Home

Forumas

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Algirdas.S parašė:

Mano hymerio galas aliuminio,tai kai ieskojau kur grezt laikikliui skyles,padejo magnetas,nes po aliuminiu buvo spec metalines juostos dviraciu laikikliui tvirtinti:)
Tai, ko mes nežinojome.... Dabar viskas savo vietoje, nes priešingu atveju, kemperio sienų laikomoji galia būtų po klaustuku
Bet tai yra ne pas visus. Net to pacio modelio. Tai vadinasi uzsakant kemperi " paruosimas dviraciu laikikliui" . Sitas juostas turetu rodyti ir tas aparatas kur rodo mediena . Beje man kilo dar viena mintis , kuria isprovokavo tas rasotas pavirsius. Daugelis telefonu turi rezima kaip termovizoriaus. Rodo siltesnius ir saltesnius kunus. Turetu rodyti skirtingas temperaturas ant sienos. 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Bet tai yra ne pas visus. Net to pacio modelio. Tai vadinasi uzsakant kemperi ' paruosimas dviraciu laikikliui' . Sitas juostas turetu rodyti ir tas aparatas kur rodo mediena . Beje man kilo dar viena mintis , kuria isprovokavo tas rasotas pavirsius. Daugelis telefonu turi rezima kaip termovizoriaus. Rodo siltesnius ir saltesnius kunus. Turetu rodyti skirtingas temperaturas ant sienos. 
Tik specializuoti telefonai turi termovizoriaus funkciją, kitiems reikia spec priedų, kamerų. Jei apie programėles, tai ten imituoja termo nuotraukas, tipo darytos su termovizorium.
Reiskiasi pamelavau?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Reiskiasi pamelavau?
Šitas turi CAT, tai kaip ir nepameluota iš esmės :) , tik dėl "daugelis" kiek perdėtai pasakyta :hi:
Na atsiprasau jei ka suklaidinau.