Home

Forumas

Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Ričardas.V parašė:
Olegas.I parašė:

Yra mano Fiate taip pat, taip pat neveikia. Jau tris kartus TA variau, nei kartą jokių bėdų dėl to nebuvo. Pasisekė. :plojimai: :D
Jei gerai pamenu,  automobiliams, kurie LT registruoti iki 2013 m. kovo mėn., reikalavimas dėl šviesos aukščio reguliatoriaus veikimo negalioja. Jis gali būti ir neveikti.
Tas pats netgi su katalizatoriais. Jei auto Lietuvoje atsirado iki tos datos ir kažkas sugalvojo jį išpjauti, gali iki šiol tech. apžiūrą pravažiuoti.
Panašu, kad galioja. Savo Primera įregistravau 2004.05 ir per praeitą tech. apžiūrą (2014m) įdėmiai reguliatorių tikrino. FIATĄ taip pat įregistravau berods 2008m ir 2014-ais prašė parodyti kaip veikia reguliatorius- parodžiau originalų dangtelį jo vietoj, tai sumurmėjo, kad jau viskas išinstaliuota :)
Iš sportinio intereso paskambinau į TAC. Patvirtino - jei 1-a registracija Lietuvoje iki 2013-03-01, šviesų reguliavimas iš salono gali neveikti.
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Ričardas.V parašė:
Olegas.I parašė:

Yra mano Fiate taip pat, taip pat neveikia. Jau tris kartus TA variau, nei kartą jokių bėdų dėl to nebuvo. Pasisekė. :plojimai: :D
Jei gerai pamenu,  automobiliams, kurie LT registruoti iki 2013 m. kovo mėn., reikalavimas dėl šviesos aukščio reguliatoriaus veikimo negalioja. Jis gali būti ir neveikti.
Tas pats netgi su katalizatoriais. Jei auto Lietuvoje atsirado iki tos datos ir kažkas sugalvojo jį išpjauti, gali iki šiol tech. apžiūrą pravažiuoti.
Mano Fiat registruotas jau po 2013 kovo men.,ir neseniai tik užmačiau,kad katalizatorius išpjautas ir taip matomai,kad negali nepastebėti,tai turiu šansą nepraėit Tėchnines?
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
turi,ir nemažą:(
Žinutės: 252
Nuotraukos: 336
Koordinatės: 6
Prisijungė: 2012-10-03
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Ričardas.V parašė:
Tomas.J parašė:
Ričardas.V parašė:
Olegas.I parašė:

Yra mano Fiate taip pat, taip pat neveikia. Jau tris kartus TA variau, nei kartą jokių bėdų dėl to nebuvo. Pasisekė. :plojimai: :D
Jei gerai pamenu,  automobiliams, kurie LT registruoti iki 2013 m. kovo mėn., reikalavimas dėl šviesos aukščio reguliatoriaus veikimo negalioja. Jis gali būti ir neveikti.
Tas pats netgi su katalizatoriais. Jei auto Lietuvoje atsirado iki tos datos ir kažkas sugalvojo jį išpjauti, gali iki šiol tech. apžiūrą pravažiuoti.
Panašu, kad galioja. Savo Primera įregistravau 2004.05 ir per praeitą tech. apžiūrą (2014m) įdėmiai reguliatorių tikrino. FIATĄ taip pat įregistravau berods 2008m ir 2014-ais prašė parodyti kaip veikia reguliatorius- parodžiau originalų dangtelį jo vietoj, tai sumurmėjo, kad jau viskas išinstaliuota :)
Iš sportinio intereso paskambinau į TAC. Patvirtino - jei 1-a registracija Lietuvoje iki 2013-03-01, šviesų reguliavimas iš salono gali neveikti.
Ačiū už info. Turėsiu argumentą. Tik šitą žinutę reiks atsispausdint:)
pas mane kemperiukija ir tas regulevimas stovejo, variau pries 2m TA praejo be klausimu, variau pernai  , bet jau buvau tai islupinejas panaikines , jutoje kaune tupinejo galu jieskodami 1h iskviete budinti meistra,tas pradejo murmet , kad tipo teks i Fiat centra mint ir gaut dokumenta patvirtinanti , kad 93m nebuvo reguletoriaus,bet kazkas  ji pasauke ir kazkaip praslydau  
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
paskutiniu metu TA kažkas užplaukė,tai dabar pas juos tik įvažiavus pirmas klausimas:AR FARŲ KOREKTORIAI VEIKIA? :mustis:
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Na po menesiuko varysiu ir suzinosim kaip.
Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
Jani , jei vis dar  domina reguliatoriai, tai ebay mačiau yra . Kaina apie 100 eurų visas komplektas.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Imesk nuorodele.Kas zino gal teks pirkt.
Tema užrakinta - atsakinėti joje nebegalima.