Home

Forumas

J.J
tai dabar ce engsit mus uz tai.....  o ir isviso kas jums geresni draugai...- mes ar tie kroatu muitininkai.:geda:
Marijau , nei Coin Perdu , nei Korsikos Patrimonio Lietuvoje nera..☺☺☺cia as apie vyno rusis
Žinutės: 953
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Viktoras.J parašė:
labai jau pyyykti  muitininkai  kroatu pasitaike... dukrytes pasas  buvo pasibaiges galiojimas tai ir uz kisi neileido teko vaziuoti kur akys veda....:geda:
Tai ce dar aciu pasakykit Viktorai, kad nepraleido, nes jei butu viduje salies patikrine, tai ilgai butu uzsitesusi Jusu kelione, butumet tikrai papuole ne pagal plana, o ir pasas,  ne zemelapis ant kurio uzsirasot GPS , ant jo neuzrasysi GALIOJA DAR. 
Keliavimas su netvarkingais dokumentais jau ne prie polekiu priskiriama. Cia jau kai kas kita.:(
J.J
ce dvigubi standartai....... irakieciam ir sirieciam mat galima o mums ne.. mes kaip kokie  treciarusiai.... siulau visiems draugiskai   imti ir atkersyti tiems kroatams...kaip atkersyti  dar nezinau bet kad reikia tai tikrai esu apsisprendes.
Žinutės: 953
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Viktoras.J parašė:
ce dvigubi standartai....... irakieciam ir sirieciam mat galima o mums ne.. mes kaip kokie  treciarusiai.... siulau visiems draugiskai   imti ir atkersyti tiems kroatams...kaip atkersyti  dar nezinau bet kad reikia tai tikrai esu apsisprendes.
Cia jau terorizmu kvepia, gal ce Jus nekersykit Viktorai, o geriau taip vaziuokit sienu ten jau nebera. 
Ko gero kersyti reikia tam, kuris upelyje gyvena , o ne muitininkams;-)
J.J
bet pajemu ju turizmo sektoriui as tikrai neatnesiu, lai nesitiki.
Ko gero isgyvens jie.
Žinutės: 318
Nuotraukos: 28
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-08
Man kelionė prasideda ne nuo įsėdimo į kemperį, o nuo idėjos kur šįkart lėksim. Tas laukimas, dėliojimasis maršruto ( apžvelgu ne vieną variantą - jei norėsis nusukt  nuo kelio), įdomių vietų nakvynei ir šiaip aplankymui pamatymas - man tai kelionės dalis :). Beje, labai stengiuosi dar namie pažiūrėti ką pakeliui galima įdomaus pamatyti, nes gali pravažiuoti kokį nesvietišką grožį nenusukęs nuo kelio koki 10km...