Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Lufo.L parašė:
Na, kad ir didesnis variantas, pusiau integruotas, bet vistiek noriu sužinoti, kaip galima būtų rasti sprendimą išgyventi šaltuoju metu. Internete yra pavyzdžių, kaip švedai arba kanadiečiai poliarinius šalčius išgyvena:) (beje, netgi ir mikriukuose). Ir tikrai nemanau, jog tokie dideli kaštai. Daug problemų išspręstų vien kokybiškas miegmaišis:) Man įdomu, ar gamykliški tokie žieminiai variantai egzistuoja rinkoje? Arba bent savadarbiai..Nelabai randu pardavimuose net užsieniuose  kažkokių specialiai paruoštų kemperių...arba nemoku ieškoti:) 
Miegmaišis naktį, o diena? o vandens sistėma irgi miegmaišyje? palauk kelis men , ateis žiema, va ir pasidarik testa atkris daugybe klausymų, o ir kemperio  nuoma žiema susiorganizuok, tada nuomos kainos krenta ir patirties tinkamos gausi .
Man tai Jus vyrukai su tais manevringumais juokingi darotes. Vairuoju 14 metru sastata, kiti matmenys irgi didesni nei Jusu visu. Ir ka , siandien su Mini cooper nuvaziavau 100 km autobanu iki Rothenburgo per 45 min, pasivaiksciojau ir atgal. Tas pats buvo su Dresdenu. Ne vienas neprisiparkuojate miesto aikstelese pozeminese ir tt. Taip kad tas manevringumas labai apgaulingas. Manau is Jusu kompanijos as esu manevringiausiais. Keikvienam savo. 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Viskas būtų šaunu su tuo cooper, jei nuvažiavus 100 km, nereikėtų grįšti atgal pasiimti kemperį.:hi:
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Man tai Jus vyrukai su tais manevringumais juokingi darotes. Vairuoju 14 metru sastata, kiti matmenys irgi didesni nei Jusu visu. Ir ka , siandien su Mini cooper nuvaziavau 100 km autobanu iki Rothenburgo per 45 min, pasivaiksciojau ir atgal. Tas pats buvo su Dresdenu. Ne vienas neprisiparkuojate miesto aikstelese pozeminese ir tt. Taip kad tas manevringumas labai apgaulingas. Manau is Jusu kompanijos as esu manevringiausiais. Keikvienam savo. 
Net ir tavo mini cuper nepravažiuos kur pralenda nekaikuriu  "Vespa" , taigi koks bebutum geras visada atsiras geresniu :B, prisaiauginti visokių priedų ne visiems ir ne visada tinka, norisi paprasčiausiai važiuoti kemperių....
Gali vaziuoti ne 100 , 50 ar 20 km pasistati ir apvazineji apylinkes ir toliau. Kur skubeti, laiko tai yra. Ryt vaziuoju i Niurnberga, uz 46 km centras, poryt i Bamberga uz 30km. Ar privazinesi tiek su kemperiu?
Žinutės: 7
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-25
Robertas.M parašė:
Lufo.L parašė:
Na, kad ir didesnis variantas, pusiau integruotas, bet vistiek noriu sužinoti, kaip galima būtų rasti sprendimą išgyventi šaltuoju metu. Internete yra pavyzdžių, kaip švedai arba kanadiečiai poliarinius šalčius išgyvena:) (beje, netgi ir mikriukuose). Ir tikrai nemanau, jog tokie dideli kaštai. Daug problemų išspręstų vien kokybiškas miegmaišis:) Man įdomu, ar gamykliški tokie žieminiai variantai egzistuoja rinkoje? Arba bent savadarbiai..Nelabai randu pardavimuose net užsieniuose  kažkokių specialiai paruoštų kemperių...arba nemoku ieškoti:) 
Miegmaišis naktį, o diena? o vandens sistėma irgi miegmaišyje? palauk kelis men , ateis žiema, va ir pasidarik testa atkris daugybe klausymų, o ir kemperio  nuoma žiema susiorganizuok, tada nuomos kainos krenta ir patirties tinkamos gausi .
Tai aš ir klausimų jūsų, turinčių patirties, ar esate susidūrę su tokiais žieminiais variantais, kad būtų ir šilta ir vandens sistemos apsaugotos ;) Jei taip, būčiau laaabai dėkingas, jei galėtumėt pasidalinti patirtimi ar padėtumėt surasti tokį kemperį..
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Lufo,

jei aiškiau parašytum, kodėl tau reikia mažo kemperio žiemą, tai ir žmonės atsakytų aiškiau.

Dabar tavo klausimas skamba maždaug taip: "Mieli grioviakasiai, ar galima ant lopetos išsikepti kiaušinienę?"
Kaip į tokį klausimą atsakyti? Iš esmė, tai galima išsikepti, bet lopeta ne tam skirta.
Tu sakai: "Juk ji metalinė, turi rankeną, išgaubta ir pan. Kiaušinienei turi tikti."
Na taip, pagal tokius kriterijus galima ant lopetos kepti kiaušinienę, bet.... :)

Nepyk, neįsižeisk. Rašau be jokios pašaipos.
Tiesiog, papasakok tiksliau, kokius klausimus/problemas nori išspręsti ir forume tikrai gausi daug išsamių ir nuoširdžių atsakymų.


Teisingai Giedriau rasai. As pasakysiu dar toki dalyka, siuo metu kemperiai beveik visi, o tiksliau visi i musu sali atvaziuoja su zieminiu paruosimu. Kalbant apie senesniu ju irgi buvo daug. Paziurek bakas apsiltintas arba yra tenai pasildymui, jungtukas daznai buna prie ilipimo duru ir bus zieminis. Nuomai ieskok jau dabar.  Ne visi kisa i druskas, perka zi mines padangas ir tt. Beto planuok kelione ilgesne. Tikrai mazai kas nuomos ziemos savaitgaliui. Per daug rupesciu uz dvieju dienu nuoma.
Žinutės: 7
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-25
Giedrius.B parašė:
Lufo,

jei aiškiau parašytum, kodėl tau reikia mažo kemperio žiemą, tai ir žmonės atsakytų aiškiau.

Dabar tavo klausimas skamba maždaug taip: 'Mieli grioviakasiai, ar galima ant lopetos išsikepti kiaušinienę?'
Kaip į tokį klausimą atsakyti? Iš esmė, tai galima išsikepti, bet lopeta ne tam skirta.
Tu sakai: 'Juk ji metalinė, turi rankeną, išgaubta ir pan. Kiaušinienei turi tikti.'
Na taip, pagal tokius kriterijus galima ant lopetos kepti kiaušinienę, bet.... :)

Nepyk, neįsižeisk. Rašau be jokios pašaipos.
Tiesiog, papasakok tiksliau, kokius klausimus/problemas nori išspręsti ir forume tikrai gausi daug išsamių ir nuoširdžių atsakymų.


Mano noras elementarus. Noriu išgyventi kemperyje ištisus metus. Nežinau, ar egzistuoja žiemai pritaikyti kemperiai. Nebūtinai tada mikriukas, tebūnie didesnis. Ar galima rasti parduodamus tokius pašiltintus variantus? Gal galite nurodyti bent vieną pavyzdį? Kur tokių galima būtų rasti? Bent jau pagal kokius parametrus atsifiltruoti skelbimus, kad būtų  šaltoms sąlygoms pritaikytas. Pačiam perdaryti paprastą kemperį nelabai yra ir galimybių ir laiko. Gal žinot kokių,pvz, skandinavų, kemperių pardavimo portalų? Ar gal galliu su kažkuom privačiai pakalbėti?
Žinutės: 7
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-25
Marijus.K parašė:
Teisingai Giedriau rasai. As pasakysiu dar toki dalyka, siuo metu kemperiai beveik visi, o tiksliau visi i musu sali atvaziuoja su zieminiu paruosimu. Kalbant apie senesniu ju irgi buvo daug. Paziurek bakas apsiltintas arba yra tenai pasildymui, jungtukas daznai buna prie ilipimo duru ir bus zieminis. Nuomai ieskok jau dabar.  Ne visi kisa i druskas, perka zi mines padangas ir tt. Beto planuok kelione ilgesne. Tikrai mazai kas nuomos ziemos savaitgaliui. Per daug rupesciu uz dvieju dienu nuoma.
Tai aš be reikalo jaudinuosi? :) Visi paruošti žiemai?:)