAC skambinti. 
Vienintelis reikalavimas ADAC Plius draudžiant du žmones yra, kad jie būtų priregistruoti tuo pačiu adresu. 
Dėl emailų atsakymo nesiskundžiau, o paskambinus jiem į Vokietija ir paprašius angliškai kalbančio darbuotojo iškart tokį ir surado. 
Vienintelis minusas buvo, kad jie naudoja SEPA mokėjimo sistema per kurią turėjau sumokėti metinį mokestį ir sunkiai gavosi mano bankui, SEPA ir ADAC sukomunikuoti. Gal geriau prašyti, kad duotų IBAN ir paprasčiausiai tokiu būdu jiem pervesti pinigus. 
Tai tiek. 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Ačiū labai smulkiai ir aiškiai , to ir norėjau :hi:
Dabar man rodos yra SEPA pavedimai, bent jau SEB banke.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Tai uz tuos 109E dabar jei kas atsitiktu kemperiui ADAC uz dyka sutvarkys ? ar yra kokia limituota suma?
darbas nemokamas ,tik uz detales reik apsimoket,

 nemokamas automobilio sugedusio transportavimas

tik reikia adac plius draustis,

 nes pazystami lenkai turejo paprasta adac o autobane pusasis nusisuko,tai policija kviete expertus isitikint ,kad tikrai masina nevaziuoja o tik tada adac ,nes kai kurie pilieciai naudojasi nemokamu auto parvezimu
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
ADAC veikia ir Lietuvoje. Teko skambinti ju pagalbos telefonu, tiesa per tarpinika kalbanti vokiskai.
Perdaviau sugedusio automobilio koordinates, jie Lietuvos atstovams ir parvilkimas is vidurio Lietuvos i Palanga nieko nekainavo.
Siemet klausiau ir perklausiau keliskart parodoje, mano didziam liudesiui draudzia tik Vokietijoje gyvenancius. Sakau tai gal pas draugus vokiecius ar per juos kaip nors. Sake ne, jei negyvenate Vokietijoje. Supratau kad cia nuo siu metu.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Siemet klausiau ir perklausiau keliskart parodoje, mano didziam liudesiui draudzia tik Vokietijoje gyvenancius. Sakau tai gal pas draugus vokiecius ar per juos kaip nors. Sake ne, jei negyvenate Vokietijoje. Supratau kad cia nuo siu metu.
Labai blogai liudna:baisu:
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Vakar paziurejau rusu blogeriuko video: kazkaip sugebejo apsidrausti nebudamas ES gyventojas???