Home

Forumas

Žinutės: 953
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Renius.L parašė:
Dainius.D parašė:
 Velyku proga kemperiukas gavo 1,5kw pilno
 sinuso keitikli ir belaide ismania signalizacija. 
Gerą šeimininką kemperis turi
:D :mustis:
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Renius.L parašė:
Dainius.D parašė:
 Velyku proga kemperiukas gavo 1,5kw pilno
 sinuso keitikli ir belaide ismania signalizacija. 
Gerą šeimininką kemperis turi
:)
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03

Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Dainius.D parašė:


Kas čia per signalizaciją?
Žinutės: 36
Nuotraukos: 293
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-03-24
Sveiki. Ar galėtumėte plačiau papasakoti apie šią signalizaciją? 
Aš kaip tik dairausi signalizacijos, kuri suveikimo metu siunčia signalą į mobilųjų telefoną. 
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Signalizacuja belaidė, kiekvienas elementas turi savo bateriją, kuri veikia du metus. Atidarymo, pokrypio, vibro, stiklo dūžio, kombinuoti, judesio (su kamera ir be), vandens nuotekio, dujų davikliai. Gali pasirinkti ko nori. Geras daiktas judesio daviklis su kamera-atsiunčia judesio fotkes į telefoną. Visus davuklius paprasta pririšti, sukonfiguruoti ir valdyti telefonu per programėlę. Yra naktinis režimas. Reikalinga Sim kortelė arba WiFi, arba internetinis kabelis.

Žinutės: 24
Nuotraukos: 25
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2021-06-08
Dainius.D parašė:


Gal pasakysi koks AJAX modelis?
Žinutės: 36
Nuotraukos: 293
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-03-24
Pasidariau ir aš šią AJAX signalizaciją. Centralės modeliai skiriasi kokiu būdu į telefoną bus perduodamas suveikimo signalas (WiFi, SIM kortele ar WiFI+SIM kortelė). Aš pirkau centralę, kad veiktų ir per WiFi ir per SIM. Modelis "Hub 2 Plus". Kai kemperis žiemą bus nenaudojamas, tai centralę naudosiu kitur. Šią centralę galima jungti ir prie 220V ir prie 12V. Norint jungti prie 12V, tai reikia isigyti papildomą maitinimo plokštę (originalus priedas, žiūrėti gaminių sortamente) ir išimti 220V plokštę. Pasižiūrėjau "youtube" filmuką ir viską pats lengvai pasidariau, neturėdamas elektriko žinių. Visi davikliai yra su batareikomis, todėl nereikia laidų ir labai lengvai pririšami prie centralės. Signalizaciją galima įjungti su telefonu arba distanciniu pulteliu. Distanciniu pulteliu yra patogiau ir greičiau. Signalizaciją galima susikomplektuoti pagal savo norus. Pirkau iš www.sareme.com. Gamintojo svetainė yra www.ajax.systems. Aš tikrai patenkintas ir rekomenduoju.