Home

Forumas

Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Marijus.K parašė:
O tai gal pas juos ir tu remeliu yra?
Giliai abejoju,jie tiesiog komplektus veža.Kitu atveju reik tiesiog pačiam pasikomplektuot.As pvz saulės baterija 185₩ nupirkau už 75€ ir valdiklio vertė kokiu 20€,kuris tam minėtam "kibire" garaže gulėjo.Dar koki 25 € geri gumuoti laidai ir originalios jungtys.Tiesiog pačiam numečiau nuoroda viso komplekto
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Va prašau  komplektas su standžia baterija ir viskuo kuom reikia.Iki namu max savaitė ir ateina.Aš penktadieni paskutinius siuntinius užsakiau iš šitos vietos,ryt jau bus Kauno centriniam sandelyje,poryt -Vilniuje
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Saulės reikalai man atrodo pigiausia čia. Ir dar vienas žymiausių tos srities gamintojų.

Cia Tomai, nerandu angliskai. Cia tik olandams? Ar Tu manai kad Tavo pasiulytas komplektas geresnis?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Aš tai imčiau kokiai lt firmeliai paskambinčiau kurie tuom užsiima ir pasitarčiau, niekas neprimuš, o supratimas atsiras,, kad ir šitie su kuriais pats bendravau ir pirkausi iš jų
Matai Robertai, mano noras yra neisleisti daug pinigu siam reikalui, nes tai nera butinybe. Ta saule turi pakrauti moverio akumuliatoriu, kad nereiktu su pakroveju krauti kai vaziuoji. Tai is esmes reikia paprasto primityvaus daikto, kuri uzdesiu ant priekabos stogo ir prijungsiu prie priekabos akumuliatoriaus. Principas aiskus. Man is esmes patinka ir tinka tiek Tomo pasiulytas tiek Justino variantas.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Matai Robertai, mano noras yra neisleisti daug pinigu siam reikalui, nes tai nera butinybe. Ta saule turi pakrauti moverio akumuliatoriu, kad nereiktu su pakroveju krauti kai vaziuoji. Tai is esmes reikia paprasto primityvaus daikto, kuri uzdesiu ant priekabos stogo ir prijungsiu prie priekabos akumuliatoriaus. Principas aiskus. Man is esmes patinka ir tinka tiek Tomo pasiulytas tiek Justino variantas.
O tai krauti nuo automobilio kuom blogai? Dar mažiau investicijų ir daugiau garantijų. Saulė pasiteisina kai ilgiau stovi ir pastoviai naudoji, kau daugiai važiuoji ir tik kartais pasinaudoji tai optimalu nuo auto pasikrauti ir nežaisti  su visokiomis konstrukcijomis.
Kiek as suprantu reik papildoma pliusa nuo kazkur vest. Pas mane traliukas dengtas, tai ten junginek. Galvoju padarysiu autonomine sistema. Nera aisku ten problema ikist pakroveja i rozete. Uztai galvoju patobulint, nes dar sugalvojau pastatyti dar du moverius, isviso bus keturi. Reiks akuma galingesni. Nu zodziu, is neturejimo kuo uzsiimt prie kemperio...
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
Aš tai imčiau kokiai lt firmeliai paskambinčiau kurie tuom užsiima ir pasitarčiau, niekas neprimuš, o supratimas atsiras,, kad ir šitie su kuriais pats bendravau ir pirkausi iš jų
Brangu pas juos.  Senajam kemperiukui pirkau butent cia. Tuomet atrode geras pasirinkimas. Dabar yra gerokai pigiau. Valdikli siunciausi tikra MPPT is Aliexpres, o moduli is skelbiu.lt
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
O tai gal pas juos ir tu remeliu yra?
Imi plastiko gabala, klijuoji ta lankstu moduli, tvirtini prie tento ir "vualia" !