Home

Forumas

Žilvinas.G parašė:
Arvydas.I parašė:
Pamokanti įstorija Pasitikėjo navigacija - nuvažiavo 1200 km lankstą. Tikriausiai taip būtų nenutikę, jei naudotų navigaciją dideliame kompiuterio ekrane:driving:, kur pilnai matomas visas maršrutas su visais vingiais ir posukiais :juokas:
Navigacijos geras daiktas, tačiau šalia reikia tūrėti kontrolinį variantą - popierinį žemėlapį.
Arba dvi navigacijas:)
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Juokas juokais, bet du metus is eiles mane gelbėjo būtent antra navigacija. Kiekvienais metais vežu vieną iš navigacijų, kad atnaujintu ir abu kartus nekokybiškai atnaujindavo..... Už LT ribų nebenaviguodavo :) gerai, kad budavo antra :) praeitais metais navigacija turėjau ir kompe, tai gps anteną nutraukiau.... :)
Dainiau as rimtai cia. Jau penkiolika metu taip vazineju, ir dar racija naudoju pasiklausti jei reikia. Ir ne tik su kemperiu , bet ir lengvaja. Zinoma reikia pripazinti, europos keliu atlasas taip pat yra. Aisku namu darbus, t.y. Visa marsruta susinaviguoju namuose, ji perziuriu. O vaziuojant, skirtingos navigacijos net kamscius skirtingai traktuoja. Pavyzdziui mano IGO neskiria kurioj autobano kryptyje kamstis, o masinine navigacija ta daro puikiai, todel marsrutus perskaiciuoja labai skirtingai.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Turiu irgi skauzdios patirties su gps.2013 metais europoje navigacija mire ir plansete mire. 2014 navigacija galutinai mire tik i lenkija ivaziavus o plansete issikrove ir auto pakrovejas jos nebegalejo uzkurt ( Grizus i lietuva ir ikisus i 220v atsigavo ) teko lenkuos pirkti nauja navigacija. Sei dienai pasiruoses  du mobilius su gps,navigacija ir plansete gal usteks:D
Žinutės: 2821
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Planšėtė reikalauja didesnės krovimo srovės,jei automobilyje naudojai telefoninį pakrovėją tada taip ir turėjo buti, nusipirk bent 2000 ma pakrovėją ir bus tau laimė :)
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Robertas.M parašė:
Planšėtė reikalauja didesnės krovimo srovės,jei automobilyje naudojai telefoninį pakrovėją tada taip ir turėjo buti, nusipirk bent 2000 ma pakrovėją ir bus tau laimė :)
Taip jus visiskai teisus.Kad as tai buciau zinojes kai lenkuose buvau priverstas pirkt gpsa:piktas: Reikejo tik tinkamo pakrovejo
Žinutės: 2821
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Olegas.I parašė:
Susiinstalinau maps.me. Ir nesuprantu kažko: garso nėra, galima tik vieną kelionės tikslą susivesti. O gal nerandu kažko, pasidalinkit patirtim
Susiinstaliuok here drive+, nuoroda yra mano aukščiau. Viskas yra.
O gal kam paaiškins kaip tą "Here"  horizontalia turėti, ji po instaliacijos dirba tik stačia ( kai kuriais atvejais tai gerai bet ne čia :D ) planšėtei geriau kita padėtis , o ir laikiklis nepersisuka, ar yra kas ją "paguldęs" ?
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Robertai, gal Tu Jai ne patinki? Prieš mane ji pati iškart atsigula :) Rimtai.
Žinutės: 484
Nuotraukos: 86
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-21
Dainius.D parašė:

Robertai, gal Tu Jai ne patinki? Prieš mane ji pati iškart atsigula :) Rimtai.
:geras:  :juokas:  :geras:  :D  :geras:
Žinutės: 1599
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Gal 3D reikia įjungti?