Home

Forumas

Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Nu sitie geruliai,ypac toks i darba gerai butu apatinis.Ir nuotaika visiems nuo ryto butu geresne :)
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Giedrius.Š parašė:
Nu sitie geruliai,ypac toks i darba gerai butu apatinis.Ir nuotaika visiems nuo ryto butu geresne :)
Nu ne.... į darbą nesolidu:D
Nebent vaikams į darželį, tai - super:juokas:
Tas antras elektrinis , tu virsutiniu yra ir LT. Maciau autopliuse. Nu cia kaip variantas. Man tik nepatinka kad jie dvivieciai. Pagal mano logika jei vaziuoja du imi maza kemperi ir nesuki galvos. Jei daugiau vaziuojanciu gali tempris masina ar kazka kuo nesunku pasiekti norimus objektus. Nors mano zmona tam labai priestarauja, sake neisivaizduoju save keliaujant su Van tipo kemperiu. Prie komforto greit pripranti. 
Beje vyrukai , jau man idejo stikla priekini !!!!  Valio!!!! Ir praejo duju technikine ir viska perziurejo. As apakes delto kad stiklas originalus , gamyklos servise kainavo nemazai pigiau nei Lietuvoje Carglase. Va tau ir vokiskos kainos. Carglasas siule turkiska stikla.

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Tas antras elektrinis , tu virsutiniu yra ir LT. Maciau autopliuse. Nu cia kaip variantas. Man tik nepatinka kad jie dvivieciai. Pagal mano logika jei vaziuoja du imi maza kemperi ir nesuki galvos. Jei daugiau vaziuojanciu gali tempris masina ar kazka kuo nesunku pasiekti norimus objektus. Nors mano zmona tam labai priestarauja, sake neisivaizduoju save keliaujant su Van tipo kemperiu. Prie komforto greit pripranti. 
Beje vyrukai , jau man idejo stikla priekini !!!!  Valio!!!! Ir praejo duju technikine ir viska perziurejo. As apakes delto kad stiklas originalus , gamyklos servise kainavo nemazai pigiau nei Lietuvoje Carglase. Va tau ir vokiskos kainos. Carglasas siule turkiska stikla.


vat ir pakalbėkime kaip lt viskas pigau :piktas::velnias:
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Kažkas gi turi apmokėti Carglas reklamas per TV.
Prieš kokios penkis metus keičiausi stiklą savo Karmann kemperiui. Jei tai būčiau daręs Carglase, kaina būtų buvusi apie 2,5 karto didesnė:velnias:
Matai Arvydai, maniskiam labai nepasirinksi. Ir tai keisti galejau tik Vilniuje. Nors mano akimis nieko ten nera ypatingo. Volgose toks pat sniurinis principas, bet zinai pasibranginti reikia. Nu bet ziurekim pozityviai. Uz skirtuma kuri buciau palikes Lietuvoje, vokietijoje visos keliones metu gales seima valgyti ir gerti ir dar liks. O kita karta zinosiu. Beje tai antras kartas mano gyvenime kai taip nutinka . 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Matai Arvydai, maniskiam labai nepasirinksi. Ir tai keisti galejau tik Vilniuje. Nors mano akimis nieko ten nera ypatingo. Volgose toks pat sniurinis principas, bet zinai pasibranginti reikia. Nu bet ziurekim pozityviai. Uz skirtuma kuri buciau palikes Lietuvoje, vokietijoje visos keliones metu gales seima valgyti ir gerti ir dar liks. O kita karta zinosiu. Beje tai antras kartas mano gyvenime kai taip nutinka . 
Tai tiek daug skiriasi, ar šeima ant bado dietos?
Tukstanciu su biskiu skiriasi. Na kadangi man negaila tai parasysiu konkreciai: gamykloje 1700, carglase apie 2700, as dilerius apie 6000. Va kaip cia gaunasi. Reziume : pasitikrink kainas visur, net ir pas gamintoja. Kartais savartyne buna brangiau nei salone.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Arvydas.I parašė:
Giedrius.Š parašė:
Nu sitie geruliai,ypac toks i darba gerai butu apatinis.Ir nuotaika visiems nuo ryto butu geresne :)
Nu ne.... į darbą nesolidu:D
Nebent vaikams į darželį, tai - super:juokas:
"Kas man iš tos laimės-kas iš tos garbės" :D

Aš vistiek i darbą važiuodamas  dar ir vaikus vežu į mokykla ,tai būtų kur pasirodyti :)
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Kadangi pernai rudenį ir žiemą teko tą patį apie 9000km maršrutą į Ispaniją daryti be priekabos is su, noriu pasidalinti savo išvadomis.
 Mūsų kemperis yra pakankamai kompaktiškas iki 3.5t- viso labo 6.75m. ilgio. Manevravimas juo nedaug skiriasi nuo lengvojo automobilio(aišku prie gabaritų greitai priprantama). Važiavimas juo teikia malonumą, nes nereikia galvoti apie kažkokius eismo taisyklių apribojimus ar apsisukimo problemas. Variklis ,Fiat 2.3 kai pirkau, buvo viso su 12000km rida ir jau chipuotas. Tad, atsipalaiduoji, klausai navigacijos ir visas kelias tavo. Kelionėje, tokioje kaip mano, labai svarbu neužsikrauti papildoma informacija, o būti čia ir dabar. Aišku, kirtimas Lenkijos- savotiška rutina. Naudojomės pagrinde ACSI kempingų nuorodomis ir Park4night programėle. Turėjome ant kemperio užkabintus elektrinius dviračius, kuriuos, po bandymo pavogti, antroje kelionėje pakeitėme į sulankstomus, telpančius į garažą.
 Dabar kelionė su priekaba. Pabuvę  Ispanijoje pagalvojome, kad yra daug kur važiuoti su motociklu. Gryžęs sumontavau kablį ant kemperio ir pirkau(po ilgos analizės) dviašę priekabą.
 Kelionė su priekaba iškarto užkrovė papildomą diskomfortą. Pastoviai turejau galvoti, kas ten pas mane gale, nors per kamerą viskas puikiai matėsi. Vaziuojant į priekį, praktiškai nieko nejausti pradėjau po kokių 2000km. Bet va jau įvažiuojant į parkingo vietas ir aikšteles turėdavau numatyti kaip teks išvažiuoti. Dviašės priekabos privalumai važiuojant atbulom- ji ne tokia jautri vairui(retai, bet tai trugdė). Bet tai buvo papildoma įtampa, o ne relaxas.
 Motociklą buvau nusikėlęs per visą kelionę gal 6kartus ir pravažiavau juo apie 1500km.
 Išvados: kelionė gaunasi su įtampa ir mano atveju neverta tų pastangų ir papildomų išlaidų. Priekaba verta temptis kai turi gerai susiplanavęs trumpesnį maršrutą ar pabūti ilgėliau vienoje vietoje, o ne kaip mano kelionė pagal orų prognozes ir ekspromtu(nors tai kelionės žavesys). Motociklas turėtu būti lengvesnis- mano 320kg. Priekaba geriau dengta, bet geriau aerodinamišku kietu kevalu(žiemos metu druskos ir smėliukas Ispanijoje gadina techniką). Apsistojimo vienoje saugioje vietoje laikas turėtų būti ne trumpiau 3d., nes tingisi nukėlinėti techniką. Papildomas išlaidas sudarė mokestis už kelius Lenkijoje ir kuro sanaudos +1,5L 100km.