Home

Forumas

Žinutės: 79
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-01-26
Bandysim sudalyvauti atidaryme,gal dar nepriimsit  
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
As nelabai suprantu, kas cia pas mus klube sprendzia ir nusprendzia dizaino klausimus ? Tokias ir gaminsit klubo  reprezentavimui???
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
Tadas.Z parašė:
As nelabai suprantu, kas cia pas mus klube sprendzia ir nusprendzia dizaino klausimus ? Tokias ir gaminsit klubo  reprezentavimui???
va, va, ba bijau prasižioti, nemėgsta čia valdžia kritikos. Manau nesusipykę su dizainu supras apie ką aš čia :D
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
Tadas.P parašė:
Bandysim sudalyvauti atidaryme,gal dar nepriimsit  
Nebūtinai priims, čia iš patirties.
Žinutės: 318
Nuotraukos: 28
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-08
Galima diskutuot apie drabužių dizainą.., bet, kad po dalyvavymo susitikime nebūtų priimtų į klubą -nu nereikia propogandos skleist

Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Raimondas.B parašė:
Tadas.Z parašė:
As nelabai suprantu, kas cia pas mus klube sprendzia ir nusprendzia dizaino klausimus ? Tokias ir gaminsit klubo  reprezentavimui???
va, va, ba bijau prasižioti, nemėgsta čia valdžia kritikos. Manau nesusipykę su dizainu supras apie ką aš čia :D
Niekada nekišau savo trigrašio ten kur tikrai nesiruošiu dalyvauti, be ši kartą tiesiog nesusilaikiau - patiko man šitas pasisakymas :geras:
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
Raimondas.B parašė:
Tadas.Z parašė:
As nelabai suprantu, kas cia pas mus klube sprendzia ir nusprendzia dizaino klausimus ? Tokias ir gaminsit klubo  reprezentavimui???
va, va, ba bijau prasižioti, nemėgsta čia valdžia kritikos. Manau nesusipykę su dizainu supras apie ką aš čia :D
Niekada nekišau savo trigrašio ten kur tikrai nesiruošiu dalyvauti, be ši kartą tiesiog nesusilaikiau - patiko man šitas pasisakymas :geras:
Kodel patiko, Arvydai? 
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Išmintingi ir patys viską supras, o ...... kiti, kad ir nesupras, manau, nebus didelis nuostolis :palaikymas:
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
nieko nesupratau
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Renius.L parašė:
nieko nesupratau
Reni, toki dizaina gamindavom gal kokiais 2001 metais. Siunciau kas siai dienai yra nauja "Lietuvoje" , bet cia demesio nelabai kas kreipia. kemperius po 50-100k ir daugiau perka, o atributika uz grasius ruosia.
 Man paaugliui labai istrigo vienos moters, Tele 3 ikurejos Liucijos Baskauskaites zodziai, i televizija investavau 50000 doleriu o i reklama 70000.
Mes galu gale tapome VSI, norime save populiarinti , bet mano issilavinimu ir akimis, siuo atveju tik juokinsime aplinkinius.