Home

Forumas

Matai Justinai moveris kaip ir ne prie ko. Priekaba paprastai neturi tokios instaliacijos kaip kemperis. Moverius stato priekabose. As dedu ant savo priekabos kuria tempiu kemperiu. Jei tai saules valdiklis, kad ir negalingas jis turejo buti skirtas nedideliam akumuliatoriui krauti. Kas man irgi butu gerai. Nereiketu kaisioti pakrovejo i rozete kad pakraut moberiu akumus. Uzmesciau kokia panele ir nesuki galvos. Tam is tiesu ir aiskinuosi. Realiai kam priekaboje dar gali buti reikalinga? Kokios irangos ten yra? 


Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Dabartinese priekabose irangos yra tiek pat kiek ir kemperiuose.Si savatgali maciau suomiu atsivilkta  priekaba net su triaukste lova vaikams :) ,dideliu saldytuvu,auto sat antena ir stacionaria kondiske,bei elektriniu laipteliu.Vidaus krovimo-valdymo blokai ju nei kiek ne kitokie nei kemperio.Nes viska reikia valdyt taip pat.Vienintelis skirtumas kad ikisus i rozete laida,nekraunamas uzvedimo akumuliatorius.
Nu ir nera krovimo nuo masinos turbut. Na va is to ka isvardijai nelabai kas cia gali buti. Net nezinau...
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Jei reikia saules priekabai,pasiimciau  šita komplekta ar kažka panašaus ir nesukčiau galvos.Visi laidai ir instaliacijos priemonės vienoj dėžėj.O ta dėžute pasidečiau kur garaže,kaip aš vadinu "i kibira" ,kad subrendus situacijai ja susirast ir panaudot ;)
Aš toki "kibira " su kemperio smulkme turiu-gėris būna kai ko prireikia ir ten randi :)
O geras. Aciu Justinai. Reikes rimtai apsvarstyti ir jauciu isigyti. Esu “zaliqas “ sioje srityje, todel uzduosiu gal durna klausima, bet... man tokio komplektelio pakaktu moverio akumuliatoriui pamaitinti? Akumuliatorius 85 ah AGM. Aciu 
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Marijus.K parašė:
O geras. Aciu Justinai. Reikes rimtai apsvarstyti ir jauciu isigyti. Esu “zaliqas “ sioje srityje, todel uzduosiu gal durna klausima, bet... man tokio komplektelio pakaktu moverio akumuliatoriui pamaitinti? Akumuliatorius 85 ah AGM. Aciu 
Tikrai laisvai užteks sio komplekto.Pasiskambink jiems,dauguma prekiu turi vietoje sandelyje.Tik atkreipk demesi kad si plokste klijuojasi tiesiai ant pagrindo,jis turi but kietas.Bet kolektorius labai lengvas.
As siandien jei neprades lyti,desiu 185w plokste ant kemperio stogo.Bet ta galinguma pasirinkau tik todel,kad kemperis su automatine sat lekste ir vesintuvu.Norisi kad po vesinimo dienos metu liktu bent kazkas vakarui.Man su saule reikia kompensuot dienos nuostolius bunant kur nors prie ezero LT.Vaziuojant i užsieni elektros nepritrunku,nes nakvojam kempinguose.
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Marijus.K parašė:
O geras. Aciu Justinai. Reikes rimtai apsvarstyti ir jauciu isigyti. Esu “zaliqas “ sioje srityje, todel uzduosiu gal durna klausima, bet... man tokio komplektelio pakaktu moverio akumuliatoriui pamaitinti? Akumuliatorius 85 ah AGM. Aciu 
Dar reikia paklaust ar valdiklis komplekte tinkamas AGM akumui,nes kiek žinau šio tipo akumuliatoriams šiek tiek skiriasi krovimo itampa.Bet skirtumas nėra labai didelis,čia gal labiau aktualu jei toks akumas sumontuotas budos ir kas dien "drožiamas"
O jei klijuoti ant priekabos tento stogo negerai?
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Marijus.K parašė:
O jei klijuoti ant priekabos tento stogo negerai?
Nemanau kad ji yra ant tiek lanksti.Ta plokste lenkiasi neperdaugiausiai.Pvz. : ja galima islenkt ant alkovos .Bet virs tento visada galima uzdet lengva aliuminini remeli ir prie jo tvirtint plokste
O tai gal pas juos ir tu remeliu yra?