Home

Forumas

Žinutės: 86
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-03
:) viskas tvarkoje. kadangi pas pati ant priekabos gale lipdukas dujų apžiūros, tai irgi žiūrinėjausi, aiškinausi kaip yra su tais tikrinimais, kur jų reikia ir pan. Įstatymų skaityti ŽIAURIAI nevirškinu. Aš fizikas, ne teisininkas. Bet kas liečia visas tas patikras ir pan, neprošal žinoti, kaip yra iš tiesų, ty pasitikslinant ką rašo įstatymai. Todėl nepykit, kad su citatom į įstatymus rašau, taip darau todėl, kad kalbant apie įstatymus - "manau" neegzistuoja, reikia cituoti šaltinį (aš ne piktas, aš mokslininkas :D ). tokiu Būdu visi gali pasitikrinti, kaip yra iš tiesų, o ne aiškinti pareigūnams kad man taip "Vasia" forume sakė.
Apie žarnas, pažiurėk čia:
http://www.frankana.de/Water-|-Gas/Gas-Supply/Gas-Hoses-25734-EN-FRA
tos su pypsiukais minimum 2x brangesnės. Kad pas tave buvo su jais -labai džiugu, bet žarnas vartotojas gali pats nesunkiai pasikeisti, ir ne tokiomis, kokiomis reikėtų.
Dabar kalbant apie Janio atvejį, tai prašom šeimininką detaliau apie tai, kokia ta dujų sistema. Balionas išimamas, ar fiksuotas. Jei išimamas, manau jokių bėdų su TA nėra ir nebus. Jei reduktorius ne duocontrol ar monocontrol, tai tiesiog važiuojant negalima eksplotuoti ir tiek. Galima ramiai važinėtis.
Taigi apie tuos geltonus lapus. As naujam kemperiui juos irgi gavau. Tai yra kaip ir spejome duju tech apziura. Be jos vokietijoje eksploatuoti negalima vokieciam. Mums galioja musu technikine kaip ir sakeme. Gale taip pat klijuojamas lipdukas su datom. Praeina tas apziuras nepamenu ar kas metai ar kas du. Aprasyta visa sumontuota iranga smulkiai. 
 Demesio kas galioja mums: naudoti dujas vaziuojant be specialiu reduktoriu tokiu kaip duo control ar mono control grieztai draudziama, taip pat zarna turi buti speciali su mygtuku. Uz tai grieztai draudziama. Man gamykloje paaiskino, kad net esant sitoms priemonems vaziuojant naudoti saldytuvo dujomis taip pat negalima. Dujos tik sildymui namelio. Jie taip pat sake kad neziurint papildomu kitu faktoriu, tai yra vienas pagrindiniu saldytuvo degiklio uzsinesimo priezasciu. Savo duju tech pasa atsivesiu i susitikima jei kam idomu paziureti bus.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Dekui :hi:
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Ratu suvedimas ! ! !  Visi zinote kad apaviau naujomis padangelemis savo kemperi.Pamaniau kad neprosal butu ir ratu suvedima pasidaryti.Bet susiduriau su tokia problemele kad ne visi gali kemperiam padaryti suvedimo,del ilindusiu giliau galiniu ratu.Kur Panevezyje galeciau gauti tokia paslauga ? 
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Sadiras turėtu pagelbėti.

Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Janis.C parašė:


Ratu suvedimas ! ! !  Visi zinote kad apaviau naujomis padangelemis savo kemperi.Pamaniau kad neprosal butu ir ratu suvedima pasidaryti.Bet susiduriau su tokia problemele kad ne visi gali kemperiam padaryti suvedimo,del ilindusiu giliau galiniu ratu.Kur Panevezyje galeciau gauti tokia paslauga ? 
Dar gali susisiekti su "Šasi".As senam Ducatui dariausi.Ju puslapis  www.vaziuokle.lt
Na del Sadiro nezinau. maniskis pas juos i garaza netilpo, tvarke lauke karo salygom. Bandyk Jani pasiklausti. 
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Jei nerasi nieko Panevezyje,tikrai pades automotong Siauliuose,pas juos viskas telpa ir keltuvai kelia 5500kg
Pabandyk Rolkedoje , Stetiskese. Ten gerai daro suvedimus, gal jie padarys.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Del tilpimo problemu ner.Reikalinga yranga truputi kitokia del galiniu ratu ilindusiu i vidu.Ryt reiks pralekt pasiklausinet.
Tema užrakinta - atsakinėti joje nebegalima.