Home

Forumas

Jei ryte isvaziuoju visada pervaziuoju Lenkija. Netgi jei vaziuoju per Berlyna. Nes ten berods toliausiai gaunasi per Lenkija. Ir dabar esu Vokietijoje. Velai isvaziavau ir greitai reikejo nuvaziuoti tai: 14.30 is Panevezio, apie 1.30 prie Wroclavo ir ant rytojaus 1500 uz Niurnburgo. Ir cia su priekaba su pakrauta masina. Taip kad 1000 tikrai realu, bet be lankytinu objektu.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Siandien is latvijos vaziavau i kauna tai pagrinde autostrada.Vidutini greiti googlas parode 72 km/h.Tai mano atveju 1000 km butu apie 15 valandu vaziavimo.Ir tai turbut be wc ir degaliniu...
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
čia kempperistai ar maratonininkai lankosi? Kartą teko per 24val iš Paryžiaus į Vilnių parklėkt, na ne su kemperiu aišku, po to darau viską, nebūtų tokių nesamonių, mėgautis reik keliavimu, arba jei reik lėkt, tai lėkt lėktuvu, na keltu dar galima. Juk gyvenimas yra ne rytoj ir ne ten, o čia ir dabar!
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Kemperistai. Niekas turbūt nenori po Lenkiją tąsytis.
Tiek su priekaba, tiek su kemperiu- pirmas sustojimas arba prieš Berlyną (1000km), arba Mikulov (Čekijos- Austrijos siena- 1000km), arba Bolesławiec (900km), priklausomai nuo kelionės krypties. Paskutiniai porą metų (kol mažajai nebuvo 3m) datraukdavau tik iki Wroclaw. Šiemet tikiuosi grafikas atsistatys:)
Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
Ramske.R parašė:
Dėkui už foto.
Pasidalinkite mintimis kiek km. įveikiate startavę? Po kiek km. būna pirmas sustojimas?


mes kiek vaziavome i ta puse tai laikomes to, kad isvaziuojam vakare apie kokia 18d. (maziau kamsciu ir trukdziu kelyje). Nakvyne arba iki arba uz Varsuvos. viskas super, jokiu problemu. Atsikeli, pasikavini, susitvarkai ko reikia ir i autobana... malonumas...
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Puikios mintys.... 
Aš irgi nesuprantu, kur ten lėkti, koks iš tokios kelionės malonumas. Tai graičiau į lenktynes panašu.
Lenkija irgi keičiasi. Ten pakeliui visada randame ką nors naujo aplankyti. Pernai vykdami link Danijos Lenkijos pajūryje (Hel pusesalyje) užsibuvome net tris dienas. O kemperistų yra visur. Vieni tikrai nebūsite.
Jei yra noras pasidaryti "nematomais", nakvynei stokite sutemus ir, manau, niekam nebūsite įdomūs. Nereikėtų sustojimui rinktis didelių miestų. Saugiau kur nors prie pakelės degalinių (būna net aptvertų arba pusiau aptvertų teritorijų) arba pakelės užeigų. Variantų begalės.
Dėl saugumo, tai Prancūzijoje, Kalė tikrai mažiau saugu. Ten be priežiūros kemperio neišdrįsome palikti. Visur pilna su dviračiais ir pėsčiomis slankiojančių "ale abėgelių".... Nepavydžiu vietiniams prancūzams, jie ten atrodo kaip svečiai savo namuose. 
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Pasaulis margas, kemperistai neišimtis. Gaila man savo brangių atostogų, todėl Lenkiją pralėkiu su vėjeliu
 :) Labai norisi greičiau ir toliau kur šilta ir kitaip. Minimum 1200-1500km reikia, kad pasijustum kitaip nei namie- kita architektūra, gamta, kvapai....  O tada jau niekur neskubu. Visi mes skirtingi. Nematau problemos, kai reikia ir naktį pavairuoti- keliai tušti, jokių kamščių. Patinka man.
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
lenkijoj vien http://www.zamki.pl yra ka paziuret :)
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Raimondas.B parašė:
lenkijoj vien http://www.zamki.pl yra ka paziuret :)
Ačiū, Raimondai už nuorodą:geras:
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Renius.L parašė:
Raimondas.B parašė:
lenkijoj vien http://www.zamki.pl yra ka paziuret :)
Ačiū, Raimondai už nuorodą:geras:
Manau cia tas pats tik telefonui ismaniam