Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
mano patirtis tokia:
kol tampiau priekaba, tai nieko kito tik iki min viena kartais dvi nakvynes PL, greitis max 90 kitaip už viršijimą dar turėti problemų, o greitkelį tik statė...o ir mokėti tėn kiektais atrodė kam to reikia.

Senas kemperiukas vėlgi nepalėksi, o važiuoti po 15 val su šeima , tai kaiptais neprilipo man, į Norvegija su draugais važiuodavom , bet tai kiti reikalai, rezultate judėjom panašiai kaip su priekaba.

Dabar kemperis greitesnis , bet tai greičio ribojimas nes virš 3,5 tonos ,  vėl nakvosim lenkijoje :D




Lek Robertai iki vokieciu. As lenkija pasilieku savaitgaliams ir trumpom atostogoms. O vaziuoju pagal nuotaika ir galimybes. Pavargstu , stoju nakvot. jei viskas ok, varau toliau.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Nepykit,vistiek nesuprantu,kaip su senu kemperiu pervaziuot lenkija.Jei man "lekiant" rodo tik 70 km/h vidutini greiti,tai kaip nuo kauno atvairuot 15 valandu nonstop?Kada uzsipilti kuro,pavalgyti?Kaip zmonai pasakyti,kad eitu pailset,nes ziuri,kad neuzmigtum?Ziauriai fainai butu pirmaryta prabusti uz lenku,bet man kol kas tai misija neimanoma...
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Kad atsibusiu pirma ryta uz lenkijos ,tikrai parasysiu kaip tai atsitiko.Ar varikli pasikeiciau ar kemperi,ar lenkija sutrumpejo.Daugiausiai esu vairaves 2500 km vienu prisedimu is anglijos miesto Leeds iki kauno per 30 val,bet tai buvo senai labai,kai dar vejai svilpe galvoj.
Na matai , mes nezinom ka Tu vairuoji. As vaziuoju apie 100, tai beveik visada pervaziuoju. Bet zinok visada pasiplanuoju, kada kamsciai, kada transporto maziau. Bet Tu vistiek parasyk kai iveiksi.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Na matai , mes nezinom ka Tu vairuoji. As vaziuoju apie 100, tai beveik visada pervaziuoju. Bet zinok visada pasiplanuoju, kada kamsciai, kada transporto maziau. Bet Tu vistiek parasyk kai iveiksi.
pala pala, o tai koks maximalus leistinas tau, Marijau, su tavo kemperiu? Man regis piktnaudžiauji...man kai teises dabar laikiau buvo viena bloga informacija, kad virš 3,5 taip greiti apriboja, bet pagalvojau , kad vistiek nelakstau tai nesinervinau.
Zinai, Robertai, pagavai. Vat dabar tiksliai ir nezinau. Galvoju kad 100 autobane, paprastam kely turetu buti 90. Su priekaba 80 km/h. Zinok prigasdino mane pries isvaziuojant kad nevirsyciau. Nes uz karta 100 eur bauda. Ziuriu visi su priekabom lekia gerokai virs 100, tai as atsargiai simteli ant spidometro, pagal navigacija 95 ir atlekiau. Furas palengva lenkdavau ir viskas. 
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
Na matai , mes nezinom ka Tu vairuoji. As vaziuoju apie 100, tai beveik visada pervaziuoju. Bet zinok visada pasiplanuoju, kada kamsciai, kada transporto maziau. Bet Tu vistiek parasyk kai iveiksi.
As vairuoju kas ant avataro uzdeta.Tai kaip ir pas Dainiu Hobby,tik ilgesnis siek tiek. 2,5 be turbinos,55 kw...100 isspaudziu tiesiam kely,bet bendras greitis zymiai mazesnis.
Berods Dainius pasikeite. :) bet ne esme. Na cia nieko broli nepadarysi. O kaip ne karta sakyta, nesvarbu kuo vaziuoji, svarbu kad vaziuoji. 
 As daznai isvaziuoju kokia 5 ryto, kad iki normalaus ryto dasikapstyciau iki Varsuvos. Tada ramiu greiciu vaziuoji netrukdomas. O ir dien alabai ilga nesijaucia. Kitas mano variantas: isvaziuoju po pietu. Taikau kad prie remontu iki Varsuvos buciau po darbo valandu. Maziau eismo. Tada uz Varsuvos stoju ir is ryto startaves vaziuoju jau ramiai toliau. Sio vaziavimo patirtis nelengva: startavau is Panevezio 14 30 berods, nakvojau prie Wroclavo kokia 1.30 o gal jau ir 2 buvo. Skubet reikejo, susivelinau. Siaip naktim stengiuosi nevaziuoti. Nors savo laiku daug nuvaziuota be miego ir poilsio.  Taigi padariau apie 900 km
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Esant galimybei, ir dar skubant, per Lenkiją patogiausia važiuoti šeštadienį arba sekmadienį (blogiau, nes daug važiuoja į bažnyčią). 
Visada stengiuosi taip susiplanuoti, kad kelionė prasidėtų šeštadienį. Vasaros laikotarpiu Lenkijoje savaitgalį beveik nebūna furų.