Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
tas papildomas blokatorius tai butinas, kitaip nesilaiko , amžinai nurieda, reikia nusipirkti, o kas ten per loveliai?
Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
grynai loveliai, įvažiuoji į juos ir padanga remiasi didesniu plotu, o ne vien tik tiek kiek su žeme butu jei be lovelio
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Apie lovelius nieko nepasakysiu, o blokatoriai išties būtini. Šie blokatoriai pritaikyti būtent tiems pleištams.
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Mindaugai, turiu, kaip Dainius vadina, tuos pleištus, galiu paskolint pabandymui. Pats naudojau kelis kartus, man sunkumų kokių nors jie nesukėlė, tiesiog padedi po ratu ir užvažiuoji, blokatorių nepirkau, bet jų kažkaip ir neprireikė, kai užvažiuoji, rankinį užtrauki, pavarą įjungi ir stovi auto. :hmz:

Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Olegas.I parašė:
Mindaugai, turiu, kaip Dainius vadina, tuos pleištus, galiu paskolint pabandymui. Pats naudojau kelis kartus, man sunkumų kokių nors jie nesukėlė, tiesiog padedi po ratu ir užvažiuoji, blokatorių nepirkau, bet jų kažkaip ir neprireikė, kai užvažiuoji, rankinį užtrauki, pavarą įjungi ir stovi auto. :hmz:

Pritariu. Pleištai tiems, kam su rankiniu bėda :B  „Pleištai“ turi pakopas, sustoji ant jų ir nesiveržia riedėti. Kaip rašiau, 6 metus patogiai naudojuosi. Prie tai turėtame kemperyje įsigijus gavau keisti rankinio trosą. Manau, reikia turėti tvarkingus stabdžius, o ne atramas ;-). Kur kalnuose, užvirus skysčiui, gali praversti ir rankinis, o kaladėlė,deja, ne.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Kaip sako arabų patarlė, "Alachu pasitkėk, o kupranugarį vis tiek pririšk."  :)
Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
Dainius.D parašė:
Kaip sako arabų patarlė, "Alachu pasitkėk, o kupranugarį vis tiek pririšk."  :)

čia rimtai tokia patarlė yra, ar sugalvota iš eigos? :)
Tai vat ir žiuriu su tais pleištais - yra pakopiniai ir tolygūs, manau kad pakopiniai patogesni tam klausimui.

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
mano patirtis tokia, jei žeme minkšta (dirvonas koks) tie "tramplinai" išlinksta/išsiriečia, tada ir prasideda tos anomalijos, na rankinis ir visa kita visais atvejais gerai, bet nera geresnio rankinio, nei plita po ratu:B, ka nors tureti pakisti reikia, nes skirtingais atvejais (rankinis bevažiuojant išsidėvėjo) ar dar koks nelygumas , gerai turėti, o kai sistema suderinta ir tos plastmasės tarpusavi dera yra gerai, ismeigiai ir turi.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Aš pirkau šituos tik be priedų ir krepšio:
http://www.frolishop.com/reisemobilzubehoer/auffahrkeile/16/maxi-keil?c=2158
Manau tikrai geresni už Fiamma tuos geltonus ir laiptuotus. Daugelį jų teko matyti aplaužytais priekiais dėl nelygaus reljefo. Šiuos teko statyti ir ant akmenų- deformuojasi, bet nuvažiavus gryžta į pradinę formą ir niekas nelūžta :geras:
Man patogesni už laiptuotus dėl to, kad užvažiavęs gali sustoti bet kokiame aukštyje, o ne 3-ose fiksuotose padėtyse ir berods jie dar aukštesni už Fiamminius.
Fiksavimui man pakanka rankinio ir pavaros, bet turiu pasidaręs ir medinius pleištus, kurių tubūt dar nenaudojau :D
Iš FROLI veža ir Movera (bent jau veždavo) reikia paskambinti ir pasišnekėti- gaunasi pigiau nei pačiam siųstis.
Žinutės: 953
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Tomas.M parašė:
Gal kas nors turit pora Ducato R16 ratlankių pardavimui?
Tomai , siandien tarp draugu kurie vazineja Dukat*ais isejo kalba apie ratlankius, tai sake Kaune po Lampedziu tiltu yra kazkokia firma ardo ir taiso Fiat*us, o ratlankius pas juos pirko po 50lt jeigu nauji ( nuo atsarginiu ratu ) tai 80 lt  nezinau kiek tiesos ,bet tel nr paemiau turi pasiskambinti 868725057