Home

Forumas

Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Marijus.K parašė:
Ai as tai issilaikiau visas kategorijas is karto ir viskas. Ir pavesine staciau is karto su rezervu :)  neatmetu galimybes kad isigyciau dar didesni. Ir ne del didybes manijos ar Napaleono sindromo. Tiesiog.
:ok:
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Marijus.K parašė:
Zinok ir savaitgaliui didelis man nemaiso. Bet cia gal kai kam. Kiti su Van tipo vazineja ir patenkinti.
Mano draugas 4 men Praturistavo su WESTFALIA MULTIVAN, Jis, Drauge ir Labradoras .... Nezinau kaip imanoma, bet jam pavyko :)
Matai Tadai, kiekvienam kaip iseina. Buvo laikas kai gyvenom palapinej, atejo laikas kai kemperiaujam. O dabar dar ir su autobusu kaip mano darugai sako: ko nestoji stotelese, nes zmones atsistoja. Tiesiog nuvili :) Is esmes jei jiems gerai, tai aplinkiniams turi buti tuo labiau gerai.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Zinok ir savaitgaliui didelis man nemaiso. Bet cia gal kai kam. Kiti su Van tipo vazineja ir patenkinti.
Viskas priklauso nuo to keliese keliauji. Dviems tas Van visai gerai - važinėji kaip su lengvąja, papildomų draudimų praktiškai jokių, kuro sąnaudos iki 9 ltr/100 km, bagažinė gan talpi, manevringas - apsisuki kur tik "užbanguoja", žodžiu pliusų daugiau, nei minusų. Pirmas kemperis viduje buvo truputį didesnis, bet šis patogesnis. 
Arvydas.I parašė:
Marijus.K parašė:
Zinok ir savaitgaliui didelis man nemaiso. Bet cia gal kai kam. Kiti su Van tipo vazineja ir patenkinti.
Viskas priklauso nuo to keliese keliauji. Dviems tas Van visai gerai - važinėji kaip su lengvąja, papildomų draudimų praktiškai jokių, kuro sąnaudos iki 9 ltr/100 km, bagažinė gan talpi, manevringas - apsisuki kur tik 'užbanguoja', žodžiu pliusų daugiau, nei minusų. Pirmas kemperis viduje buvo truputį didesnis, bet šis patogesnis. 
Deja Arvydai patys didziausi kemperiai dvivieciai, kai tuo tarpu Van tipo pilna keturvieciu, o dalinai integruotu ir sesiavieciu. Apie komforto lygi spreskit patys. Draudimai sugalvoti tu, kurie nelabai raukia apie vaziavima dideniu kemperiu. Daugelis zmoniu ir siandien isitikine kad viskas kas virs 3,5 t yra sunkvezimis. Nors siaip iki 12 t tai lengvasis automobilis. Apie kokias sanaudas galima kalbeti, jei is esmes vaziuoti automobiliu ir nakvoti palapineje yra pigiau. Tai reiskiasi pramoga. Ar jus daug derinate kaina kai nueinate i atrakcionu ar malonumu parka? Neturi pinigu nevaziuoji. Taip ir su kemperiu, jei nera euru tiesiog sie metai kuklesni, be dideliu kelioniu ir apie kura niekas nesneka. Galu gale galima vaziuoti ne " kaip su lengvaja" bet tiesiog su lengvaja. Kalbant apie Van bagazine Jus ja matete? Ten dazniausiai stovi lova, po ja gal kazkiek vietos, bet ne daugiau nei lengvojoj. Tai reiskiasi atvaziavai, nakvoji, daiktai arba viduj, per kuriuos norint prasibrauti iki priekio, ropoji. Arba lauke? Tokiu atveju daiktu minimum. Taip kad labai stipriai abejociau ar man, pabreziune kitam bet man, butu Van patogesnis. Rasau todel, kad pazystu zmogu, kuris turejo Hymer integruota, nusipirko Hymer Van. Jam gal ir gerai, zmonai NE. Jo daiktai telpa, zmonos ne. Tokio ugio zmogus kaip as arba kaip pats patogiai neissimiegosi. Taigi nezinau, rinktis kiekvienam asmeniskai. Manau kad tokio pasirinkimo vienas is elementu finansai. Mano atveju yra taip: arba perku ta kas patogu ir patinka man ir mano seimai, arba... dar pasitaupau.
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Marijus.K parašė:
Arvydas.I parašė:
Marijus.K parašė:
Zinok ir savaitgaliui didelis man nemaiso. Bet cia gal kai kam. Kiti su Van tipo vazineja ir patenkinti.
Viskas priklauso nuo to keliese keliauji. Dviems tas Van visai gerai - važinėji kaip su lengvąja, papildomų draudimų praktiškai jokių, kuro sąnaudos iki 9 ltr/100 km, bagažinė gan talpi, manevringas - apsisuki kur tik 'užbanguoja', žodžiu pliusų daugiau, nei minusų. Pirmas kemperis viduje buvo truputį didesnis, bet šis patogesnis. 
Deja Arvydai patys didziausi kemperiai dvivieciai, kai tuo tarpu Van tipo pilna keturvieciu, o dalinai integruotu ir sesiavieciu. Apie komforto lygi spreskit patys. Draudimai sugalvoti tu, kurie nelabai raukia apie vaziavima dideniu kemperiu. Daugelis zmoniu ir siandien isitikine kad viskas kas virs 3,5 t yra sunkvezimis. Nors siaip iki 12 t tai lengvasis automobilis. Apie kokias sanaudas galima kalbeti, jei is esmes vaziuoti automobiliu ir nakvoti palapineje yra pigiau. Tai reiskiasi pramoga. Ar jus daug derinate kaina kai nueinate i atrakcionu ar malonumu parka? Neturi pinigu nevaziuoji. Taip ir su kemperiu, jei nera euru tiesiog sie metai kuklesni, be dideliu kelioniu ir apie kura niekas nesneka. Galu gale galima vaziuoti ne ' kaip su lengvaja' bet tiesiog su lengvaja. Kalbant apie Van bagazine Jus ja matete? Ten dazniausiai stovi lova, po ja gal kazkiek vietos, bet ne daugiau nei lengvojoj. Tai reiskiasi atvaziavai, nakvoji, daiktai arba viduj, per kuriuos norint prasibrauti iki priekio, ropoji. Arba lauke? Tokiu atveju daiktu minimum. Taip kad labai stipriai abejociau ar man, pabreziune kitam bet man, butu Van patogesnis. Rasau todel, kad pazystu zmogu, kuris turejo Hymer integruota, nusipirko Hymer Van. Jam gal ir gerai, zmonai NE. Jo daiktai telpa, zmonos ne. Tokio ugio zmogus kaip as arba kaip pats patogiai neissimiegosi. Taigi nezinau, rinktis kiekvienam asmeniskai. Manau kad tokio pasirinkimo vienas is elementu finansai. Mano atveju yra taip: arba perku ta kas patogu ir patinka man ir mano seimai, arba... dar pasitaupau.
:ok:
Dionisas.S parašė:
Marijus.K parašė:
Dionisas.S parašė:
To vokiečio video pradėjau irgi žiūrėti;) Kartais dar pažiūriu iš šios serijos,žmogus irgi dalinasi patirtimi,ka,kaip ir iš kuo darė..,kur važiavo:)  https://www.youtube.com/watch?v=WvKWoFehyOQ&t=67s
Aha cia tas kur autobusa persidare ispudingai. Super zmogelis rankas ir idejas turi. Tik tiek kad jis kaip autobusas labai didelis, jei dar priekaba tada dar linksmiau. 
 Tavo vilkikas atrodo nedidelis. Nesunku tempti? Siaip aisku patirties yra tampyti tokius daiktus pas pati.Mano draugo, tavo minetasis Palace90 G. O cia mano bandymas veztis masina
Dėl greičio,kad daugiu 70km/h nerizikuoju važiuoti... O kai tempiau su VW MULTIVAN arba MB VITO-be problemų,90-100km/h. o kemperi,važiuojant virš 75km/h pradeda mėtyti..Kol kas nesupratau kodėl//.ar dėl vėjo įtakos,ar dėl svorio.. nes Vito irgi būdavo,kad trauke i šonus ,bet kai virš 90km/h važiavau.
Beje tas biciulis su kemperiu kur Smart veza irgi uzsiregistravo maciau estu rengini. Taigi jei pats dalyvausi galesi is arciau apziureti.
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Marijus.K parašė:
Dionisas.S parašė:
Marijus.K parašė:
Dionisas.S parašė:
To vokiečio video pradėjau irgi žiūrėti;) Kartais dar pažiūriu iš šios serijos,žmogus irgi dalinasi patirtimi,ka,kaip ir iš kuo darė..,kur važiavo:)  https://www.youtube.com/watch?v=WvKWoFehyOQ&t=67s
Aha cia tas kur autobusa persidare ispudingai. Super zmogelis rankas ir idejas turi. Tik tiek kad jis kaip autobusas labai didelis, jei dar priekaba tada dar linksmiau. 
 Tavo vilkikas atrodo nedidelis. Nesunku tempti? Siaip aisku patirties yra tampyti tokius daiktus pas pati.Mano draugo, tavo minetasis Palace90 G. O cia mano bandymas veztis masina
Dėl greičio,kad daugiu 70km/h nerizikuoju važiuoti... O kai tempiau su VW MULTIVAN arba MB VITO-be problemų,90-100km/h. o kemperi,važiuojant virš 75km/h pradeda mėtyti..Kol kas nesupratau kodėl//.ar dėl vėjo įtakos,ar dėl svorio.. nes Vito irgi būdavo,kad trauke i šonus ,bet kai virš 90km/h važiavau.
Beje tas biciulis su kemperiu kur Smart veza irgi uzsiregistravo maciau estu rengini. Taigi jei pats dalyvausi galesi is arciau apziureti.
Ok. Kai tik video žiūrėjau,kai autobusas  VOLVO B10 buvo perdarytas..  Su garažu:)  https://www.youtube.com/watch?v=F9xpze09AEw
Man kazkaip jis grubokai padarytas. Truksta silumos kazkaip. Bet gal taip video atrodo.
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Marijus.K parašė:
Man kazkaip jis grubokai padarytas. Truksta silumos kazkaip. Bet gal taip video atrodo.
Jo..,vidui kažkaip-vien plastikas...