Home

Forumas

Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Koks pas nismana dabar stovi saldytuvas?mano senajame yra naujesnis Dometic,o dabartiniame euramobil stovi elektroliux,bet principas toks pats.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Giedrius.Š parašė:
Koks pas nismana dabar stovi saldytuvas?mano senajame yra naujesnis Dometic,o dabartiniame euramobil stovi elektroliux,bet principas toks pats.
Atrodo elektroliuksas, bet ar jie skiriasi iš esmės tie senieji?
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Man dometic valdymas paprastesnis,o veikimas turbut viskas tas pats
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Elektrolux leisure padalinys seniai priklauso dometic grupei ir elektrolux ženklas nebenaudojamas, nors tai tas pats daiktas. Dar be abejo yra thetford ir neseniai italas įsimaišė į šią rinką. Nors gyvai kemperiuose dar jų neteko matyti, bet gal mažai mačiau.

Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Pas mane stovi Electrolux. Pajungti prie 220v nepavyko, kadangi susidūriau su mandra rozetę.  O, aš tokios neturiu ir dar neradau tokios pirkti. (apvali kaip, kad į kemperi kišasi, tik man reikia patino) . 
Tai nusipirk ir tik kuo greiciau, nes daug kur kempinguose ir aisktelese tokie pajungimai. Siaip tie abu laidai dazniausiai parduodami komplekte.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Marijus.K parašė:
Tai nusipirk ir tik kuo greiciau, nes daug kur kempinguose ir aisktelese tokie pajungimai. Siaip tie abu laidai dazniausiai parduodami komplekte.
Nusipirksiu, bet neužmačiau jų pirkti. 
Kartais net kempinguose buna. Tik jei pirksi pirk kad laidai storesni butu. 
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Aurelijus.B parašė:
Marijus.K parašė:
Tai nusipirk ir tik kuo greiciau, nes daug kur kempinguose ir aisktelese tokie pajungimai. Siaip tie abu laidai dazniausiai parduodami komplekte.
Nusipirksiu, bet neužmačiau jų pirkti. 
Viskas labai paprasta... 
Bet kurioje elektros prekių parduotuvėje perki 1-a metrą laido ir tokias rozetes.
Sugaiši ilgiausiai valandą, o turėsi visiems gyvenimo atvejams:hi:


Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Arvydas.I parašė:
Aurelijus.B parašė:
Marijus.K parašė:
Tai nusipirk ir tik kuo greiciau, nes daug kur kempinguose ir aisktelese tokie pajungimai. Siaip tie abu laidai dazniausiai parduodami komplekte.
Nusipirksiu, bet neužmačiau jų pirkti. 
Viskas labai paprasta... 
Bet kurioje elektros prekių parduotuvėje perki 1-a metrą laido ir tokias rozetes.
Sugaiši ilgiausiai valandą, o turėsi visiems gyvenimo atvejams:hi:



100%  sutinku, bet čia jau rankdarbiais užsiimsiu namuose. Mane dar  suerzino vandens pajungimas. Kolonėlės vieno standarto, o sriegiai skiriasi. Gerai kad šalia buvo sodininkų parduotuvė.