Home

Forumas

Gavau is Austru atsakyma, visdelto pakanka musu tech paso, bet turi buti irasyta Euro klase. Del coc sertifikato, sventa tiesa. Ne tik skandinavijoje bet niekur uzsienieciams neparduosi savo kemperio. As veziojuosi patvirtinta imones atspaudu, nes kemperis imones. Galima ir notaro, originalo geriau nepamesti.
 Aciu Dariau uz pagyras, taciau siek tiek ima neviltis kai klube tikrai zinau kad vazineja sunkesniu kemperiu, o informacija rasau praktiskai vos ne vienas. Man to nereikia as ir taip zinau. Duodamas noreciau kazkiek gauti. Galvojau kad ateityje butu gerai tureti skyreli su sunkesniu kemperiu temomis. Bet dabar forumas labiau panasus i gerokai padevetu kemperiu dirbtuviu foruma. As ne pries. Bet kas dabar yra naujo, gal po keliu metu ir mes turesime pas save. Taigi naujoves aktualu. Gal tai idomu tik man, nezinau.
Žinutės: 55
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-09-23
Gal tik man taip atrodo, bet labai sunku orientuotis-labai daug temu, viskas susipyne-keliones, ispudziai, kitka ir pan...ka kokia tema kur rasyti neaisku, todel bent as paskaitineju, galva palinksiu-teisingai parasyta, idomu ir nekisu trigrasio... o gal suklysiu...gal netiesa parasysiu...sako kartais geriau protingai patyleti...:)
reiktu gal mazinti temu skaiciu, bet jas labiau sisteminti-nauju temu kurima siulyti pirma Adminui, o jis nusprestu ar nauja vedam ar tai prie kazkurios esamos labiau tinka.
Tai ka dabar parasiau ne apie svorius... istrina tegu adminas ivertnes mano pastebejimus...:)

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
" Bet dabar forumas labiau panasus i gerokai padevetu kemperiu dirbtuviu foruma" 

:hmz:


na ką be veiksi, nevisi galim sau leisti " nuliovus" pirkti, ka turime tą susitvarkom pasitardami ir važiuojam, teisybės dėlei rašom ir apie keliones, taigi ne viskas čia jau taip vienareikšmiška :hi: 
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
' Bet dabar forumas labiau panasus i gerokai padevetu kemperiu dirbtuviu foruma' 

:hmz:




na ką be veiksi, nevisi galim sau leisti ' nuliovus' pirkti, ka turime tą susitvarkom pasitardami ir važiuojam, teisybės dėlei rašom ir apie keliones, taigi ne viskas čia jau taip vienareikšmiška :hi: 
:ok:
Nereikia cia isizeidineti. Tuoj visi sau prisilipdo. Turiu omeny tik tai kad apie naujesnius ir didesnius kemperius nieks nediskutuoja ir nesidalina informacija. Prie ko cia finansines galimybes?
Kazkokie nuolatos isizeisti besitaikancios asmenybes. Atsiprasau, jei isizeidet. Pazemint nieko nenorejau. Bet ka beparasyciau apie didesniu kemperiu problemas ar klausimus, diskusijos labai kuklios. Net ir pats Robertai nelabai siom temom daliniesi. O tikrai klube yra ne tik tokiu kemperistu, bet ir transporto kompanijas turinciu zmoniu. Sunku parasyti kad ir apie mokescius, kuriuos vos ne kasdien moka?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tai kad mano ne toks ir didelis , tik tik peržengia ribą :D, o problemas tai tos pačios kaip ir bet kurio kemperio , tai ką ten išskirsi apart tai kad teisės reikalingos (tik ką išsilaikiau) na ir mokestis už kelius, parkuotis daugiau problemų? Visa kita galioja visiems mažiems ir dideliems, dar ir nevažinėjau niekur , pasivažinėsiu gal kas ir išlis.
Mano toks pats. Ir taisykles kaip paciam galioja. Sekmes vaziuojant.
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:
Tai kad mano ne toks ir didelis , tik tik peržengia ribą :D, o problemas tai tos pačios kaip ir bet kurio kemperio , tai ką ten išskirsi apart tai kad teisės reikalingos (tik ką išsilaikiau) na ir mokestis už kelius, parkuotis daugiau problemų? Visa kita galioja visiems mažiems ir dideliems, dar ir nevažinėjau niekur , pasivažinėsiu gal kas ir išlis.
Sveikinu, Robertai, sėkmingai užbaigus mokslus:plojimai:
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Ačiū, ačiū... buvo ką veikti ta "C" išsilaikyti :sokiai:, "CE" nebenoriu  :ne:
O kas ten. Bilietai tie patys, tik pravaziavimas dasideda ir viskas.