Home

Forumas

Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Mindaugas.Z parašė:
ant lengvikiu nejo tokie bajeriai, o su kemperiu srotais prastai yra ant lt zemes. baldininkus savo vietines gyvenvietes jau apejau. gal pas ka 3d printeris voliojasi?
:D
Žinutės: 68
Nuotraukos: 10
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-29
apie 3D spausdintuvą aš taip pat pagalvoju, bandžiau netgi aiškintis, vienetinei gamybai tokių detalių labai tiktų, bet čia ir skanerio 3D reikėtų. Šiai dienai papraščiau visgi iš stiklo audinio ir dervos pasidarius formą pagal šią detalę. Man taip pat reikia visokių plastikinių detalių, jų neįmanoma nusipirkti arba kainuoja kosminius pinigus (pvz. radau internete plastikinę arką apie galinį ratą - 280 svarų sterlingų), taigi tenka gamintis pačiam.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
gal verta klubui susimesti 3D printeriui, čia visiems reikia kartas nuo karto :) nors bendro naudojimo daiktai ilgai negyvena :)
Žinutės: 68
Nuotraukos: 10
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-29
Sveiki,

Laukiu siuntinio iš UK http://www.leisureshopdirect.com, užsakyta apie 15 pirkinių kemperiui, man parduotuvė patiko, pvz. mano ieškomo liuko dangčio kainos palyginimui su Frankana  katalogu:




Žinutės: 2
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-05-27
Sveiki,

Esu naujokas ir įsigijau prikabinamą namelį Sterling cruach benmore 2007 m. Jis yra su defektu, stovėjo arti laužo, tai dėl to išsilydė vienos puses 3 langai ir apdailos grotelės. Bandžiau ieškoti langų jam, bet kadangi langai išsilydę, mano turimi išmatavimai yra netikslūs, nes nelabai ką randu, langai Polyplastic.
Klausymas: ar galima rasti lango Polyplastic kodą (numerį), nes ant stiklo nelabai yra. Ar kitaip kaip ieškoti? Įkeliu foto tos pusės katros reikia langų (foto ne mano namelio). Ir grotelės apdailos, jas gamina gamintojas kažkoks vienas (kaip Thetford)? Dėkojų už atsakymus.


Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
dar gal tai suzinotum , kreiptis i gamintoja , rasai jam namelio numeri, jie turetu zinoti , ka i sita konkretu nameli sumontavo, o gal ir langus parupins....
Žinutės: 2
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-05-27
Radau nebloga Anglų šrotą http://sfmcaravans.co.uk/
Daug langų yra ir kas geriausia, gali išfiltruoti pagal matmenis.
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
reikia kas tvirta kabli gali prie kemperio primontuoti, standartiniu kabliu montuotojai nesiima (bent nerandu, kas protinga kaina galetu pagamint/sumontuot). Gal ka patarti galite?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
kas metalo darbais užsiima pas tuos galima , gal apsiimtu nestandartini reikala pagaminti.
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
yra tokiu, bet jiems brezini duok, ieskau kurie ne tik gamint gali bet ir pasiprojektuot - palysti po masina sugeba.