Home

Forumas

Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Dionisas.S parašė:
Bet jeigu tech pase nurodita M1.tai cia -ne krovininis.. kitas reikalas,kai konkreciai zenklas del svorio nuroditas.
Tai kad jau pačio ženklo aprašyme nurodyta 3,5 tonos .Todėl atkreipkite dėmesi,kad transporto priemonių junginys kemperis M1 ir priekabėlė,jau viršyja 3,5 tonos ir po tuo ženklu važiuot negalima
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Justinas.S parašė:
Tomas.J parašė:
Šis ženklas galioja N kategorijai- krovininiam transportui. Kemperis iki 5000kg ir 8 sėdimų vietų yra M1. Todėl šis ženklas jam negalioja.


Bet kažkodėl kelių eismo taisyklėse rašo kitaip.Ar aš kažko nesuprantu ?

304 - Krovininių automobilių eismas draudžiamasDraudžiama važiuoti krovininiais automobiliais ir transporto priemonių junginiais, kurių didžiausioji leidžiamoji masė yra didesnė kaip 3,5 t arba didesnė už nurodytąją ženkle, taip pat traktoriais ir savaeigėmis mašinomis, išskyrus aptarnaujantįjį transportą
Nesutinku. Ženklas galioja tik krovininiam transportui (N1) su priekaba ar be jos. Jei kabintis priekabą, tada jau galiotų ir kemperiui.
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Tomas.J parašė:
Justinas.S parašė:
Tomas.J parašė:
Šis ženklas galioja N kategorijai- krovininiam transportui. Kemperis iki 5000kg ir 8 sėdimų vietų yra M1. Todėl šis ženklas jam negalioja.


Bet kažkodėl kelių eismo taisyklėse rašo kitaip.Ar aš kažko nesuprantu ?

304 - Krovininių automobilių eismas draudžiamasDraudžiama važiuoti krovininiais automobiliais ir transporto priemonių junginiais, kurių didžiausioji leidžiamoji masė yra didesnė kaip 3,5 t arba didesnė už nurodytąją ženkle, taip pat traktoriais ir savaeigėmis mašinomis, išskyrus aptarnaujantįjį transportą
Nesutinku. Ženklas galioja tik krovininiam transportui (N1) su priekaba ar be jos. Jei kabintis priekabą, tada jau galiotų ir kemperiui.
Ta pati ir aš parašiau postu aukščiau,norėdamas atkreipti dėmesi tu kas planuoja kabintis priekabas
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dekui, o tai visada abejonėse buvau prie to ženklo ir nesusiruošdavau išsiaiškinti. Sunkiam kemperiui tai naudinga.
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Gan kompaktiška prie kemperio kabinama priekaba, manau galima būtų padaryti ir uždengiamą.
Neblogas variantas turintiems kemperio viršsvorio :)