Home

Forumas

Žinutės: 5
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-01-13
kokios 5tonos dokuose, aiskiai parasyta temoje m2 yra iki 5tonu. ir aiskiai parasiau, kad mane domina doku m2 pavertimas i m1. o cia jus jau kuriat, kad man reikia M1 SA, nors aiskiai parasau m1 iki 9sedimu vietu. policija tau techninio paso nenaikins, jeigu neras sedyniu ar ras baldus vietoj ju... 

alstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos viršininko 2008 m. gruodžio 23 d. įsakymu Nr. 2B-515 


36.1. M2 klasės transporto priemonė gali būti perdirbama į M1 klasės transporto priemonę, jeigu M2 klasės transporto priemonės bendroji masė yra ne didesnė negu 2800 kg; 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Paulius.D parašė:
kokios 5tonos dokuose, aiskiai parasyta temoje m2 yra iki 5tonu. ir aiskiai parasiau, kad mane domina doku m2 pavertimas i m1. o cia jus jau kuriat, kad man reikia M1 SA, nors aiskiai parasau m1 iki 9sedimu vietu. policija tau techninio paso nenaikins, jeigu neras sedyniu ar ras baldus vietoj ju... 

alstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos viršininko 2008 m. gruodžio 23 d. įsakymu Nr. 2B-515 


36.1. M2 klasės transporto priemonė gali būti perdirbama į M1 klasės transporto priemonę, jeigu M2 klasės transporto priemonės bendroji masė yra ne didesnė negu 2800 kg; 
Nebujok žmogau, parašei iki 5 tonų, tai ką mums reikia galvoti ir suprasti? kad tavo busas yra iki 2,8 tonos? kokiu budu mums tą informacija turėti, jei pradžioje ir visoje temoje apie tai neužsimeni? nereiktu kaltinti veidrodį jei originalas nekoks...

Taip ir rašyk, turiu busa 2,8 tonos maximumas na ir visa kita pagal poreikius , o jei jau klausi ką tau daryti su busu iki 5t, tai ir džiaukis atitinkamais atsakimas. Ar aiško?
As apskritai nesuprantu kam kemperiu forume rasyti apie busa, kuri nori perdaryti bet ne i kemperi o i lengvaji automobili. Beto jei cituoji isakymus, tai ir taip viska zinai. Tai kam klausi?
 beje as suklydau rasydamas apie mase. Skirtingai nuo M1, M1 SA gali buti iki 12 tonu. Atsiprasau.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Kazkaip Pauliau  pačio bendravimo stilius nemotyvuoja stengtis su atsakymais į klausimus.........
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Klausimas: Ar iš vis tokiems, ale "kemperistams", verta ką nors aiškinti ar dalintis patirtimi?
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Parasyta , tai parasyta, Pakeisti kategorijos bus praktiskai neimanoma. Arba tiek sukisi pinigu, kad nesinores keisti.
Reikes ekpertizes, svorio matavimo, Lygtais tik kazkur kaune tedaro.
Toliau tas parasymas kad perdaryti jei mase nesiekia 2800Kg yra vel apsurdas, nes is N1 i M1 svorio matavimo indeksas 4 sedimom vietom yra 3000kg, jei darai 6 sedimas vietas, indeksas mazeja iki 2800Kg. ( viena vieta 100Kg)

Realiai Is N1 i M1 SA dokumentu perdarymas svyruoja nuo 600 iki 1500E
Pirk 1m trumpesni ir isvengsi daug problemu.

Kitas atvejis, tai kai perdare is N1 i M1 Vokieciuose gavo bauda, nes pagal kebulo numeri Vokieciui vistiek rode N1 kategorija. Vel zaidimas, kol popierius susisiuntineji ir irodai, kad ne N1 pas tave. O jei reikes irodineti, kad ne 5T pas tave, tai manau bus beprasmiska.


Žinutės: 3
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-03-05
Sveki kemperistai. Nekuriant naujos temos norejau paklausti gal kas daresi ar zino konkretesne informacija: autobusas M3 kategorijos, panasiai 2004m 7.49t bendros, 5.4t nuosavos, 24vietu perdarymas i M1 kemperi. C kategorija turiu, tai domna kaip LT perregistravimas vyksta, kokie reikalavimai? Skaiciau as ta reikalavima perdarant is M2/M3 i M1 del 2800 kg, bet M1 SA tas negalioja?
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Jau buvau rases,perdirbineti tr.priemones LT draudziama be gamintojo sutikimo.Kuo toliau tuo ta procedura sudetingesne.Kai kuriais atvejais Vokietijoje lengviau nei pas mus.Jeigu tikrai domina ,vaziuok i apziuru centra pas ekspertus jie isaiskins situacija o gali buti ir taip, kad po valandos aiskinimo suprasi, kad niekas neaisku.Bent man, taip buvo.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Po vasario 25 nebeimanoma, keitesi reikalavimai ir ekspertizes. Tau i M1 niekaip nepadarys vien del mases. 
Žinutės: 3
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-03-05
Vytautas.J parašė:
Jau buvau rases,perdirbineti tr.priemones LT draudziama be gamintojo sutikimo.Kuo toliau tuo ta procedura sudetingesne.Kai kuriais atvejais Vokietijoje lengviau nei pas mus.Jeigu tikrai domina ,vaziuok i apziuru centra pas ekspertus jie isaiskins situacija o gali buti ir taip, kad po valandos aiskinimo suprasi, kad niekas neaisku.Bent man, taip buvo.
Jo su "ekspertais" ne kokios patirties turiu. Pries desimtmeti uzsiiminejau amerikonais tai tie "ekspertai" tiek prigrybave buvo - sertifikuojant limuzina 4 vietas vietoj 9 raso ir ne i kalbas nesileidzia, sako nepatinka vaziuok kitur. Tai teko ilgai knistis popieriuose paciam ir susiradau ir tik per Vilniaus metodikos skyriu gavau patvirtinima, kad neteisus buvo Klaipedos ir po to pertaise i 9 ir net neatsiprase nei ka. Su 1971 Cadillaku irgi prigrybave buvo, nelabai tikiu kad laibai padidejo ju kompetencija dabar. Vilniuje gal kitaip..... Va kad internete visa info butu galima susirasti, bet kad nieko rimto nerandu....