Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
GPS
Viskas kas su tuom susija, patis aparatai, žemėlapiai, POI ir programos
Kaip nori taip sukis , bet be GPS dabar keliauti nemadinga.
Vien turėti ta žaislą neužtenka, reikia ji dar tinkamai"prifarširuoti" kad jis butu naudingas.kas metus keičiasi keliai, ženklai, greičiai susikaupia nauju POI, greitai suveiks Aurimo kuriama info baze su mums tinkamomis vietomis apie tai čia ir rašome , dalinamės ka iš kur atsisiųsti, o gal ir čia atsiras naujausiu versijų žemėlapiai tinkami mums naudoti :)

Pradžiai LT POI
http://www.poigps.lt/poi_vairuotojams/index.php
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
O kokios ten problemos su tais naujais keliais. "MapPoint Europe 2013" internete jau pusmetis yra. Kiek sudėtingiau su  "ACSI camp europe 2013", nes bent jau man, pavyko tik per emulę. O ten gan ilgas ir nuobodus reikalas. Bet jei neskubant ir specialiai nelaukiant per savaitę tikrai atsipūs.

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Kad nevien mappoint naudojami, as ta ir dar IGO nuolat, o kompas tik planavimui , paieskai, man jis bais didelis nepritaikau vežiotis per langa nieko nesimato ji pasidejus :)
nauji keliai na statosi ir daug ta pati lenkija, vien vilniu paziurejus palei lazdinus galva susisuka  :) bet dabar vaziuojant i norge užkniso neatitikimai su greicio ribojimais, tas vis rėkia, kad viršiju, nors ženklai rodo, kad viskas ok....
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:
Kad nevien mappoint naudojami, as ta ir dar IGO nuolat, o kompas tik planavimui , paieskai, man jis bais didelis nepritaikau vežiotis per langa nieko nesimato ji pasidejus :)
nauji keliai na statosi ir daug ta pati lenkija, vien vilniu paziurejus palei lazdinus galva susisuka  :) bet dabar vaziuojant i norge užkniso neatitikimai su greicio ribojimais, tas vis rėkia, kad viršiju, nors ženklai rodo, kad viskas ok....
Aš tai planuodamas objektų pridedu daugiau, nei įmanoma spėti aplankyti, o sprendimai kartais priimami jau važiojant ar sustojus kavai, tad be kompo taip nesigautų. O ir ekranas didelis man patogiau. Kompui tik "spec" vietą reikia įrengti 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tai taip ir teisinga, pasirinkti daug, o po to pagal nuotaika :)
mes tik krypti pasirenkam dažniausiai, kompas sustojus jungiamas ir žiūrima kas ir kur , ten ir map point ir acsi , veliau kirptis su gps ir važiuoji
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Man su GPS zymiai patogiau.

Kompas su Map point tik keliones planavimui, lankytinoms ir nakvynes vietoms.

Siandien i GPS man turi suinstaliuot nemokamu nakvyniu Austrijoje, Vokietijoje, Italijoje, Prancuzijoje taskus. Paziuresim ar patogu.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dainiau, o koki GPS naudoji? Ir kiek tau atseis tas minetas papildimas?
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Esu gyvenime matęs labai baisių dalykų. Bet tą map pointą pavindinčiau vienu baisiausių. Vien sužinojas, kad daugelis vargsta su tokiu daiktu noriu greičiau sukurti kažką normalesnio :)


O jeigu iš mūsų patirties dėl GPS, niekada nenaudojam jokiu specilizuotų prietaisų, susimetam į telefoną pirmą pasitaikiusią programą ir lekiam :)
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Dar belipdydamas tą programą koordinačių atradau tokį puslapį: http://poi.gps-data-team.com/ čia didelis bardakėlis, bet aš jau turiu pora scriptų kurie atrinkinėja ta bardakėlį ir bus sudėta tik tie POI kurie turi wikipedia aprašyma ir nuotraukas.
Čia kaip pvz FR ir jos turistinės atrakcijos: http://poi.gps-data-team.com/france/tourist_locations/
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
oooo, kokios geros naujienos :) laukiu nesulaukiu rezultatu ir ieskau tautinio paveldo tiekeju atsiskaitimams :)