Home

Forumas

Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Tadas.Z parašė:


O kam jus juos dengiat? Paaiskinkit, nes nesuprantu.
Manyčiau , kad dengia dėl viso pikto- jei kažkur praleidžia. Šiaip, saulė yra didžiausias priešas dažams ir dangoms. Aš savo statysiu pakėlęs priekį, kad nesidarytų balos ir viskas.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Rolandas.H parašė:
Tadas.Z parašė:


O kam jus juos dengiat? Paaiskinkit, nes nesuprantu.
Manyčiau , kad dengia dėl viso pikto- jei kažkur praleidžia. Šiaip, saulė yra didžiausias priešas dažams ir dangoms. Aš savo statysiu pakėlęs priekį, kad nesidarytų balos ir viskas.
Butent, Rolandai, teisingai statysi, kad butu nubegimas. Kiek bendrauju su skandinavu prekeiviais, tai jie nesupranta to dengimo. Sake, kaip tik stogas daugiau Sunta nes nera kvepavimo.
Dar kaip Tadas pasidare pakelimus, tai puiku, gaunasi stogines principas ir yra ventiliacija. Medziaga nenusedus ant pacio stogo.
Man buvo nesuprantama, kai matai kemperius apsnigusius koki 30-40cm storiu, bet pasirodo, net gamintojas nerekomenduoja dengti.

Žinutės: 79
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-01-26
Galvojau as irgi tik pakelsiu prieki kad butu nubegimas ir viskas bet ziema manau vistiek jai nemazai prisnigtu tai reiktu valyti ta sniega o jai slapdribinis tai ilgai tirptu nubeginetu,o pasalus staigiai viskas virstu ledu, o kai ira kokiu smulkiu grioveliu tarp liuku ar kitu plasmasiu vanduo stovi o kai sala pleciasi ir lauzo viska. Tai manau taip uzdenges man bus geriau ir vanduo nepatenka ir sniegas ziema nuziuoze lengviau.
Na bet cia tik mano nuomuone.Taip pat gerbiu ir kitu nuomuones:)
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Visada pakeliu priekį. Tas efektyvu, kai pliusas. Prie minuso ar nulio sniegas laikosi ir kiek sušilus po truputi tirpsta, nakti vėl sušala ir nieko gero iš to nėra. Mano supratimu pakeltas tentas virš kemperio stogo- puikus sprendimas!

Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
As apie tuos apdengimus konstavausi su ne vienu pardaveju, kurie prekiauja naujais kemperiais.
Nei vienas nerekomenduoja apdengineti. Net uzdangalu pardavejai nerodo foto su apsnigtu kemperiu.
Sunta kemperis su apdangalu. Jei kemperis stovi pasvires, ne sonu ,o i prieki ar i gala, to pakanka. Vandens sluosnis nesusidaro 1-2cm , FIZIKA.
Bet kaip Tadas pasisenge padaryti pakilimus, jis sutimo isvengs, nes stogas kvepuos. 
Apdangalus naudoja daugiau del to, jei stovi kemperis tarp medziu, kad apsaugotu nuo lapu.
Tai kiekvieno asmeninis sprendimas, bet noriu tik pakonsultuoti, kad neverta pinigu ismesti bereikalingai. 
Žinutės: 79
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-01-26
As tik dengiu ziemai nuo sniego,nes kitu metu vanduo nubega o ziema kaip ir Dainius minejo ant saulutes ar siltesne diena sniegas patirpsta o naktim pasala ir susidaro ledas kuris tikrai ne i nauda.
Na kaip bebutu mano nuomuone kuo maziau vandens ir dregmes visur papuola tuo geriau.
Kaip sakoma “Lasas po laso ir akmeni prataso” :)
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Dar galima taip "uždengti"....