Home

Forumas

Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Aurelijus.B parašė:
Nėr už ką.
Ten dar šalia yra japoniškas sodas. Bet aš jame nebuvau, kadangi neįleido su mažu sūneliu. Net jei ir tašėje ji neščiausi. 
Ir ligtais dar yra labirintu takas.
Suintrigavai, Aurelijau. Galvoju, kas čia per japoniškas sodas (gal kokios kamasutros motyvais), kad su mažu vaiku (sūneliu) neįleidžia. Antru skaitymu  supratau, kad kalba eina apie šunelį. Pralinksminai :D
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Ričardas.V parašė:
Aurelijus.B parašė:
Nėr už ką.
Ten dar šalia yra japoniškas sodas. Bet aš jame nebuvau, kadangi neįleido su mažu sūneliu. Net jei ir tašėje ji neščiausi. 
Ir ligtais dar yra labirintu takas.
Suintrigavai, Aurelijau. Galvoju, kas čia per japoniškas sodas (gal kokios kamasutros motyvais), kad su mažu vaiku (sūneliu) neįleidžia. Antru skaitymu  supratau, kad kalba eina apie šunelį. Pralinksminai :D
Aha, ir pačiam pasidarė linksma. Geras lepsusas :D
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Joo man irgi kažkaip nejauku pasidarė, kai Aurelijus norėjo sūnelį į tašę įkišti.....  :)
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Dainius.D parašė:
Joo man irgi kažkaip nejauku pasidarė, kai Aurelijus norėjo sūnelį į tašę įkišti.....  :)
Taip jau nutinka su tais telefonais, kai rašai viena, o pasižiūri ir gėda pasidaro. 
Gaila kad pasitaisyti negalimą.
Žinutės: 432
Nuotraukos: 1596
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-06
Aurelijus.B parašė:
Nėr už ką.
Ten dar šalia yra japoniškas sodas. Bet aš jame nebuvau, kadangi neįleido su mažu sūneliu. Net jei ir tašėje ji neščiausi. 
Ir ligtais dar yra labirintu takas.
   Visai patiko tam japoniskam sode,ypac jei oras geras,netoliese,gal uz 2-3 km yra Baltu mitologinis takas ir labirintas,tikrai objektai verti demesio  :) Paziuresiu,kazkur nuotrauku turejau,veliau ikelsiu,gal kam idomu  :)
Žinutės: 318
Nuotraukos: 28
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-08
Nuotraukos būtų labai įdomu.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Jurga.K parašė:

Nuotraukos būtų labai įdomu.
BALTŲ MITOLOGIJOS REKREACINIS (PAŽINTINIS) TAKAS (Baltų Mitologijos Parkas)

Seip dar rekomenduociau Panemune pravazuoti.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Aurelijus.B parašė:
Dainius.D parašė:
Joo man irgi kažkaip nejauku pasidarė, kai Aurelijus norėjo sūnelį į tašę įkišti.....  :)
Taip jau nutinka su tais telefonais, kai rašai viena, o pasižiūri ir gėda pasidaro. 
Gaila kad pasitaisyti negalimą.
Viskas gerai Aurelijau. Taip linksmiau :)
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Žinutės: 3
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-04-26
Taip pat galima apsistoti www.birstonovingis.lt poilsiavietėje. Rami, graži vieta. Šalia nėra ežero, tačiau yra Nemunas.