Home

Forumas

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Atradimas ar ne - tai jau ne man spręsti :D
Visgi iš visų mano išvardintų prietaisų, nei vienas nenaudoja 220 V įtampos. Pvz.: kompiuteris naudoja 19 V, telefonas - 5 V, Tv - 12 V įtampą ir t.t. Net mini lituoklį  turiu, kuris iš USB jungties veika :hi:

Tada klausimas Marijui... Kokiu tikslu iš 12 V akumo transformuoti į 220 V įtampą, o paskui vėl  į 19 V ar 5 V pastovią įtampą? Kur čia "šuo pakastas"?

Mano supratimu daug racionaliau iš pastovios 12 V įtampos gauti 19 V ar 5V įtampą... Televizorius iš vis tiesiai iš akumo rodo...
P.S. Nežinau kaip ten su pigiais konverteriais būna, bet pas mane rukti pradėjo stacionarus gamykloje įstatytas Dethleffs konverteris, jei ką:baisu: 
Pigesnį naudojau pirmame kemperyje, tai su juo ir šiandien viskas Ok :hi: Jį vežiojosi nenumatytam atvejui, nors dar neprireikė
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Ne visi Windows kompiuterius naudoja. Mano Macbook pro tavo kemperyje nuo 12V nepasileis, nes naudoja tik specialu 220V pakroveja. Ir plauku fenu moterims dar nemaciau nuo 12V:D
Ir kavos aparatu taip pat nemaziau 12 v. Dethleffs negamina inverteriu, ir ju net gamykloje neuzsakoma net berods siandien. Taigi tikimybe kad jis buvo sumontuotas gamykloje nuline. Greiciausiai montavo dileris ta ka uzsisake buves pirkejes. Nu bet ne apie tai. As irgi kaip Rolandas naudoju Mac ir nuo 12 v perejimo jam net nera. Beliktu irodyti kad tada si kompa reikia ismesti. As manau kad irodineti kad inverteriai dega ir ju nereikia tiesiog beprasmiska, o taikyti savo gyvenimo poreikius pagal tai kas ima 12 v nezinau kiek reikalo ir prasmes. Man jos nera.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Rolandas.H parašė:
Ne visi Windows kompiuterius naudoja. Mano Macbook pro tavo kemperyje nuo 12V nepasileis, nes naudoja tik specialu 220V pakroveja. Ir plauku fenu moterims dar nemaciau nuo 12V:D
Nemačiau - tai ne ne argumentas 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Ir kavos aparatu taip pat nemaziau 12 v. Dethleffs negamina inverteriu, ir ju net gamykloje neuzsakoma net berods siandien. Taigi tikimybe kad jis buvo sumontuotas gamykloje nuline. Greiciausiai montavo dileris ta ka uzsisake buves pirkejes. Nu bet ne apie tai. As irgi kaip Rolandas naudoju Mac ir nuo 12 v perejimo jam net nera. Beliktu irodyti kad tada si kompa reikia ismesti. As manau kad irodineti kad inverteriai dega ir ju nereikia tiesiog beprasmiska, o taikyti savo gyvenimo poreikius pagal tai kas ima 12 v nezinau kiek reikalo ir prasmes. Man jos nera.
Kavos virimo aparatas nuo 12 V.  Nežinau koks Mac pajungimas, bet, manau, stebuklingų nebebūna. Gal tiktų šis. Didelis antgalių pasirinkimas ir galima gauti įvairias įtampas
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Taigi kur kas patogiau kai yra pasirinkimas , veikia nuo 12 ok  , prireikė 220 vėl yra . Keitiklis pas mane kreivo sinuso 2 kw pastoviai paleistas, atskiras 400 w teisingo sinuso naudojamas jautriems reikalams kai kas nors nusprendžia ką nors tokio vežtis  bet per visas rozėtes jo neleidžiu. O stacionarus irenginiai kurie gali buti nuo 12 taip pat kaip ir Arvydo variante, tai logiška.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Vo, jau aiškiau. Viskas pasirodo paprasta. O aš vis bandžiau kažką pats sugalvoti, bet neužteko smegenų. Pasirodo būtų užtekę paklausti :D


Labai jau išdidus buvai  va ir nusibaudei. Pats visada kitiems paaiškini, o kitų paklausti jau nelygis....
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Tada iš karto kitas klausimas :) Žūrinėju klijų karkasui. Taikausi į šiuos, vokiečiai masiškai remontui naudoja, bet tik kad kaina kosminė. Pigesni būtų šie. Bet neteko matyt kaip su jais dirba. Ar tiksotropiniai? Kiek stipriai džiūdami plečiasi? Ar įmanoma dirbti prie ~+5 laipsnių? Gal kas susidūrę ir galėtų apšviesti? Makvio jau klausiau, nelabai ką gali papasakoti.

Arvydas.I parašė:
Rolandas.H parašė:
Ne visi Windows kompiuterius naudoja. Mano Macbook pro tavo kemperyje nuo 12V nepasileis, nes naudoja tik specialu 220V pakroveja. Ir plauku fenu moterims dar nemaciau nuo 12V:D
Nemačiau - tai ne ne argumentas 
Tu zmonai parodyk ta 200w fena. Paziurek ar neisvys su juo. O jei rimtai, tai nematau reikalo atsisakyti patogumo del vieno uzrukusio inverterio ir dar neaisku kokio. Visi kiti dalykai papildoma investicija, kuria geriau ideti i brangesni inverteri.
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Jau ir ne kiekviena windovsini kompa nuo 12v pakrausi paprastai.Originalus laidai tam skirti kainuoja labai nepigiai.O su tais kur aibe kistuku skirtingu ir itampu pasirinkimai-iskepint kompa yra vieni niekai.Paskui beliks tik ismest,nes joks garantinis servisas garantijos netaikys
Apie fena 12v tai geriau net nemest jam pinigu,nebent vaikui plaukus padziovint.Pas ka žmonos,draugės ar dukros bent kiek ilgesnių plaukų nei iki pečių-tikrai man pritars .