Home

Forumas

Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:
Arvydas.I parašė:
O kokia čia instaliuota programa? Ar ji tikrai skirta androidiniam prietaisui bei tinkamai 'pagydyta' :)?
igo programa , naujausia galima versija ,skelbia visas įmanomas rezoliucijas, suprantamai iš kokiu tai torentu, bet bandžiau kelias ankstesnias versijas su skirtingais gydymais, viskas veikia tik ta anomalija... GPS forumuose niekas apie tai neužsimena, reiks gal ir ten paklausinėti esant progai.
Paskutiniu metu labai dažnai susiduriu su atsisiųstomis programomis, kurios būna netik, kad neveikiančios, bet dar būna ir su "dovanėle". Aš manau, kad čia yra kažkas padaryta specialiai.
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Naudoju IGO jau senai ir pastebėjau, kad rimti ir brangūs telefonai nepriima nelegalių programų... Tą pačią navigaciją suinstaliavus į Samsungą aptinku trūkumų, o suinstaliuota į Prestigio veikia be priekaištų. Tad išvada: turit pinigų brangiam telefonui - nusipirkit legalias programas, norit nemokamų programų - naudokit Kinijos Liaudies Respublikos gaminius :D
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Labai tikėtina, ir problemos tame nebutu, bet jei yra nemokamai tai dar ir pirkti ta pati sunku prisiversti, dėl konkrečiai šitos programos, tai ji veikia samsung 5 telefone, bet va kitam aparate ne, neproblėma, yra kitu programų ir originalu gamiklinį GPS turiu, taip įdomumo dėlei pasibandžiau visokių variantu, radau viena tokį keistą.
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Man IGO turėjo trūkumų trečiame Samsunge, bet ekraną vartė be problemų, o Prestigio planšetėje veikė be problemų, bet vartyti galimybės nebuvo...
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Audrius.K parašė:
Naudoju IGO jau senai ir pastebėjau, kad rimti ir brangūs telefonai nepriima nelegalių programų... Tą pačią navigaciją suinstaliavus į Samsungą aptinku trūkumų, o suinstaliuota į Prestigio veikia be priekaištų. Tad išvada: turit pinigų brangiam telefonui - nusipirkit legalias programas, norit nemokamų programų - naudokit Kinijos Liaudies Respublikos gaminius :D
Arba dar galimapaieškoti "diplomuoto daktariukąo":D
Nezinau, kankinausi ir as su tom nelegaliom programom, kol viena karta nusispjoviau ir atsivertes App store nusipirkau IGO orginalia ir susiinstaliavau i Ipad. Kainavo apie 70 euru, viena licenzija naudojasi visi seimos nariai, na jei esate toks geras, galima duoti ir visiems pazystamiems, tik reikia prisijungti su savo akauntu ir is debesu parsisiusti nemokamai. Tiesa tokiu atveju atnaujinimu atsisiusti patys negales. Na o as pvz geguzes 12 gavau visus atnaujinimus, naujus zemelapius ir jokio rupescio. Taigi isvada: jeigu pats negali susiinstaliuoti atnaujinimu, nulauzti programu ir siaip nesi kietas prie kompiuterio, ar verta pries kiekviena kelione lakstyti su navigacija po miesta ir prasyti gal kas pades. Na cia mano nuomone, nes tiesiog nemegstu kiekviena karta lakstyti ir prasineti, nes laikas ir ramybe daug brangesne. Taigi sia navigacijos programa naudojuosi jau seniai, primoketi prie tos kainos reikia tik uz pribumbasus, tokius kaip greicio kameras. Zemelapius nori susidedi skandinavijos, nori juos ismeti ir susidedi Italijos, jeigu yra atminties gali tureti visos europos ar pasaulio.
Žinutės: 1599
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Pritariu :taip: Ir dabar taupau pinigus originaliam Sygic:D
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Na instaliavausi nes norisi pasižiūrėti kaip kuri atrodo, dažnai girdžiu ta geresnė ar kita, bent sakau pavartysiu skirtingas , kad jau laiko turiu, dabar laikas baigėsi :), geros jos visos kol veikia :) , viena netiko planšetei, bet tiko telefonui, labai reiktu kokiam atsakingam reikalui tai pirkčiau kita papildomą įrenginį , nes kas man kliuvo tai telefonas , ar planšėtė saulei pašvietus , nelabai matosi ką rodo, o specializuoti įrenginiai , kad ir su mažesniais ekranais nei planšėtės čia jų minusas, gali normaliai įžiūrėti ką rodo. Pasiliksiu planšėtėje ir telefone kaip avarinį rinkinį ir važiuojant , kad perplanuoti maršrūtą galėčiau ar šiaip panaršyti , neliečiant pagrindinės navigacijos.

O tu programų nesunkiai rasti internete,  kam įdomų:



Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
čia visos navigacijos :baisu:
Per savaitgalį sukišau nemokamai Sigic 15.2.0 į Androidinę planšetę. Dar taip lengvai ir primityviai nebuvo nei su IGO, nei su TomTom. Veikia be priekaištų, nebent yra laiko bomba, tad palauksiu...
Į mano turimas tris programas įvedinėjau vienodą maršrutą Telšiai - Klaipėda ir gavau šiuos skirtumus:
1. Tikslų adresą (Klaipėda, Debreceno g. 58B) rado tik IGO. TomTom ir Sigic nerado namo 58B, o rado 58 kuris visai kitame kieme. TomTom ir Vilniuje mane suklaidino be raidžių adrese per kelis namus į šoną...
2. Maršrutas man labai gerai žinomas. Sigic padarė kvailą vingį Klaipėdoje, TomTom keistai apvažinėjo Plungę, IGO Telšiuose pasirinko ne tiesesnį bet gal greitesnį išvažiavimą (tiesesnis turi geležinkelio pervažą, kuri gali užstriginti).
3. Plungėje pasukau važiavimą pro Kretingą, kas prieštaravo navigacijoms. IGO greitai prisitaikė prie mano pasirinkimo, TomTom ilgai siūlė apsisukti, kad prarasti laiką ir nebesutaupyti atstumo. Sigic dar neturėjau.

Po šių rezultatų vis dar lieku IGO gerbeju ir norėčiau daugiau nuomonių su realiais pliusais ir minusais...
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Labai įdomūs testai, bet ir su igo budavo problemų, ankščiau Vilniuje nuo savanorių žiedo link Santariškių butinai vesdavo per miesto centrą , nepriklausomai nuo prioritetu pasirinkimo, senai nebandžiau kaip naujos versijos veikia nežinau.