Home

Forumas

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Pasidariau pats iš Avensis 2003m kablio.
Šiaip tuo klausimu Kaune gana rimtai dirba ulosservisas.lt


Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
imesiu i privata kontaktus , bandik tartis , daro visokius ciudus , tik nevisada noriai startuoja, kaip paneles įkalbineti kartais reikia :)
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
Aciu Tomui, jei neissispresiu Vilniuj, pasuksiu i Kauna.
Robertui dekui, kita sav. susitiksim su juo.
Žinutės: 75
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-17
Pernai Ulos servise man neapsiėmė įrengti. Tik standartus montuoja. Sakė pasidaryti, kad tvirtinimo konstrukcija išlystų ties buferiu, toliau jau jie primontuotų kablį. Taurigoje bandžiau kalbėti, bet didelio noro ir nerodė, nebent, kaip supratau, kaina bus nemaža. Belieka savo kūryba. Kopijavimui įdėjų galima pasisemti. http://www.frankana.de/Vehicle-Technology/Chassis/Coupling-Devices-24598-EN-FRA.
Dar kažkada teko matyti autopliuse naudotą. Aš bandysiu konstruotis kažką stipresnio, nes kartu ir apie motorolerio aikštelę galvoju.
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
man tik kuryba tiks, vokiecio sumastyta apacioje is galo issitraukianti bagazine lauko baldams, malkoms ir etc, todel reik daryti, kad bagazine liktu funkcionuoti.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Raimondas.B parašė:
man tik kuryba tiks, vokiecio sumastyta apacioje is galo issitraukianti bagazine lauko baldams, malkoms ir etc, todel reik daryti, kad bagazine liktu funkcionuoti.
Įdomus variantas su ta bagažine. Gal nuotrauką įmestumei?
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
Dainius.D parašė:
Raimondas.B parašė:
man tik kuryba tiks, vokiecio sumastyta apacioje is galo issitraukianti bagazine lauko baldams, malkoms ir etc, todel reik daryti, kad bagazine liktu funkcionuoti.
Įdomus variantas su ta bagažine. Gal nuotrauką įmestumei?
tokia foto turiu, nusileidzia zemyn ir issitraukia kaip stalcius:

Žinutės: 57
Nuotraukos: 3
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-10
pasiemi panasu is srotu  kazka panas [galima paziureti pvz. LYTAGROJ ] , o jau primontuoti ,manau meistru rasi .
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
jau metalistai padare, aciu Robertui.M uz rekomendacijas
Žinutės: 1
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-08-13
Sveiki, gal kas galetu patarti, kur galima butu gauti siam Heku 230 kemperiui galiniu detaliu. Aciu.