Home

Forumas

Žinutės: 199
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-10-21
Kalėdų mugė! Nuostabiai graži kasmetinė Dikenso Kalėdų mugė San Franciske! 

Gražiais senoviniais rūbais pasipuošę žmonės, visur šokiai, spektakliai, pasirodymai, kvapnūs kepami migdolai, parduodami gražūs dirbiniai, tikros princesių suknelės ir skrybėlės... Pasijunti tikrai kaip Dikenso romanuose, viskas taip gyva...

Mums labai patiko. Dalinamės!

VIDEO




Žinutės: 199
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-10-21
San Franciske yra daug įdomių dalykų. Vienas jų - gatvelė, kuri vadinama kreiviausia pasaulyje. Ji yra labai vingiuota, tai gerai matosi video. Ji buvo suprojektuota ir pastatyta 1922 metais, su tikslu sumažinti natūralų gatvės nuolydį, kuris siekia net 27 laipsnius, ir jokios transporto priemonės negalėjo važinėti. Apskritai, San Franciske gyvenančių žmonių turbūt yra labai raumeningos kojos - čia nuolat lipi arba aukštyn, arba leidiesi žemyn. Miestas išsidėstęs ant kalvų. Antroje video dalyje gerai matosi gatvių nuolydžiai.

VIDEO



Žinutės: 199
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-10-21
Mes net 3 mėnesius! išbuvome vienoje vietoje - Berklio mieste Kalifornijoje. Mums ten patiko, ten gyvena mūsų draugai, ten yra ir puiki vaikus mokančių namuose šeimų grupė, su kuria susidraugavome ir dažnai susitikome. Vaikai lankė būrelius, sportą,  dažnai lankėmės bibliotekoje - darėme visą tai, ko trūksta, kai nuolat keliauji. Buvo gerai, bet.... pasaulis mus kviečia toliau su juo pažindintis :) Aplankyti naujas nematytas vietas, susitikti su pasiilgtais kelionių draugais, susirasti naujų.

Keliausime per visą Ameriką - iš Kalifornijos į Floridą - žiemos rojų. Šįkart važiuosime per pietinę šalies dalį (anksčiau nuvažiavome nuo rytinės pakrantės iki vakarinės per šiaurę), taigi pamatysime, ko dar nematę. Stay tuned :)

VIDEO


Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Irina, o kaip čia yra ,kad kai kurie iš europos gabenasi kemperius į JAV keliavimui ?Gal teko sutikti ar šiaip yra informacija koks čia išskaičiavimas? Manau po jusu reportažu yra kas galvoja apie keliones po JAV ir svarsto įvairius variantus,gali buti aktuali informacija.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Įsikišiu aš:) Pernai žiūrinėjau šitą variantą- keltas RO-RO tipo, kemperiui berods apie 800-900eur į vieną galą, plaukia ~3sav. Ro-Ro. Man rodos pigiau nei nuomotis vietoje. Nebent ten pirkti kemperį ir parduoti išvažiuojant.

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Įsikišiu aš:) Pernai žiūrinėjau šitą variantą- keltas RO-RO tipo, kemperiui berods apie 800-900eur į vieną galą, plaukia ~3sav. Ro-Ro. Man rodos pigiau nei nuomotis vietoje. Nebent ten pirkti kemperį ir parduoti išvažiuojant.


Pigiau ar ne tai tik laiko klausimas. Del savaites ar dvieju niekam neidomu, o 2-3 men jau visai gerai. O nupirkti tai paprasta bet parduok po to kad gudras. 
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Todėl man RO-RO keltas pasirodė priimtiniausias variantas :hmz:

Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Eh, kad taip pusmečiui:driving:
Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Renius.L parašė:
Eh, kad taip pusmečiui:driving:
Bandysim?
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Zenonas.K parašė:
Renius.L parašė:
Eh, kad taip pusmečiui:driving:
Bandysim?
kai išeisim į pensiją:D