Home

Forumas

Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Janis.C parašė:
Aurelijus.B parašė:
Įdomus variantas, pas mane irgi ši sezoną pradėjo prastai šaldyti. Ventiliatorių nešė bet pritepiau termo pastos. Nepradėjo... Ką pasiūlytumėte?
O kokia pasta tepet ?  As esu pirkes termo pasta lietuvoje,tai :geras:jokios reakcijos.O kur kolega is ebay atsiunte tipo speciale iki siol dziaugiuos.
Specialiai tam reikalui skirtą. Vienas iš mūsų klano narių parvežė iš Vokietijos.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Jo butent ta.As dviem saldytuvams pakeiciau man labai efektinga.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Janis.C parašė:
Jo butent ta.As dviem saldytuvams pakeiciau man labai efektinga.
Man nepadėjo, matomai bėda yra kažkur kitur.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Šendieną išvažiuodamas iš keleto, užkuriau šaldytuvą. Šaldiklis dar šaldo,o apačioje kaip pas nabašnika...
Ką patartumėte?
Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Aurelijus.B parašė:

Šendieną išvažiuodamas iš keleto, užkuriau šaldytuvą. Šaldiklis dar šaldo,o apačioje kaip pas nabašnika...
Ką patartumėte?
Pabandyk išvalyti degiklį.Man padėjo,buvo ta pati situacija.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Aurelijus.B parašė:
Šendieną išvažiuodamas iš keleto, užkuriau šaldytuvą. Šaldiklis dar šaldo,o apačioje kaip pas nabašnika...
Ką patartumėte?
Reikia pavartyti saldytuva kad kamstis pasisalintu.Gal zvirkeliu vazinejat.Arba paziurekite si video 
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Aurelijus.B parašė:
Šendieną išvažiuodamas iš keleto, užkuriau šaldytuvą. Šaldiklis dar šaldo,o apačioje kaip pas nabašnika...
Ką patartumėte?
Kaip nuo 220V?
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Tomas.J parašė:
Aurelijus.B parašė:
Šendieną išvažiuodamas iš keleto, užkuriau šaldytuvą. Šaldiklis dar šaldo,o apačioje kaip pas nabašnika...
Ką patartumėte?
Kaip nuo 220V?
Prieš keletą savaičių trumpam buvau parijungęs prie 220v , šaldė, o kiek gerai nežinau. Labai trumpai tebuvo. Reiks bandyti pakrapštyti tą degiklį. Bėda tik ta, kad iki jo labai sunkų prisibrauti. 
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Jei kamera saldo su degikliu viskas gerai.Nera cirkuliacijos nes susidares oro kamstis.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Janis.C parašė:
Jei kamera saldo su degikliu viskas gerai.Nera cirkuliacijos nes susidares oro kamstis.
Pačią kamerą šaldo, ne super bet šaldo.  Kiek plaučiai leido praučiau, prabarškinau, pabarškinau isipiliau sau ir kemperinukui. Dabar belieka laukti rezultatų. 
Ai dar, ne į temą, bet... :veliava:
Nustojo rodyti test bloke akumuliatorių įkrovimo lygį, apšvietimas yra, vandens ir nuotėkų rodo. Ką ten galėčiau pakrapštyti?