Home

Forumas

Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Matai,ekspertai sedi siltose kedese,kad pasirasytu ant perdirbimo akto jie turi uz tai atsakyti o kam jam rizikuoti ir prarasti kede del kazkokio vieno auto perdirbimo.Aisku yra kazkokios galimybes bet jie nepersistengia.Bendravau su MAN atstovu,, Adampolis ,,tai pasakojo toki bajeri ,kad naujo automobilio neregistravo del kazkokios smulkmenos ir nieko negalejo padaryti.Ten kazas ant sasi buvo ju sumontuota ir uzkliuvo registruojant,visi ekspertai nieko nepadejo.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
As savo projekta, kuri dabar darau pries menesi dariau expertizes, tai su kokias reikalavimais ejau pries menesi, tai dabar jau skiriasi. Pavyzdziui vien sedynes sertifikatu reikia: begelio sertifikatas i kuri tvirtinasi, pacios sedynes sertifikatas ir ant sedynes esamu dirzu sertifikatas. Expertize eina ne siaip sau, atlikinejo visus testus, varte masina ant stendo, dare apkrovas sedynems ir tempimus. Be to svere masina. Labai daug reikalu, bet man is N1 3 vietu 3500kg. max, pasidariau M1 SA 5 vietu iki 3500Kg. 
 Sertifikatu koki 80 puslapiu turejau, isvadas registruoja i duomenu baze, kur tiek apziuru centras, tiek registru gali paziureti, kada reikia. Tokie variantai, kaip iki 5Tonu, padaryti i 3.5 T imanoma. Reziume, Jei yra pakankamai finansu, laiko ir nervu, galima daryti, paklaustumet ar daryciau dar karta. NE. 
P.S. Projetas turetu atvykti i sezono atidaryma :).
Žinutės: 3
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-03-05
Tadas.Z parašė:
As savo projekta, kuri dabar darau pries menesi dariau expertizes, tai su kokias reikalavimais ejau pries menesi, tai dabar jau skiriasi. Pavyzdziui vien sedynes sertifikatu reikia: begelio sertifikatas i kuri tvirtinasi, pacios sedynes sertifikatas ir ant sedynes esamu dirzu sertifikatas. Expertize eina ne siaip sau, atlikinejo visus testus, varte masina ant stendo, dare apkrovas sedynems ir tempimus. Be to svere masina. Labai daug reikalu, bet man is N1 3 vietu 3500kg. max, pasidariau M1 SA 5 vietu iki 3500Kg. 
 Sertifikatu koki 80 puslapiu turejau, isvadas registruoja i duomenu baze, kur tiek apziuru centras, tiek registru gali paziureti, kada reikia. Tokie variantai, kaip iki 5Tonu, padaryti i 3.5 T imanoma. Reziume, Jei yra pakankamai finansu, laiko ir nervu, galima daryti, paklaustumet ar daryciau dar karta. NE. 
P.S. Projetas turetu atvykti i sezono atidaryma :).
Tai cia is krovininio i keleivini?! Ir dar kai pirma registracija po 2009 balandzio 22? Ten taip, daug sertifikatu raso. jei senesnis butu kaip suprantu tu sertifikatu nereikia. Bet gal kai keleivinis M3 ir kokiu 2004 - gal paprasciau?  Pvz. palieku esamas sedynes
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
pas mane 2013, nuo kovo nezinau tiksliu pakeitimu, bet manau visiems suvienodino. buvo lygtais iki 2009 paprasciau. realiai keiciant reikia ziureti kiek vietu, nes vietai skaiciuoja 100Kg. tai jei tavo mikras su 4 sedynem nesvers daugiau nei 3100 tada gali bandyti, jei bandysi daryti i M1 SA, turi buti butinai langai, virtuve, miegama dalis. WC nebutinas.
Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Tadas.Z parašė:
pas mane 2013, nuo kovo nezinau tiksliu pakeitimu, bet manau visiems suvienodino. buvo lygtais iki 2009 paprasciau. realiai keiciant reikia ziureti kiek vietu, nes vietai skaiciuoja 100Kg. tai jei tavo mikras su 4 sedynem nesvers daugiau nei 3100 tada gali bandyti, jei bandysi daryti i M1 SA, turi buti butinai langai, virtuve, miegama dalis. WC nebutinas.
Jei ne paslaptis - kokio modelio automobilį perdarinėjote?
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Andrius.K parašė:
Tadas.Z parašė:
pas mane 2013, nuo kovo nezinau tiksliu pakeitimu, bet manau visiems suvienodino. buvo lygtais iki 2009 paprasciau. realiai keiciant reikia ziureti kiek vietu, nes vietai skaiciuoja 100Kg. tai jei tavo mikras su 4 sedynem nesvers daugiau nei 3100 tada gali bandyti, jei bandysi daryti i M1 SA, turi buti butinai langai, virtuve, miegama dalis. WC nebutinas.
Jei ne paslaptis - kokio modelio automobilį perdarinėjote?
Ducata.
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Tadas.Z parašė:
Andrius.K parašė:
Tadas.Z parašė:
pas mane 2013, nuo kovo nezinau tiksliu pakeitimu, bet manau visiems suvienodino. buvo lygtais iki 2009 paprasciau. realiai keiciant reikia ziureti kiek vietu, nes vietai skaiciuoja 100Kg. tai jei tavo mikras su 4 sedynem nesvers daugiau nei 3100 tada gali bandyti, jei bandysi daryti i M1 SA, turi buti butinai langai, virtuve, miegama dalis. WC nebutinas.
Jei ne paslaptis - kokio modelio automobilį perdarinėjote?
Ducata.
Tadai, labai idomu pasidarė, parodyk tarpinį rezultatą.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Projektas ir vizualizacija

Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Tadas.Z parašė:
Projektas ir vizualizacija

:geras::plojimai::hi:
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Super, laukiam pavasario susitikime.