Home

Forumas

Man susiformavo įspūdis,kad viską labai tiksliai susiplanuojat,susižymit ir po to labai nuosekliai keliaujate pagal planą.Tai ir kilo klausimas,-kada atostogaujate?:):):)
Žinutės: 953
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Daina.P parašė:
Man susiformavo įspūdis,kad viską labai tiksliai susiplanuojat,susižymit ir po to labai nuosekliai keliaujate pagal planą.Tai ir kilo klausimas,-kada atostogaujate?:):):)
:D:geras: geras klausimas
Žinutės: 2187
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Visi žmonės skirtingi. Vieniems atostogos neįsivaizduojamos be "kumpių rūkimo pleže", kitiems pats keliavimas tai ir yra pats tikrų tikriausias atostogavimo būdas:juokas:
Arvydas.I parašė:
Visi žmonės skirtingi. Vieniems atostogos neįsivaizduojamos be 'kumpių rūkimo pleže', kitiems pats keliavimas tai ir yra pats tikrų tikriausias atostogavimo būdas:juokas:
Be abejonės ,taip.Mane ir domina tik keliavimo būdai - ar tiksliai suplanuotas, ar laisvas polėkis.
Žinutės: 2187
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Jeigu būtų galimybės, tiek lake, tiek finansinės keliauti ne 4-5 savaites metuose, o bent 6 mėn., manau, prioritetas tikrai būtų polėkis:sokiai:
Žinutės: 45
Nuotraukos: 576
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-03
Daina.P parašė:
Man susiformavo įspūdis,kad viską labai tiksliai susiplanuojat,susižymit ir po to labai nuosekliai keliaujate pagal planą.Tai ir kilo klausimas,-kada atostogaujate?:):):)
pilnai pritariu siam klausimui:taip:
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Kažkada buvo klausimas gal p. Adamkui, o gal ir ne - kiek užtrunkate pasiruošti 1min kalbai per televiziją?
Atsakymas- savaitę.
O kiek reikia laiko pasiruošti 1val kalbai?
Atsakymas- dienos.
O kiek reiktų laiko, jei kalbėtumėte visą dieną?
Atsakymas- galim pradėti jau dabar:)
Man taip pat ir su kelionėm- kai turi 14-15d metuose, ruošiesi visą žiemą. Juolab , kad planavimas taip pat teikia malonumą.

Žinutės: 266
Nuotraukos: 106
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-12-27
Pritariu Tomui, kad planavimas tap pat teikia malonuma.
Žinutės: 2187
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
 Mano paskutinė kelionė "ale iš polėkio":juokas:, suprask be jokio plano įvyko 1988 m. į VDR (tuometinė sovietų okupuota Vikietijos dalis). Nepasakyčiau, kad jaučiausi komfortabiliai, kai reikėdavo susirasti vietą nakvynei:baisu: Nuo to laiko visas kelionęs planuoju - ruošiu labai detalų maršrutą. Kitas reikalas, kad jį pilnai įgivendinti dar nėra niekada "pasisekę":juokas:
 Esant šiuolaikiniam techologijų lygiui, planuoti maršrutą, kai nebereikia braižyti želėlapyje, perskaityti daug kelionių vadovų, tai dar vienas keliautojo džiaugsmas:D
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Kažkada buvo klausimas gal p. Adamkui, o gal ir ne - kiek užtrunkate pasiruošti 1min kalbai per televiziją?
Atsakymas- savaitę.
O kiek reikia laiko pasiruošti 1val kalbai?
Atsakymas- dienos.
O kiek reiktų laiko, jei kalbėtumėte visą dieną?
Atsakymas- galim pradėti jau dabar:)
Man taip pat ir su kelionėm- kai turi 14-15d metuose, ruošiesi visą žiemą. Juolab , kad planavimas taip pat teikia malonumą.


Esu jau kažkur citavęs žymaus Lietuvos keliautojo Antano Poškos žodžius:  "Kelionę planuoti – džiaugsmas. Kelionę vykdyti – katorga. Kelionę prisiminti – visa ko atpildas." Man šių žodžių pradžia ir pabaiga tinka puikiai. Labai patinka kelionę planuoti, domėtis šalimis, iš "kosmoso" apžiūrinėti vietoves. Naudinga susidėlioti visas dominančias vietas. Man svarbu, būnant šalyje, aplankyti tos šalies įžimybes, lankytinas vietas. Labiausiai patinka gamtiniai objektai. Važiuojant  nieko nesusiplanavus- didelė rizika tiesiog pravažiuoti dėmesio vertus objektus. Būtų gaila. Dabar jau žinau, kad negalima pulti į kraštutinumus ir kelionę planuoti, kaip troleibuso tvarkaraštį. Būtina improvizuoti.  Kelioninis džiazas veža :)