Home

Forumas

Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Arvydas.I parašė:
Man, žiūrint į kolonų konstrukciją, norėtųsi daugiau kolonų ryšių. Matosi tik du įstriži. Tokia konstrukcija, susidėjus dviems nepalankiausioms apkrovoms (sniego ir smarkaus vėjo) vienu metu, gali prarasti stabilumą... ir 'atsigulti'. Nesakau, kad tai būtinai įvyks (gal viską skaičiavote, tada viskas ok), bet, iš pažiūros tokia tikimybė yra.
Zinai kai daro draugas "ai dasidesi,neturiu laiko".Zinau,kad reikia,gal rudeni daeisiu iki tu statramsciu.Siaip ziema atlaike,bet vis stebejau ar kas vyksta.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
Bet Giedriau cia dar ir mano tilptu. Ir su visa priekaba ko gero. 
Cia kazkaip nuotraukoj atrodo ilga.Bendras ilgis apie 8-9 metrus.Siaip labai patenkintas,tik dar nebaigta.
Na kai man dare irgi baisiai gasdino nepala kiomis salygomis. Tai man gavosi konstrukcija metaline masyvi. Net nezinau ar tokios reikia.
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Giedrius.Š parašė:
Arvydas.I parašė:
Man, žiūrint į kolonų konstrukciją, norėtųsi daugiau kolonų ryšių. Matosi tik du įstriži. Tokia konstrukcija, susidėjus dviems nepalankiausioms apkrovoms (sniego ir smarkaus vėjo) vienu metu, gali prarasti stabilumą... ir 'atsigulti'. Nesakau, kad tai būtinai įvyks (gal viską skaičiavote, tada viskas ok), bet, iš pažiūros tokia tikimybė yra.
Zinai kai daro draugas 'ai dasidesi,neturiu laiko'.Zinau,kad reikia,gal rudeni daeisiu iki tu statramsciu.Siaip ziema atlaike,bet vis stebejau ar kas vyksta.
Tokiais atvejais stebėjimas niekaip negelbsti... Vakare, gali būti viskas gerai, o ryte - jau ant žemės, teisingiau ant kemperio :baisu:
 Negąsdinu, taip tiesiog būna.... savo laiku esu daug dirbęs su medinėmis konstrukcijomis.
 
Nepalankiausias apkrovų derinys susidaro visai nelauktai. Tada projektuotojai viską bandė suvesti ant nevalomo sniego, bet tikrovė truputi kitokia. Nuo teisingai suprojektuoto pastato, sniego valyti nereikia. 
 Konstrukcijos, jei gerai pamenu, buvo atvežtos iš Olandijos. Ir, matomai dėl "taupumo":juokas:, neperskaičiuotos mūsų regiono sniego apkrovai. Tad įvyko, kas įvyko..... :hi:
 
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Iki ziemos pasitvarkysiu :geras:
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
Bet Giedriau cia dar ir mano tilptu. Ir su visa priekaba ko gero. 
Taip yra,kad siuo metu turiu 2 kemperius tai abu sukisu po vienu stogu :)
Bagoti gi zmones :). Cia su vienu Tu vaziuoji su kitu zmona?
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Gerai butu,kad zmona kemperi vairuotu :) Tiesiog kemperi pakeitem is labai seno i tiesiog sena,tai dabar pardavineju.Nenorejau likti visai be nieko.
O as siandien pasigirt galiu. Neziurint kad zmona draugiskai padeda uzkrauti nukrauti masina nuo priekabos, siandien ismoko ir pakeisg mane . Gales pavairuot jei per kamscius uzsimanysiu i tualeta. Taip kad snekink savo zmona. Beje Sveicarijoje sutikau labai daug vairuojanciu kemperius moteru. Nemanau kad jos nesugeba ar yra iskirtinai prastesnes kad nepavairuotu. Taigi pirmyn.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
O as siandien pasigirt galiu. Neziurint kad zmona draugiskai padeda uzkrauti nukrauti masina nuo priekabos, siandien ismoko ir pakeisg mane . Gales pavairuot jei per kamscius uzsimanysiu i tualeta. Taip kad snekink savo zmona. Beje Sveicarijoje sutikau labai daug vairuojanciu kemperius moteru. Nemanau kad jos nesugeba ar yra iskirtinai prastesnes kad nepavairuotu. Taigi pirmyn.
Ypac sia vasara europoj per atostogas irgi maciau labai daug vairuojanciu moteru.Tiesa,siemet laikiausi c,ce kategorijas vairavimo mokykloj,tai nemazai moteru maciau ant sunkvezimiu ir net autobusu (lygtais D kategorija).O maniske tai is principo ne ir viskas...